28 июля 2014

якщо прийшла повiстка про мобiлiзацiю. Список необхiдних речей

Якщо прийшла повістка про мобілізацію: список необхідних речей

Відповідно до указу Президента, в країні триває часткова мобілізація. «Факти» рекомендують список речей, які необхідно взяти з собою в військкомат, якщо вам прийшла повістка.

ОДЯГ

1. Куртка (з тканини, що не промокає та не продувається, темного або захисного кольору)

2. Штани (джинси або з бавовняної («х/б») тканини).

3. Взуття (хороші розношені водонепроникні кросівки, чи берці).

4. Кофта (1-2 флісові).

5. Майки (3-4 бавовняної («х/б») тканини).

6. Труси (бавовняної («х/б») тканини, плавки не бажано).

7. Шкарпетки (багато, скільки влізе; гольфи, щільні, товсті вовняні)

8. Рукавички (шкіряні тонкі, краще спеціальні для снайперів або велосипедні).

9. Шапка вовняна (трикотажна чорна або зелена без написів).

10. Термобілизна й тільняшка. Якщо нємає, то підштанники і тонку кофту бавовняної («х/б»), а можна і те й інше.
11. Ремінь шкіряний (краще офіцерський).

12. Дощовик поліетиленовий.

ЕКІПІРУВАННЯ:

1. Годинник (в гумовому або пластиковому корпусі, протиударний, з підсвічуванням циферблату).

2. Ліхтарик (маленький світлодіодний на одну батарейку).

3. Батарейки (2-3 шт.)

4. Ніж (складний і великий в чохлі).

6. Ложка.

7. Кружка металева.

8. Окуляри (сонцезахисні з пластиковими стеклами в міцній оправі і пилозахисні з поролоновим ущільнювачем, але не з дзеркальними скельцями).

10. Рюкзак (чорного або захисного кольору, бажано від 60 літрів об’єму).

11. Каремат звичайний.

12. Каремат маленький поперековий (для сидіння).

13. Телефон (з новою батареєю, краще мати ще одну запасну).

14. Зарядка (звичайна і автомобільна).

15. Заплічний мішок для води типу Camel Bag.

16. Косинка (бандана на шию або арафатка).

17. Матеріал бавовняний («х/б») для підшивки комірців темного кольору. (За тиждень польового використання комір буде чорним, а на шиї будуть подразнення та чирії, тому підшивати обов’язково).

18. Нитки і голки (білі, чорні, зелені).

19. Запальничка (краще Cricket 2-3 шт.)

20. Сірники (5-10 коробків).

21. Спальний мішок.

ЗАСОБИ ГІГІЄНИ:

1. Зубна паста, 2 щітки в «чохлі».

2. Мило (туалетне 2-3 шматки, господарське 1-2 шматки).

3. Туалетний папір (скільки поміститься).

4. Рушник (темний).

5. Кусачки для нігтів.

6. Бритва і піна для гоління (не обов’язково).

7. Крем зволожуючий (краще cонцезахисний).

8. Антибактерицидний спрей (2-3шт.)

9. Серветки (сухі: упаковка з 8 шт., вологі: велика пачка).

АПТЕЧКА:

1. Антибіотики і противобактеріальні препарати: стрептоцид, левоміцетин, бісептол.

2. Активоване вугілля (багато).

3. Знеболювальні та жарознижувальні (анальгін, баралгін, темпалгин, но-шпалгін (на вибір), німесіл (в пакетиках), аспірин).

4. Кровоспинні (типу «Гемостоп»).

5. Судинозвужувальні краплі в ніс.

6. Крем «Рятувальник» і засіб від комарів.

7. Бинт, вата, перев´язувальний індивідуальний пакет.

8. Йод, зеленка, перекис, хлоргексидин (в пластикових флаконах).

9. Джгут гумовий.

10. Лейкопластир (від мозолів на бавовняній основі).

11. Прокладки жіночі тонкі (замість устілок у черевики).

ПРОДУКТИ:

1. Консерви (типу «каша з м´ясом» 3-4 банки не перший час, можна взяти ще).

2. Тверді огірки та яблука (на перші 2 дні).

3. Хлібці, галети або несолодкий крекер.

4. Вода негазована (2л).

5. Сіль, цукор в одноразових пакетиках.

