06 января 2013

Як вiдiйти пiсля розводу?? Дуже тяжко.

Розвелись з чоловiком.Вiн венить мене,що я в усьому винна.Поговорити не даеться.
Тiльки може викричатьсь на мене.
Чого розвелись?
Вiн почав мене принижувати,
.Як?
Казав ,ти меаш мене просити дозволу,чи можна тоби щось купити,з ким спiлкуватись...Навiть просити дозволу поговорити з його родичами,мамою...Спочатку йому сказати шо я хочу сказати,а тоди вже до когось говорити.
Мене вже морально загнобив.Мене абсолютно не поважае.Вже ми в церкву ходили,аби спасти симю.
Настанови слухали отця.
А вин мени каже: Те шо говорить отець ,я  чув, але буду робити так як я вважаю за потрибне.
Мене загнобив.
Сказав,хочеш симю, мене слухайся.
А хочеш шоб ми разом жили_(живемо окремо)
Йди на роботу.За робиш на квартиру будемо жити.
А я в декрети донечци 1,2.Куда на роботу ??э
в нього дохид 5-7 тис.На маленьке мисто це ого!!

Як мени скорише забути його????
показать весь текст
teddyBear 10 января 2013
Ответ дляАноним
ой як менi хочеться вiрити...Чесне слово!
Я знову реву.
Вiн прислав колегу щоб той довiдку передав.Навiть сам не попробував))
Малу побачити.
Не дзвонить,не пише.
А менi смислу нема.Як менiважко повiрити,що так помилялась...Куди я дивилась??Хочу уваги..я вже посеред ночи просинаюсь...мондраж бере...сни сняться про нього...
потим заснути не можу.
альо!!! гараж Не грай вар’ята... У тебе є мама і дочка, а ти сохнеш за бараном.
Ти думала, що він буде бігати до тебе, як по свячену воду? (вибачай, шо на ’ти’) Чоловіки люблять дітей тієї жінки, яку кохають. Нехай він прийде раз, другий, третій, а потім ти його будеш бачити на великі релігійні свята. Звикай до цієї думки, будь реалісткою. Що означає ’смислу нема???’ Ти немаєш заради чого жити? Не гніви Бога. Ти не одна така в світі.
Подумай трохи про себе, якщо вже ти взялась себе поважати. ЧИ ти вартуєш такого ставленні? чи може тобі його хочеться?
автор Аноним 11 января 2013
Ответ дляteddyBear
альо!!! гараж Не грай вар’ята... У тебе є мама і дочка, а ти сохнеш за бараном.
Ти думала, що він буде бігати до тебе, як по свячену воду? (вибачай, шо на ’ти’) Чоловіки люблять дітей тієї жінки, яку кохають. Нехай він прийде раз, другий, третій, а потім ти його будеш бачити на великі релігійні свята. Звикай до цієї думки, будь реалісткою. Що означає ’смислу нема???’ Ти немаєш заради чого жити? Не гніви Бога. Ти не одна така в світі.
Подумай трохи про себе, якщо вже ти взялась себе поважати. ЧИ ти вартуєш такого ставленні? чи може тобі його хочеться?
Сьогоднi проснулась з iншим настроем.
Сьогоднi йду в суд .Подавати заяви .
Того що було НЕ хочу!
Хочу як було КОЛИСЬ!
Так НЕ буде знаю.
Не буде ходити.знаю його характер.
Добре що е кому ’мозги вставити’.
Як би не Ви то (можливо) робила б дурницi/
Дякую.
Жити е для кого.Богу дякувати!!!!!
автор Аноним 11 января 2013
Ответ дляteddyBear
альо!!! гараж Не грай вар’ята... У тебе є мама і дочка, а ти сохнеш за бараном.
Ти думала, що він буде бігати до тебе, як по свячену воду? (вибачай, шо на ’ти’) Чоловіки люблять дітей тієї жінки, яку кохають. Нехай він прийде раз, другий, третій, а потім ти його будеш бачити на великі релігійні свята. Звикай до цієї думки, будь реалісткою. Що означає ’смислу нема???’ Ти немаєш заради чого жити? Не гніви Бога. Ти не одна така в світі.
Подумай трохи про себе, якщо вже ти взялась себе поважати. ЧИ ти вартуєш такого ставленні? чи може тобі його хочеться?
Смислу не мае до нього дзвонити!!! Не жити!!! не плутайте!!!
teddyBear 11 января 2013
Ответ дляАноним
Смислу не мае до нього дзвонити!!! Не жити!!! не плутайте!!!
я вже все своє заплутане давно розплутала ))) Рішення за вами. Якщо ви настроєні рішуче, то нема чого плакати.
ameli25 11 января 2013
я підтримую! і здається не тільки я :))) вперед в суд!
автор Аноним 11 января 2013
Ответ дляameli25
я підтримую! і здається не тільки я :))) вперед в суд!
ДЯкую.Була в судi,не превильно заяви написала.
Така розстроенна...Прийдеться йти в понедIлок.
Бачила його...Ой...
У ного чогось така реакцiя була...так дивився аж шию не звернув...
