24 июля 2014

Запитання бухгалтеру відділ освіти.

Доброго вечора.

Я викладач інформатики в Київській школі. (2категорія)Педстаж 6 років.

Навантаження 6 годин на тиждень. Працювати в цій школі почала з 31 березня 2014року. До цього часу з жовтня 2009 року працювала як ФОП.

Дитині виповнилось 3 роки 16 квітня 2014 р. Останні три місяці отримувала 130 грн на дитину, як ФОП.

Щорічну відпустку в школі менні надали з 1 по 22 серпня 2014р, але сказали що виплати допомоги на оздоровлення мені не буде.

мої запитання:

1. Чи правомірна не виплата допомоги на оздоровлення? Яка сума має бути начислена?

2. На який термін відпустки якщо я пропрацюю в них рік я можу розраховувати, як мама яка має маленьку дитину (стандартна відпустка 56 днів)?
Ягодка опять 24 июля 2014
Послушаю...
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Повинні вам заплатити оздоровчі в будь-яком випадку(три заробітніх зарплат) а коли пропрацюєте рік то відпустке буде не меньше 56днів,плюс лікарняний і 5 днів що маленька дитина
Однозначная 24 июля 2014
Я не бухгалтер, але можу відповісти про відпустку. Якщо не маєте права на соціальну (+10 днів), то 56 днів.
Мона Лиза 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
Повинні вам заплатити оздоровчі в будь-яком випадку(три заробітніх зарплат) а коли пропрацюєте рік то відпустке буде не меньше 56днів,плюс лікарняний і 5 днів що маленька дитина
Каки 5 дней???? Работаю в школе? Какие 3 оклада???? Вы откуда??????????????Нам 1 оклад платят на оздоровление
Чумачечая Весна 24 июля 2014
Якщо можливо,то в мене запитання до п.2 що ви маєте на увазі ’ як мама яка має маленьку дитину’?
Однозначная 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
Повинні вам заплатити оздоровчі в будь-яком випадку(три заробітніх зарплат) а коли пропрацюєте рік то відпустке буде не меньше 56днів,плюс лікарняний і 5 днів що маленька дитина
І мені підкажіть, що це за відпустка +5 днів? В мене дитині теж 3 р, буду писати на соц., але я розлучена.
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Підіть до головного завідуючого райво і нехай він ван надасть пояснення,на яких підставах вам не заплатили оздоровчі(права не мають!!!)
сектантка 24 июля 2014
56 днів якщо пропрацювали рік. оздоровчі 1 оклад.на дітей відпусток немає(якщо 2 і більше дітей то 10 днів).
Однозначная 24 июля 2014
Ответ дляМона Лиза
Каки 5 дней???? Работаю в школе? Какие 3 оклада???? Вы откуда??????????????Нам 1 оклад платят на оздоровление
+1. Работаю в школе, отпускные это зарплата за 56 дней (почти 2 оклада) и один оклад на оздоровление.
Мона Лиза 24 июля 2014
Ответ дляОднозначная
+1. Работаю в школе, отпускные это зарплата за 56 дней (почти 2 оклада) и один оклад на оздоровление.
ОО коллега
Чумачечая Весна 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
Повинні вам заплатити оздоровчі в будь-яком випадку(три заробітніх зарплат) а коли пропрацюєте рік то відпустке буде не меньше 56днів,плюс лікарняний і 5 днів що маленька дитина
Ви уявляєте що зараз вчительство Украіни з вами зробить? Де це таке? Три зарплати? А що таке плюс лікарняний?
Однозначная 24 июля 2014
Ответ дляМона Лиза
ОО коллега
Кем работаете?
сектантка 24 июля 2014
Ответ дляЧумачечая Весна
Ви уявляєте що зараз вчительство Украіни з вами зробить? Де це таке? Три зарплати? А що таке плюс лікарняний?
та ще й на дитину?немає такого!!!
Мона Лиза 24 июля 2014
Ответ дляОднозначная
Кем работаете?
Преподаватель английского)
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Мами,в яких дітки неповнолітні отримують ще додатково 5 днів на відпустку,якщо мама в період відпустки хворіла і є довідка з лікарні то також відпустка продовжується на стільки днів -скільки хворіли. Якщо є нагороди від відділу освіти -також дається 3 дні
сектантка 24 июля 2014
а 5 днів лише вчителям?
Однозначная 24 июля 2014
Колеги, а у вас відмінили надбавку? Як колектив до цього відноситься?
Однозначная 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
