28 декабря 2012

Меладзе. Читали?

Как сообщила пресс-служба прокуратуры Киевской области, известный украинский продюсер и композитор сбил насмерть молодую женщину. ДТП произошло 27.12.12 приблизительно в 18.00 на 32-м километре Обуховской трассы. Звезда шоу-бизнеса, имя которого пока не сообщается, двигался в направлении Киева. 30-летняя женщина, попавшая под колеса автомобиля возле остановки общественного транспорта "Пятихатки", погибла на месте. По факту ДТП правоохранители начали следствие. Звезде шоу-бизнеса за сбитую женщину грозит 8 лет тюрьмы.
Как удалось выяснить корреспонденту Автополигон.инфо из собственных источников, по неподтверждённым данным, за рулем автомобиля Lexus якобы находился известный продюсер Константин Меладзе…
Насколько эта информация соответствует действительности, Автополигон.инфо выяснит позже…
показать весь текст
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляantimyau
ну і нехай посадять. Чим він особливий? тим, що в ТВ буває? яка різниця, від чиїх рук померла людина? Хто він? жрець посвячений Богом, щоб життя чуже забирати? Анубіс український?
Якщо це нещасний випадок (без порушень ПДР) то в чому його вина? Трагічний збіг обставин.
В мене знайомий вбивлюдину. Батько 2-х дітей, не п’яний, не перевищував. На крутому повороті алкаш їхав на вєліку і впав. Той не встиг об’їхати. Різко загальмував, але все-одно наїхав. І насмерть.
То що? Садити його? За те що їхав собі спокійно по дорозі?????

Оксанко, Ви водій?
Я як водій, що намагається НЕ порушувати правила, розумію, що може в житті бути всяке.
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляАноним
Люди!!! А хто сказав, що саме він винен в аварії? Ми не знаємо всіх деталей. А ви тут уже людину в тюрму саджаєте.
Ніхто нікого не саджає. В нас не спитають.
Ми просто дискутуємо на тему: ’Злочин і кара’
antimyau 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Так отож, в нас депутатський синок серед білого дня з Калашом вийде на вулицю і розстріляє 50 чоловік - скажуть що хлопчик випадково натрапив на парад самовбивць.
Ви сказали - Ви знаходили сили прощати. Але чи розумієте Ви, що Ваше прощення - фігня, бо життя забрали не у Вас, а у іншої людини! Забрали, розумієте? назавжди?
Знаєте, по роботі я часто тсикаюсь з такими ситуаціями і знаю, як не знаходять спокою невинно вбиті, підступно, зненацька, ті , кому ще потрібно було щось зробити в житті. Вони так і нипають уздовж тих доріг, так і плачуть там, на обочинах, і кров,ю стікають їхні сльози, кров,ю вже наступних жертв...
Немає нічого жахливішого за активні могили, коли душа ТАМ, а не на небі, коли та душа рветься на частини за своїм ЖИТТЯМ.
і фіолетово їй, чи простили вбивцю її рідні.
antimyau 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Якщо це нещасний випадок (без порушень ПДР) то в чому його вина? Трагічний збіг обставин.
В мене знайомий вбивлюдину. Батько 2-х дітей, не п’яний, не перевищував. На крутому повороті алкаш їхав на вєліку і впав. Той не встиг об’їхати. Різко загальмував, але все-одно наїхав. І насмерть.
То що? Садити його? За те що їхав собі спокійно по дорозі?????

Оксанко, Ви водій?
Я як водій, що намагається НЕ порушувати правила, розумію, що може в житті бути всяке.
так, і я впевнена, що за кермом потрібно просто бути уважним! і все! все просто - не потрібно базікати по телефону, не потрібно пити каву чи дивитися фільм - просто не перевищуй і ти завжди!!! зможеш вчасно зупинитися.
antimyau 28 декабря 2012
Беззаконня не з,явилось просто так, не з,явилось учора чи минулого тижня. Ми самі його створили!!! Самі!!!

