22 ноября 2012

Алергічний риніт чи аденоїди?

До лікаря не посилайте, завтра іду. Але хочу підстрахуватись.
Дитині 3 роки, кашляє 2 тижні. Були в кількох педіатрів, лікували вірус, результату 0.
Картина така - вдень все прекрасно, апетит, активна, без темп.
Тільки голову на подушку - набрякає ніс, важко дихати, сухий кашель. Годину кашляє, потім ще зранку. Антигістамінні не допомагають, Вібруцил в ніс - ефект є, тільки довго не можна.
 Вологість 40.
 Відчуваю стікає їй по стінці. Хто з таким стикався?
Небулайзер не допомагає, бронхи-легені чисті. Дитина схильна до алергій.
Знаю що лікар визначить найкраще, але минулого тижня ми купили небулайзер, і нам призначили інгаляції кожних 20 хвилин (смайлик шок)., всього штук 16 в добу (дитині, яка вперше інгалюється).   Тому боюсь таких призначень, порадьте хтось щось, сил вже нема(((
okss 22 ноября 2012
У нас такое было . Именно по осени и до весны. Так и не уловила взаимосвязи ни с чем. Как пришло, так и ушло, тьфу-тьфу
А у вас это не началось с началом отопительного сезона?
автор Dobra 22 ноября 2012
Ответ дляokss
У нас такое было . Именно по осени и до весны. Так и не уловила взаимосвязи ни с чем. Как пришло, так и ушло, тьфу-тьфу
А у вас это не началось с началом отопительного сезона?
Ні, у нас цієї осені після кожного вірусу таке - старша хворіє 3-5 днів, менша 2-3 тижні(((Ще до сезону почалось.
Nata Li 22 ноября 2012
А аденоїди є? Нехай ЛОР огляне їх рукою - так майже 100%-во визначить розмір, розташування.
Мій син майже 2,5 місяці практично не дихав носиком - 2 місяці 2 різних ЛОРи лікували риносинусит (Мілі-носик, Квікс й тому подібне), ставили 2-3 ступінь аденоїдів. Пішли в обласну дитячу лікарню - ЛОР сказав після ’ручного’ огляду, що аденоїди великі, перекривають дихання, лікування не допоможе. Виписав ’Протаргол’, щоб трохи ’підсушити’ аденоїди. 14 листопада видалили аденоїди під місцевим наркозом. ЛОР сказав, що вони були 4-го ступеня, з гноєм(
автор Dobra 22 ноября 2012
Ответ дляNata Li
А аденоїди є? Нехай ЛОР огляне їх рукою - так майже 100%-во визначить розмір, розташування.
Мій син майже 2,5 місяці практично не дихав носиком - 2 місяці 2 різних ЛОРи лікували риносинусит (Мілі-носик, Квікс й тому подібне), ставили 2-3 ступінь аденоїдів. Пішли в обласну дитячу лікарню - ЛОР сказав після ’ручного’ огляду, що аденоїди великі, перекривають дихання, лікування не допоможе. Виписав ’Протаргол’, щоб трохи ’підсушити’ аденоїди. 14 листопада видалили аденоїди під місцевим наркозом. ЛОР сказав, що вони були 4-го ступеня, з гноєм(
В мене племінниця має таку ж проблему
В нас не дуже схоже, принаймі на запущену стадію, дихаємо носиком і все ок,
а цей огляд дуже неприємний?
Nata Li 23 ноября 2012
Ответ дляDobra
В мене племінниця має таку ж проблему
В нас не дуже схоже, принаймі на запущену стадію, дихаємо носиком і все ок,
а цей огляд дуже неприємний?
Звісно, неприємна процедура, але дуже швидка.
Син носом повітря вдихав, а от на видиху носик ледве сопів. Обличчя не набуло аденоїдного виразу, вдень дихав носо, а вночі ротиком. ЛОР сказав, що в лежачому положенні аденоїди опускалися й перекривали дихання. Кашель теж був сухий, закашлювання перед сном, уночі та вранці.
автор Dobra 23 ноября 2012
Ответ дляNata Li
Звісно, неприємна процедура, але дуже швидка.
Син носом повітря вдихав, а от на видиху носик ледве сопів. Обличчя не набуло аденоїдного виразу, вдень дихав носо, а вночі ротиком. ЛОР сказав, що в лежачому положенні аденоїди опускалися й перекривали дихання. Кашель теж був сухий, закашлювання перед сном, уночі та вранці.
Дякую
Підемо завтра на тортури.
Nata Li 23 ноября 2012
Ответ дляDobra
Дякую
Підемо завтра на тортури.
Відпишіться потім, що сказав лікар. З Богом!
автор Dobra 23 ноября 2012
Ответ дляNata Li
Відпишіться потім, що сказав лікар. З Богом!
Дякую
відпишусь)
natali-o 23 ноября 2012
У нас похожие симптомы. Днём всё нормально, а вот после сна кошмар - нос заложен, чихает, кашляет. Только вот кашель сильный сухой. Пошли к аллергологу , иммунологу - направили сдать анализы, сдали - картина не утешительная - сильная аллергия на бытового клеща.А этот гад живёт практически везде, я как в нете прочитала - аж волосы дыбом стали.Назначили 2 препарата, месяц пропить, и показаться повторно. Вот принимаем - немного состояние улучшилось. Найдите толкового аллерголога и он наверняка поможет.
Аноним 23 ноября 2012
Автор, это аденоиды. Мы это все прошли. Не пейте много лекарств - бесполезно. Мы уже удалили аденоиды - жизнь прекрасна.
Nata Li 23 ноября 2012
Ответ дляАноним
Автор, это аденоиды. Мы это все прошли. Не пейте много лекарств - бесполезно. Мы уже удалили аденоиды - жизнь прекрасна.
Если нос дышит - лучше попробовать их лечить. В случае с моим сыном пока нос дышал - капала отвар коры дуба и почти на 2 мы об аденоидах забыли. В процессе сбора справок в детсад и пребывания в нём на протяжении 3 дней ребёнок заболел, аденоиды увеличились и почти 2,5 месяца лечения не дали никаких результатов.
автор Dobra 23 ноября 2012
Ну приїхали ми. Були в ЛОРа.
Аденоїдів немає, якщо і є - то такий ефект від них не буде.
Скоріше всього алергічне, після вірусу.
До алерголога радив поки не йти, тому що ми приймали антигістамінні, а перед походом до алерголога потрібно припинити.
Виписав синупрет, едем і ще каплі, назву забула.
Наголосив на необхідності вивести глисти.
Разведка Маша 23 ноября 2012
Для такого состояния влажность маловата, увеличьте до 60, после вирусной инфекции отечность носа и увеличение аденоидов может сохраняться до 2-х месяцев.
автор Dobra 23 ноября 2012
Ответ дляАноним
Для такого состояния влажность маловата, увеличьте до 60, после вирусной инфекции отечность носа и увеличение аденоидов может сохраняться до 2-х месяцев.
Тільки віруси нам старша приносить кожних 2-3 тижні
Зачароване коло