25 июля 2014

Наряд для донечки

купила таке платтячко та хочу обруч - вінок з квітів. порекомедуйте який колір вибрати. бумала брати під зелене білий. хочу почути ваші думки.
автор Пукимончиг 25 июля 2014
ось таке
Мейк-ап форева 25 июля 2014
а які будуть туфельки + який колір волосся у дівчинки?
автор Пукимончиг 25 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
а які будуть туфельки + який колір волосся у дівчинки?
вона блондинка туфлі є білі та срібні
Русалка на ветвях 25 июля 2014
Давайте щось світле (білий або беж), тому що воно дуже темне. Тільки не рожеве
Русалка на ветвях 25 июля 2014
Я б ще стрічку білу на поясі з бантом зав´язала
автор Пукимончиг 25 июля 2014
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Давайте щось світле (білий або беж), тому що воно дуже темне. Тільки не рожеве
воно не настільки темне як на фото. на сонці буде переливатись
автор Пукимончиг 25 июля 2014
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Я б ще стрічку білу на поясі з бантом зав´язала
там чорна і заді гарний бант
Русалка на ветвях 25 июля 2014
Ответ дляПукимончиг
там чорна і заді гарний бант
Тоді білі туфлі+чорно-білий обруч. Обруч об´єдна туфлі і пояс, і буде гарно контрастувати з світлим волосячком
Мейк-ап форева 25 июля 2014
ось приблизно в яких кольорах буде пасувати, як вуття так і аксесуари у волосся
автор Пукимончиг 25 июля 2014
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тоді білі туфлі+чорно-білий обруч. Обруч об´єдна туфлі і пояс, і буде гарно контрастувати з світлим волосячком
Переживаю що чорний на обручі на весіллі не правильно зрозуміють
автор Пукимончиг 25 июля 2014
Ответ дляМейк-ап форева
ось приблизно в яких кольорах буде пасувати, як вуття так і аксесуари у волосся
Дякую думаю можливо срібний віночок замовити і туфлі і на ручку квіточку як на вінку