хто Ви, щоб прощати вбивцю чи ні? Що Ви робите - продаєте за мат.допомогу життя, пам,ять, гордість... Що?
Кожен має заплатити за скоєне. І заплатить. На жаль, не розумієть цього люди. Той відкупиться, а діти цого кров,ю своєю заплатять - за ту пролиту кров. Це закон Всесвіту!
antimyau 28 декабря 2012
його діти, соррі)
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляantimyau
Ви сказали - Ви знаходили сили прощати. Але чи розумієте Ви, що Ваше прощення - фігня, бо життя забрали не у Вас, а у іншої людини! Забрали, розумієте? назавжди?
Знаєте, по роботі я часто тсикаюсь з такими ситуаціями і знаю, як не знаходять спокою невинно вбиті, підступно, зненацька, ті , кому ще потрібно було щось зробити в житті. Вони так і нипають уздовж тих доріг, так і плачуть там, на обочинах, і кров,ю стікають їхні сльози, кров,ю вже наступних жертв...
Немає нічого жахливішого за активні могили, коли душа ТАМ, а не на небі, коли та душа рветься на частини за своїм ЖИТТЯМ.
і фіолетово їй, чи простили вбивцю її рідні.

Не розповідайте мені такого!
Я людина з нестабільною психікою...
Аноним 28 декабря 2012
Балакали, балакали - сіли, тай заплакали...
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляantimyau
Беззаконня не з,явилось просто так, не з,явилось учора чи минулого тижня. Ми самі його створили!!! Самі!!!

хто Ви, щоб прощати вбивцю чи ні? Що Ви робите - продаєте за мат.допомогу життя, пам,ять, гордість... Що?
Кожен має заплатити за скоєне. І заплатить. На жаль, не розумієть цього люди. Той відкупиться, а діти цого кров,ю своєю заплатять - за ту пролиту кров. Це закон Всесвіту!
А до чого тут це?
Коли в нещасному випадку загинула моя близька людина - ми ні копійки не взяли з того мужика.
Ви хочете когось принизити?
antimyau 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
А до чого тут це?
Коли в нещасному випадку загинула моя близька людина - ми ні копійки не взяли з того мужика.
Ви хочете когось принизити?
та Ви що, і не думала, просто зла не вистачає, коли такі новини читаю.
Хочеться, щоб люди думали більше і розуміли більше.
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляАноним
Дійсно жалко. Хороша людина
Цікаво: чим це закінчиться? Невже посадять?
депутатів і їхніх отприсків відкупляють і відмазують.....
мені дкже жалко Меладзе....
невже посадять? так! прикиньте! за вбивство невинної тридцятирічної дівчини мають садити! закон один для всіх! от якби вона була однією з тутешніх дописувачок і ви всі знали б її особисто. ох тоді б і заспівали....дивний нас український менталітет - ’що дозволено Юпітеру, то не дозволено бику’
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Якщо був тверезий та не перевищував швидкість, то вважаю, що не потрібно його саджати. Нещасний випадок. А людина дійсно талановита, йому до в’язниці не можна.
тобто слава і талант дають абонемент на вбивство? ох як цікаво!... а от Петя, сторож з автостоянки, людина неталановита і шоу на тв не організовує, його можна садити за найменшу провину. так?.... в шоці з такої логіки...
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
тобто слава і талант дають абонемент на вбивство? ох як цікаво!... а от Петя, сторож з автостоянки, людина неталановита і шоу на тв не організовує, його можна садити за найменшу провину. так?.... в шоці з такої логіки...
А я в шоці з ТАКОЇ логіки.

Коли мажора по-тихому відмазують, коли воно заливши сліпи по місту 200 жене- всі мовчать в тряпочку.
А тут Меладзе! Така відома людина. І давай на нього з сокирами і вилами. А що , черговий український народний серіал. Про Юру і Юлю вже бачили.

