24 апреля 2014

Посоветуйте хорошего гинеколога , г. Львов

Посоветуйте, хорошего врача, и пожалуйста цену, огромное спасибо))
Ясмін 24 апреля 2014
Гуцул Людмила Семенівна- завідувач гінекології залізничної лікарні. Вул. Судова 8.Петренко Марія Володимирівні- поліклініка на Симоненка. Користувалась послугами обох, залишилась задоволена. Але це дивлячись з якою метою будете звертатись. Якщо вагітність, тоді пораджу більш цільових лікарів.
Nezavisimaja 24 апреля 2014
Якщо до Петренко - будьте готові чекати в чергах по пів дня, як не більше, і до витрат не дешевих!
Тут справді треба знати мету відвідування - профілактичні огляди чи лікування, чи вагітність!
Kira_lviv 24 апреля 2014
Також знаю петренко, а ще хороша пурпура в 4 поліклініці.
автор mamba757 24 апреля 2014
Дякую ВСІМ! Мені після родів вже минуло 1,9 і я бі хотіла профілактично)))