01 августа 2014

Видать, не старею я душою)))

девочки, мне 31 и я реалист по жизни. Но посоветовала подруга, которая рассталась с парнем и решила посмотреть прикольные фильмы, посмотреть сериал "Дневники вампира". Блин, не поверите, за сутки 2 сезона посмотрела. Фильм очень понравился))) думаю, может это уже старческий маразм тихонько подступает)))
Каравай-каравай 01 августа 2014
Нееее. Мне тоже 31 и я его тоже смотрю. Это гриппом все вместе болеют, с ума по одиночке сходят ;)
дЫнька 01 августа 2014
Це вік такий мабуть до вампірів, мені коли було 30років я читала книги про вампірів, теж ішли серіями. Ще і вагітна була, лежала в лікарні лікар каже читайте про кохання))
автор Замыленная 01 августа 2014
Ответ дляКаравай-каравай
Нееее. Мне тоже 31 и я его тоже смотрю. Это гриппом все вместе болеют, с ума по одиночке сходят ;)
о, да я псих-одиночка тогда. ни муж, ни родители, ни брат меня не понимают)))
Каравай-каравай 01 августа 2014
Ответ дляЗамыленная
о, да я псих-одиночка тогда. ни муж, ни родители, ни брат меня не понимают)))
Вы не одна! Мы - вместе и всех вампиров победим
автор Замыленная 01 августа 2014
Ответ длядЫнька
Це вік такий мабуть до вампірів, мені коли було 30років я читала книги про вампірів, теж ішли серіями. Ще і вагітна була, лежала в лікарні лікар каже читайте про кохання))
да, епоха вампірізму почалася у дам, яким легко за 30)))
автор Замыленная 01 августа 2014
Ответ дляКаравай-каравай
Вы не одна! Мы - вместе и всех вампиров победим
ага)))
НаливайКа 01 августа 2014
мені звичайно не 30, але й не 12... я ляльки коллекціоную) всі мої теж пальцем біля віску крутять, але мені все одно) я завжди в дитинстві думала що 30 років це вже старість. а думала я це так тому, що більшість жінок в 30 це клуші в домашніх халатиках, без макіяжу, з купкою дітей, яких цікавить лише ціни на базарі на продукти. так що дивіться з задоволенням молодіжні серіали, вони роблять наше життя яскравішим)