Колеснік потяги на мільярди закупив, стоять, не їздять - мовчимо, бо нам це не цікаво. Яка ймовірність, що його посадять? А що? Чим від Юльки відрізняється?
Синок Януковича пів-України під себе підімняв (останній перл - Металіст) - ми теж цього не знаємо.
Зате тут - все ясно, розстріляти скотину, так?
Бажано без суда і слідства.
Хліба й видовищ!
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляАноним
Звичайно, що для сім’ї це велике горе. Але хіба дітям буде легше від того, що Меладзе посадять? Думаю, що найкращим варіантом буде,якщо сім’я відмовиться від претензій, а Меладзе буде дітям допомагати (не знаю, правда чи вони є, бо нічого не чулп про цю жінку).
Просто Меладзе наскільки спокійний і добрий (суджу по сюжетам із ТБ), талановитий, що йому не можна в тюрму.
І порівнювати цю ситуацію із ситуацією Макар недопустимо.
чому недопустимо? там вбили і тут вбили! там дуже жорстоко, а тут по вашому як - легко і невимушено? є стаття - вбивство з необережності або халатність на дорозі з важкими наслідками...от хай і садять!..ніхто не каже, що він її гвалтував чи спалював, але він позбавив її життя - це однозначно кримінал і тюрма. в іншому випадку - мажорна баблиста вседозволеність, вибіркова дія закону і т.д..... завтра вас і ваших дітей на переході задавить акордеоніст Табачник чи Козловський - їм теж вибачити, вони ж мегапопулярні?
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
чому недопустимо? там вбили і тут вбили! там дуже жорстоко, а тут по вашому як - легко і невимушено? є стаття - вбивство з необережності або халатність на дорозі з важкими наслідками...от хай і садять!..ніхто не каже, що він її гвалтував чи спалював, але він позбавив її життя - це однозначно кримінал і тюрма. в іншому випадку - мажорна баблиста вседозволеність, вибіркова дія закону і т.д..... завтра вас і ваших дітей на переході задавить акордеоніст Табачник чи Козловський - їм теж вибачити, вони ж мегапопулярні?
А якщо припустимо хтось із Ваших близьких (не дай Бог) опиниться на місці Меладзе, Ви його самі за руцю до СІЗО приведете?

Тільки чесно???
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
А я в шоці з ТАКОЇ логіки.

Коли мажора по-тихому відмазують, коли воно заливши сліпи по місту 200 жене- всі мовчать в тряпочку.
А тут Меладзе! Така відома людина. І давай на нього з сокирами і вилами. А що , черговий український народний серіал. Про Юру і Юлю вже бачили.

Колеснік потяги на мільярди закупив, стоять, не їздять - мовчимо, бо нам це не цікаво. Яка ймовірність, що його посадять? А що? Чим від Юльки відрізняється?
Синок Януковича пів-України під себе підімняв (останній перл - Металіст) - ми теж цього не знаємо.
Зате тут - все ясно, розстріляти скотину, так?
Бажано без суда і слідства.
Хліба й видовищ!
дешевий популізм з вашої сторони!
Юля і Юра сидять ще дуже мало порівняно з тим, на що вони заслужили, будучи при владі, в США їм дали б по 12-15 років за розкрадання і все решта.
З регіоналами порівняння взагалі НЕДОРЕЧНЕ, всі чудово знають чим і як вони займаються, всі розуміють, що всі вони кримінальники з великими заслугами перед бандитським світом, всі знають їхні методи, але їх не посадиш, бо ВМС повністю їхнє, навіщо ви згадали про них - незрозуміло.
Чому ми не знаємо про поїзди? думаєте всі такі примітивні? по собі судите? ми читаємо і знаємо, і про Євро2012 знаємо, і про бізнес на освіті та медицині знаємо і багато чого іншого.....
при чому тут без суду і слідства? є цивілізовані методи, є суди, є апеляції, касації, європецський суд з прав людини....навіщо без суду і слідства?...але наприклад в Китаї, який лідирує за темпами розвитку вже років з 6-7 у світі, всіх наших чиновників би розстріляли за вироком суду, там в кримінальному кодексі 59 розстрільних статтей, тому в Китаї НЕМАЄ корупції, хабарництва, кумовства, мажорства і т.д.
і при чому тут хліб та видовища? видовище буде в в сім’ї загиблої на похоронах, оце буде видовище, а решта - справа закону, а не всенародної любові до Меладзе.
pratavetra 28 декабря 2012
Слухайте, Ви і справді Скажена.
Якщо людина переходить на особистості - вона не варта моєї уваги.
Чао!
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
А якщо припустимо хтось із Ваших близьких (не дай Бог) опиниться на місці Меладзе, Ви його самі за руцю до СІЗО приведете?