6. Пару плиток темного шоколаду.

7. Шоколадні, протеїнові батончики, «Гематоген».

8. Стікери з кавою, водонепроникні пакетики з чаєм.

9. Для курців: сигарети з розрахунку на два тижні.

Декілька порад:

- Максимум одягу надягніть на себе.

- Великі речі можна прикріпити на рюкзак, загорнувши в пакет.

- Документи тримати при собі в файлі (банківські карти не беріть).

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1522437
АнтиТанкист 28 июля 2014
Мужа в армию собрать сложнее, чем ребенка в садик
Челюскина 28 июля 2014
Кошмар,сколько же такой списочек потянет?
atevs077 28 июля 2014
ну и список. Это на сколько же все потянет да еще и таскать с собой
Кудряшка Сью 28 июля 2014
Про танк забыли: Бажано мати з собою танк й град з буком. Уроди.
Извините автор, простите девочки, но злоба аж кипить. Мало того иди воюй, так не забудь покушать на войну прихватить и одежду, а про медикаменты забыла. Интересно хоть в одной стране мира есть такая фигня?
Гуру троллинга 28 июля 2014
А личный танк и систему град не нужно захватить? Это ж позор для страны!!! Может, еще и деньги заплатить за возможность там послужить
Челюскина 28 июля 2014
А Еще понравилось-’максимум одягу надягніть на себе’-это в жару под +50
Гуру троллинга 28 июля 2014
Ответ дляКудряшка Сью
Про танк забыли: Бажано мати з собою танк й град з буком. Уроди.
Извините автор, простите девочки, но злоба аж кипить. Мало того иди воюй, так не забудь покушать на войну прихватить и одежду, а про медикаменты забыла. Интересно хоть в одной стране мира есть такая фигня?
Мы прям синхронно написали
Челюскина 28 июля 2014
Ответ дляГуру троллинга
А личный танк и систему град не нужно захватить? Это ж позор для страны!!! Может, еще и деньги заплатить за возможность там послужить
+100.Еще автомат ,бронник,каску забыли дописать +форму купить
Доставучая 28 июля 2014
Да, списочек конечно.......
Кудряшка Сью 28 июля 2014
Ответ дляГуру троллинга
Мы прям синхронно написали
Я могу представить как синхронно сейчас народ окуел от такого, пардон за мой французский. Но я уже ничему не удивляюсь.
Чебуравлик 28 июля 2014
из-за того .что эти Донецкие к России присоединится захотели,нам теперь за свох мужей переживать. чтоб их там вообще корова языком слизала в их днр и лнр козлы
ТрубоДурочка 28 июля 2014
я блин вообще ума не приложу нафиг воевать? зашла вк в группу луганская оборона и как оказалось луганчани сами выходять против нацгвардии и воюют) Там Российским сепаратистам можно уезжать, а война будет продолжаться...
Кудряшка Сью 28 июля 2014
Ответ дляЧебуравлик
из-за того .что эти Донецкие к России присоединится захотели,нам теперь за свох мужей переживать. чтоб их там вообще корова языком слизала в их днр и лнр козлы
Не знаю как вы, а я офигеваю не столько от русских или донецких с луганскими, сколько, *лять , от нашего правительства.
Ду да ду да ду 28 июля 2014
Ответ дляАнтиТанкист
Мужа в армию собрать сложнее, чем ребенка в садик
Не то время, чтоб шутить
Зашла на 5минут 28 июля 2014
Мне нравится ’туалетний папір, скільки поміститься’. Мда! Отправляешь мужчину, не знаешь вернется или не вернется и еще сам себя обеспечь, Воин! Разве об этом мечтали, когда яныка с Украины попёрли...
Поддакиваю иногДА 28 июля 2014
У меня знакомый собрался добровольно идти,но как то не спросила,говорили ли ему,что и сколько брать...
А вообще достало это,сегодня прямо развивалась,за что мирные жители страдают,за что мамочки с детками..???На кол всех виновников этого...Господи, помоги нам, спаси и сохрани.
КлараЦеткин 28 июля 2014
Автомат Калашникова скоро добавят в список.
Бензопирен 28 июля 2014
и самое главное камуфляж, - англ. дпи или мультикам, берцы, кевларовый шлем ,и бронник ... итого 15 000-17 000 гривен