Мами,в яких дітки неповнолітні отримують ще додатково 5 днів на відпустку,якщо мама в період відпустки хворіла і є довідка з лікарні то також відпустка продовжується на стільки днів -скільки хворіли. Якщо є нагороди від відділу освіти -також дається 3 дні
Та поясніть мені вже що це за 5 днів? Ніколи такого не чула, соціальна 10, а 5 це що?
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Працюю 20 років в місцевій школі(завжди так отримували а ще шкільний бугалтер завжди видає роздруківку в кінці місяця скільки і за що ми отримуєм грн-входить туди скільки за стаж,за пристижність та ін.)
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Ответ длясектантка
а 5 днів лише вчителям?
У нас надають всім працівникам школи
Чумачечая Весна 24 июля 2014
Єдине може бути,що на даний момент не має коштів. Так буває в регіонах де пробллемне фінансування. Відпускні нарахували та виплатили,а оздоровчі нараховані але не профінансовані. Але в будь-якому випадку будуть виплачені.
Ошеламиссимо 24 июля 2014
девочки, а что с этой 20% надбавкой? ее оставят или нет?
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Ответ дляОднозначная
Та поясніть мені вже що це за 5 днів? Ніколи такого не чула, соціальна 10, а 5 це що?
У нас крім соціальних,школа надає ще 5 днів відпустки для тих робітників у кого неповнолітні діти.
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Ответ дляОшеламиссимо
девочки, а что с этой 20% надбавкой? ее оставят или нет?
У нас з 1 вересня планують знімати але ми вчителі району подали заяву до прокуратури області
автор Под пытками 24 июля 2014
Ответ дляЧумачечая Весна
Якщо можливо,то в мене запитання до п.2 що ви маєте на увазі ’ як мама яка має маленьку дитину’?
Читала..., що працюючим мамам з дітками до 16 чи 18 років, зараз не згадаю, дають додаткову відпустку кількість днів залежить від кількості дітей)
Ошеламиссимо 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
У нас з 1 вересня планують знімати але ми вчителі району подали заяву до прокуратури області
это по районам будут решать? а то у нас тоже слухи, что с 1-го сентября снимут(((
Чумачечая Весна 24 июля 2014
Ответ дляМадам БрЮшкина
Мами,в яких дітки неповнолітні отримують ще додатково 5 днів на відпустку,якщо мама в період відпустки хворіла і є довідка з лікарні то також відпустка продовжується на стільки днів -скільки хворіли. Якщо є нагороди від відділу освіти -також дається 3 дні
В мене стаж 20 років а таке відчуття,що тільки універ закінчила. Працюю у відділі освіти. А за які нагороди таке щастя?
Бочка порохУ 24 июля 2014
Ответ дляПод пытками
Читала..., що працюючим мамам з дітками до 16 чи 18 років, зараз не згадаю, дають додаткову відпустку кількість днів залежить від кількості дітей)
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей

Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до
15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій
матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у
разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також
особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків
надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10
календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття
73 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ).
автор Под пытками 24 июля 2014
Ответ дляБочка порохУ
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей

Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до
15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій
матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у
разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також
особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків
надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10
календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття
73 Кодексу законів про працю України ( 322-08 ).
Дякую. Значить треба другий...
Мадам БрЮшкина 24 июля 2014
Ответ дляЧумачечая Весна
В мене стаж 20 років а таке відчуття,що тільки універ закінчила. Працюю у відділі освіти. А за які нагороди таке щастя?
Нове і´мя, за різні конкурси