Тільки чесно???
для наглядності подивимось на європейську практику - там чим більш відома людина, тим більші вимоги до неї ставить суспільство, там регулярно чиновники подають у відставку через подружню зраду, яка вилізла в газети, чи загравання з секретарками, там найменші промахи зі сторони відомих людей суспільство детально розглядає немов через лупу, натомість звичайні люди через таку мілкоту навіть не переймаються, бо ж їх ніхто не знає і не цікавиться. В Європі значно легше уникнути суворого покарання, якщо ти сіра миша і тихенько підкупищ слідство, але якщо ти відома персона, контроль з боку ЗМІ буде таким детальним, що навіть в туалет сходити на самоті буде важко, не те що впливати на розслідування. Там це має показний характер - народ сам собі хоче показати, що закон один для всіх і статус та гроші не звільняють від покарання.
а що у нас? у нас все навпаки! якщо ти сіра миша з багатоквартирної хрущовки, то за кинутий недопалок сядеш на декілька років за хуляганство, принагідно взявши на себе з десяток нерозкритих висяків свого слідчого, якщо ж ти артист, привладний політик і т.д. - роби що хочеш, вбивай, спалюй, замовляй кого хочещ - тобі все зійде з рук, і при цьому такі, як ви, будете підтримувати такий стан речей, бо творчість вбивці для вас важливіша за його жертву....недаром ми країна четвертого світу.
звісно, свого родича я хотіла б вберегти, але закон і суспільство було б не на моїй стороні.
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Слухайте, Ви і справді Скажена.
Якщо людина переходить на особистості - вона не варта моєї уваги.
Чао!
аргументи по суті завершились? нічого більше сказати?
які особистості? я вас чимось образила? а от ви мене скаженою обізвали, я вам відповім - а ви несправедлива. слава і гроші не повинні відкупляти людину від вбивства, хай і з необрежності.
бувайте)
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra

Не розповідайте мені такого!
Я людина з нестабільною психікою...
аааа...от в чім річ) вибачте, недодивилась. невже вам в палату інтернет провели?
звісно, я не вступала б в дискусію з психічно неврівноваженою. будь-ласка, для більшої інформативності почепіть на аватарці відповідне попередження, а то жаль слів і часу, витрачених на спілкування з вами.
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляantimyau
так, і я впевнена, що за кермом потрібно просто бути уважним! і все! все просто - не потрібно базікати по телефону, не потрібно пити каву чи дивитися фільм - просто не перевищуй і ти завжди!!! зможеш вчасно зупинитися.
так! повністю згідна!
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
аааа...от в чім річ) вибачте, недодивилась. невже вам в палату інтернет провели?
звісно, я не вступала б в дискусію з психічно неврівноваженою. будь-ласка, для більшої інформативності почепіть на аватарці відповідне попередження, а то жаль слів і часу, витрачених на спілкування з вами.
Вас несе? Хотіли пособачитися вранці рано - а ніхто не підтримав?

Фу, блін, оце-то бридке, примітивне та скандальне створіння.
Ну нічого, Ви себе показали у всій красі. Думаю не одна я висновки зроблю.
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Вас несе? Хотіли пособачитися вранці рано - а ніхто не підтримав?

Фу, блін, оце-то бридке, примітивне та скандальне створіння.
Ну нічого, Ви себе показали у всій красі. Думаю не одна я висновки зроблю.
о! ви так філігранно попрощались... і повернулись) не пройшло і півроку
дарма ви мене обзиваєте! я вас жодним поганим словом поки-що не обізвала....знаєте, люди не такі примітивні, як вам би того хотілось, вони читатимуть не лише мої пости, а й ваші, і порівнюватимуть хто що і кому писав, а ще з точки зору здорового глузду прикинуть....свій висновок, а заодно і діагноз, ви, дорога моя психічно нестабільна, самі собі написали, вас ніхто не тягнув.... а з хворими пацієнтами я сперечатися не збираюся
до речі, день сьогодні чудовий, ви не вгадали)
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
о! ви так філігранно попрощались... і повернулись) не пройшло і півроку
дарма ви мене обзиваєте! я вас жодним поганим словом поки-що не обізвала....знаєте, люди не такі примітивні, як вам би того хотілось, вони читатимуть не лише мої пости, а й ваші, і порівнюватимуть хто що і кому писав, а ще з точки зору здорового глузду прикинуть....свій висновок, а заодно і діагноз, ви, дорога моя психічно нестабільна, самі собі написали, вас ніхто не тягнув.... а з хворими пацієнтами я сперечатися не збираюся
до речі, день сьогодні чудовий, ви не вгадали)
Попрощалася, але де-які люди просто не розуміють з першого разу.

