19 декабря 2012

Порекомендуйте дитячого масажиста Львів

Потрібен племінниці 4 місяці, р-н Топольна, ціну бажано прибл. 50 грн.
Irina1003 19 декабря 2012
пан Єжи (він поляк), робив масажі дитині куми моєї, живе на Плуговій, то до Топольної недалеко.
Єдине, подзвоніть, уточніть ціну і чи він візьметься таку малечу масажувати.
автор Dobra 19 декабря 2012
Ответ дляyukovska
пан Єжи (він поляк), робив масажі дитині куми моєї, живе на Плуговій, то до Топольної недалеко.
Єдине, подзвоніть, уточніть ціну і чи він візьметься таку малечу масажувати.
щиро вдячна