23 июля 2014

Срочно! І що мені тепер робити?

Почну з того що продала людині річ дорогу,людина стверджує що скинула гроші,мені прийшла смс поступила сумма,і через пару хв прийшла друга смс що на карті 0 грошей,я в шоці біжу в термінал перевіряю дійсно 0 ..
Виходить гроші прийшли і автоматично зникли як таке може бути?
І що мені тепер робити (((
Людина перевела не маленьку сумму,починає мене лякати міліцією,проклинає,я пояснюю що я немаю грошей вони зникли(((
В банку розводять руками.....
В когось була така ситуація ?Що ви робили ?
Лапка 23 июля 2014
а какой банк?
ПешитеБесАшипок 23 июля 2014
Нехай ця людина скине Вам чек проплати
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляПешитеБесАшипок
Нехай ця людина скине Вам чек проплати
скинула ,все вірно вказано
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляЛапка
а какой банк?
приват мать його
Покорительная 23 июля 2014
так видать перевели а потом отозвали вот вам и 0
natalia_kiev 23 июля 2014
В банк!Нехай розбираються. а покупець нехай дасть номер транзикції, якщо банк підтвердить перерахунок то відправляйте товар
Like-A-Rainbow 23 июля 2014
похоже на развод. Ничего не делайте, пока виписку в Банке не дадут
Воздух в банке 23 июля 2014
Какой банк?Какие данные для оплаты давали?
ПешитеБесАшипок 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
скинула ,все вірно вказано
Ідіть в банк з ним,нехай повертають,гроші не могли самі зникнути
Бойцовская 23 июля 2014
бред какой-то . деньги не могли сами исчезнуть,если перевод был. просите номер чека
Покорительная 23 июля 2014
позвоните в приват и спросите какие были движения по карте
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляВоздух в банке
Какой банк?Какие данные для оплаты давали?
В банку сказали що я перевела сама гроші на іншу карту .але я навіть не встигла отримати ці гроші як вони зникли
AnastasiyaS 23 июля 2014
Видимо развод.. Перечислили, а потом отменили. Звоните в приват узнавайте куда ушли деньги
Госпожа Белладонна 23 июля 2014
розбирайтесь з банком, вас намагаються залякати, щоб ви швидше річ відправили. дізнайтесь, на яку картку перевели гроші з вашої картки, яким чином
Воздух в банке 23 июля 2014
Ответ дляLike-A-Rainbow
похоже на развод. Ничего не делайте, пока виписку в Банке не дадут
Точно!
Лапка 23 июля 2014
3700 звоните горячая линия привата. пусть ищут куда и кто отзывал деньги. может быть что покупатель Ваш мошенница. не нервничайте.
ПешитеБесАшипок 23 июля 2014
Посилку не відправляйте! Може бути афера - під ніком банку може скинули смс про надходження грошей. Якщо є достовірний чек,то й гроші знайдуться
AnastasiyaS 23 июля 2014
А в приват 24 смотрели куда деньги ушли?
Апель-синка 23 июля 2014
А в выписке по карте что пишут? Пришли деньги и ушли? Там же всё отслеживается.
Берите копию чека, идите с картой и паспортом в банк. пусть разбираются.
Товар никому не высылайте, до полного выяснения.
Похоже что Вас пытаются развести!
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляПокорительная
позвоните в приват и спросите какие были движения по карте
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
Покорительная 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
кто они,говорят ?в банке?
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляAnastasiyaS
А в приват 24 смотрели куда деньги ушли?
в приваті є лише приход грошей а те що вони були зняті і переведені немає
Секс-Бомба 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
В банку сказали що я перевела сама гроші на іншу карту .але я навіть не встигла отримати ці гроші як вони зникли
с какого моб.номера Вам звонили? (покупатель)
Пушка заряжённая 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
а вы данные давали какие-то еще,кроме номера карты? вас розвели на деньги, а вы и не поняли этого
МисисПропер 23 июля 2014
Не бійтеся, що покупець погрожує міліцією, вони суми до 3000 не розглядають практично, їм і так вистачає роботи
Лапка 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
вообще очень похоже на развод. тут таких историй тьма была. мошенники сейчас чё хотите выдумывают лиж бы денег украсть да по больше.
автор Самоучка 23 июля 2014
Ответ дляПушка заряжённая
а вы данные давали какие-то еще,кроме номера карты? вас розвели на деньги, а вы и не поняли этого
мобільний лише,я розмовляла з людиною на рахунок пересилки
ПешитеБесАшипок 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
Нехай скажуть куди пішли гроші і на яку карту,якщо ’ви їх перевели’
Воздух в банке 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
В банку сказали що я перевела сама гроші на іншу карту .але я навіть не встигла отримати ці гроші як вони зникли
Опппааа!На какую карту?
Можете написать какие данные давали для оплаты?
Секс-Бомба 23 июля 2014
Ответ дляСамоучка
сказали що я гроші сама перевела ,в історії немає ніякого переводу ,а вони стверджують що була ,і що мені робити
шо Вы делали? расскажите по порядку! Вам звонит покупатель и говорит .......... продолжайте, напишите нам всё по порядку.