До речі про діагноз - то слова були адресовані не Вам і взагалі, до Вас я не зверталася.
Ви зайшли, засунули носа в мою переписку з Антимяу, а тепер перекручуєте мою самоіронію, називаючи божевільною???

Щоб Ви по такій правді і жили.

Повторюю для особливо ОБДАРОВАНИХ: не коментуйте мене!
Що, так важко власне г..но втримати в собі?

(попереджуючи черговий потік.... відповідей, прошу в ТРЕТІЙ раз: відчепіться від МЕНЕ!!!)

Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
Попрощалася, але де-які люди просто не розуміють з першого разу.

До речі про діагноз - то слова були адресовані не Вам і взагалі, до Вас я не зверталася.
Ви зайшли, засунули носа в мою переписку з Антимяу, а тепер перекручуєте мою самоіронію, називаючи божевільною???

Щоб Ви по такій правді і жили.

Повторюю для особливо ОБДАРОВАНИХ: не коментуйте мене!
Що, так важко власне г..но втримати в собі?

(попереджуючи черговий потік.... відповідей, прошу в ТРЕТІЙ раз: відчепіться від МЕНЕ!!!)

чудасія просто - людина горда йде..йде...і ніяк піти не може
я у вашу переписку не влазила, я висловила свої думки, от і все, а ваші бурні коментарі - це ваша ініціатива, а не моя.
самоіронія - це добре, але на фоні того, що ви на пустому місці почали обзивати мене нехорошими словами, ваша фраза про психічну нестабільність видається не такою вже й іронічною, а близькою до реальності.
лайна, як ви висловились (о виховання!) я в собі не тримаю з тих причин, що і не заводжу його в собі, віддаю перевагу благороднішим субстанціям, а з вас воно так і л’ється, невже ви така попа?
pratavetra 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
чудасія просто - людина горда йде..йде...і ніяк піти не може
я у вашу переписку не влазила, я висловила свої думки, от і все, а ваші бурні коментарі - це ваша ініціатива, а не моя.
самоіронія - це добре, але на фоні того, що ви на пустому місці почали обзивати мене нехорошими словами, ваша фраза про психічну нестабільність видається не такою вже й іронічною, а близькою до реальності.
лайна, як ви висловились (о виховання!) я в собі не тримаю з тих причин, що і не заводжу його в собі, віддаю перевагу благороднішим субстанціям, а з вас воно так і л’ється, невже ви така попа?
оце-то да....
Давно таких не зустрічала!
Аноним 28 декабря 2012
Ответ дляCrazy_Squirell
чому недопустимо? там вбили і тут вбили! там дуже жорстоко, а тут по вашому як - легко і невимушено? є стаття - вбивство з необережності або халатність на дорозі з важкими наслідками...от хай і садять!..ніхто не каже, що він її гвалтував чи спалював, але він позбавив її життя - це однозначно кримінал і тюрма. в іншому випадку - мажорна баблиста вседозволеність, вибіркова дія закону і т.д..... завтра вас і ваших дітей на переході задавить акордеоніст Табачник чи Козловський - їм теж вибачити, вони ж мегапопулярні?
Я Вас і Ваших дітей не зачіпала. Тож попрошу притримати язика
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляpratavetra
оце-то да....
Давно таких не зустрічала!
зачиніть хтось двері, а то пішла-пішла, з під’їзду не вийшла і в ліфті кричить
у вас тренувальний запій перед НР?
Чудо-Рыба-кит 28 декабря 2012
Ответ дляАноним
Я Вас і Ваших дітей не зачіпала. Тож попрошу притримати язика
це гіпотетичний приклад, чи ви вірите в ’порчі-сглази’?
автор Аноним 28 декабря 2012
Девочки!!!!!!!!! Перестаньте ругаться!!!!!!!!!