Жаль що мiсто наше маленьке...Отакi зустрiчi менi нерви портять...
teddyBear 11 января 2013
Ответ дляАноним
ДЯкую.Була в судi,не превильно заяви написала.
Така розстроенна...Прийдеться йти в понедIлок.
Бачила його...Ой...
У ного чогось така реакцiя була...так дивився аж шию не звернув...
Жаль що мiсто наше маленьке...Отакi зустрiчi менi нерви портять...
де ви живете?
я свого бу в маленькому місті вже років 6-7 не бачила ))
автор Аноним 11 января 2013
Ответ дляteddyBear
де ви живете?
я свого бу в маленькому місті вже років 6-7 не бачила ))
Волинська обл.
м Ковель
ameli25 11 января 2013
:)) а ви знаєте, я теж :)) уже малому мому у неділю 9 років, так певно років 5 точно він мені на очі не попадався... або може я уже не виглядаю.... чи не думаю і не шукаю.... І не треба :))))))))
автор Аноним 11 января 2013
Ответ дляameli25
:)) а ви знаєте, я теж :)) уже малому мому у неділю 9 років, так певно років 5 точно він мені на очі не попадався... або може я уже не виглядаю.... чи не думаю і не шукаю.... І не треба :))))))))
Ну так виходить,сама не знаю,може так доля робить..(Менi серце виривае)
Чогось чим ближче вечир-душа болить
Сьогоднi тиждень як пройшов суд.Ми не бачились.
Я на роздорiжжi.
вже думаю,що не розлюбила и готова пробачити.все жити дали.
Але сама перший крок зробити не готова!нАВИТЬ не знаю шо до нього тяне....
Alli 12 января 2013
Ответ дляАноним
Ну так виходить,сама не знаю,може так доля робить..(Менi серце виривае)
Чогось чим ближче вечир-душа болить
Сьогоднi тиждень як пройшов суд.Ми не бачились.
Я на роздорiжжi.
вже думаю,що не розлюбила и готова пробачити.все жити дали.
Але сама перший крок зробити не готова!нАВИТЬ не знаю шо до нього тяне....
А вы начните: сделай мне больно, а себе приятно))))
teddyBear 12 января 2013
Ответ дляАноним
Ну так виходить,сама не знаю,може так доля робить..(Менi серце виривае)
Чогось чим ближче вечир-душа болить
Сьогоднi тиждень як пройшов суд.Ми не бачились.
Я на роздорiжжi.
вже думаю,що не розлюбила и готова пробачити.все жити дали.
Але сама перший крок зробити не готова!нАВИТЬ не знаю шо до нього тяне....
чим ближче вечір, тим більше йде до сну. Лягли і починаєте в голові варити ) Ви ’Віднесені вітром’ читали? На мене в свій час дуже вплинула філософія головної героїні. Для мене її спосіб помічний )))
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляteddyBear
чим ближче вечір, тим більше йде до сну. Лягли і починаєте в голові варити ) Ви ’Віднесені вітром’ читали? На мене в свій час дуже вплинула філософія головної героїні. Для мене її спосіб помічний )))
Можливо треба почитати.
Чула по книжку,але не цiкавилась.
ОЙ,як то добре,що е кому пожалiтись))
А то рiдних не хочеться нагружати))
i так переживають.
Сьогоднi думаю сiсти повишивати))
ameli25 15 января 2013
Ответ дляteddyBear
чим ближче вечір, тим більше йде до сну. Лягли і починаєте в голові варити ) Ви ’Віднесені вітром’ читали? На мене в свій час дуже вплинула філософія головної героїні. Для мене її спосіб помічний )))
я про це подумаю завтра. А сьогодні спати.
ameli25 20 января 2013
автор, як ви там? що новенького?
автор Аноним 20 января 2013
Ответ дляameli25
автор, як ви там? що новенького?
Живу Богу дякувати!
ТАм все по старому.Я навить не думаю про погане!
Життя продовжуеться.Правда деколи дуже тяжко
ameli25 21 января 2013
пишіть, пообщаємся, у такій же ситуації була. ТОму краще деколи комусь розказати, як на душі - і легше стає.!
ameli25 21 января 2013
займіться дитнкою - заведь її плвати, чи на якісь уроки для мама і діток, є у кожному місті такі кружки. Собо. займіться.
навіться щоссь таке готувати, чого раніше не робили. :))
ПЕРЕКЛЮЧІТЬСЯ НА ЩОСЬ!
автор Аноним 21 января 2013
Ответ дляameli25
займіться дитнкою - заведь її плвати, чи на якісь уроки для мама і діток, є у кожному місті такі кружки. Собо. займіться.
навіться щоссь таке готувати, чого раніше не робили. :))
ПЕРЕКЛЮЧІТЬСЯ НА ЩОСЬ!
Я стараюсь спилкуватись.гуляю з подружками,ходжу в секонд.))Мени помагае))