02 августа 2014

Чи є хтось з села Хотів Київської області? Що стріляє вже годину?

З 5:40 чутно постійно постріли. Що це??? Війна дійшла до нас?
InnaSakhon 02 августа 2014
Добрий ранок.я з Хотова.теж злякались коли в 6.30 почали стріляти.Але ,думаю,це хтось рушницю випробовує,інакше вже б паніка була.
Аня+Федя=Данил 02 августа 2014
Sandrylka 02 августа 2014
Может кто то собак отстреливает?((
Olga Dnepr 02 августа 2014
Доброе утро! 2-е августа - открытие сезона охоты на дичь. Возможно, кто-то готовится, а, возможно, уже и начали сезон)
Gold1977 02 августа 2014
Что страшно??
ДеткамМама 02 августа 2014
Девочки, сезон охоты открылся, ну, хватит уже панику сеять.
juliya18 02 августа 2014
Я з хотова, але нічого не чула
автор Siolito 02 августа 2014
Паніку ніхто не сіє, але хотілося б знати що це . Доречі, на Оболоні (там живе брат) вже декілька разів в 4 ранку щось стріляло, та з такою силою, що дребежали вікна біля церкви на набережній і спрацьовувала сигналізація в авто. Вияснили у представників самооборони, що це хлопці молоді підривали чи підпалювали, як там вірно сказать, ТНТ (здається правильно написала). Повідомили також, що з мирними і нормальними людьми в Київ та область приїхало багато шушвані - наркоманів, криміналів різних і вони це роблять - сіють паніку, грабують. Одного чоловіка на Оболоні зарізали і забрали цінні речі. Тому будьте обережні!!!!!! Бережіть майно і не обвішуйтесь золотом!