23 июля 2014

Объясните, пожалуйста

Девочки, объясните, пожалуйста. Извините, что опять про ненавистную мобилизацию, но сама никак не могу разобраться.
Был подписан указ вчера о мобилизации. Это ТРЕТИЙ ЭТАП ПЕРВОЙ ВОЛНЫ получается? Или уже ТРЕТЬЯ ВОЛНА? В первом случае, кто попадает под призыв?
спасибо большое
Тату 23 июля 2014
Сегодня много статей прочла на эту тему, пишут , что это мобилизация третья , а волна все еще первая. на самом деле для себя поняла повестки присылают даже кто не попадает под описание по призыву. а в военкомате кого то забирают сразу, кого-то отмечают определяют к какой то части и говорят когда нужно будет вызовут.
VAKULKA 23 июля 2014
Девочки,а если у мужа мать инв 3 группы.и он единст.сын,муж(отец мужа) давно умер.можно брать справку что он единсь.ее кормилец?
Sunny_Anny 23 июля 2014
Ответ дляVAKULKA
Девочки,а если у мужа мать инв 3 группы.и он единст.сын,муж(отец мужа) давно умер.можно брать справку что он единсь.ее кормилец?
’8. Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці:

1) під час проведення мобілізації:

а) жінки, які мають дитину (дітей) віком до 16 років, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;

б) за станом здоров’я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби в мирний час, обмежену придатність у воєнний час, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу;

в) у зв’язку з позбавленням військового звання в дисциплінарному порядку;

г) у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, яким призначено покарання у виді позбавлення волі, обмеження волі або позбавлення військового звання;

ґ) через такі сімейні обставини або інші поважні причини:

виховання матір’ю (батьком) - військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, дитини або кількох дітей, які з нею (з ним) проживають, без батька (матері);

утримання матір’ю (батьком) - військовослужбовцем, яка (який) не перебуває у шлюбі, повнолітньої дитини віком до 23 років, якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи;

необхідність постійного стороннього догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії для осіб віком понад 18 років чи лікарсько-консультативної комісії для осіб до 18 років;

наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей;

д) у зв’язку з проведенням організаційних заходів у порядку, визначеному Генеральним штабом Збройних Сил України, за умови завершення виконання визначених завдань;

е) через службову невідповідність осіб рядового, сержантського і старшинського (крім прапорщиків, старших прапорщиків, мічманів, старших мічманів) складу у разі невиконання службових обов’язків;

тут такого нет

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1275-18