12 января 2013

Допоможіть оцінити.

Описую ситуацію: довго шукала тепле взуття для прогулок з дитиною, зупинилась на демарах лакки так як в родині багато базарників і рекомендують так як собі брали і цілими днями стояли на морозі і ноги залишались теплими. Знайшла чорні дуже гарні і купила за 350гр + пересилка 18гр. На двір виходила 2 раза справді дуже теплі але реально завеликі приблизно на 3-4см (((( от тепер сижу чуть не плачу. До чобіт є кульок всі ярлики і наклейки на етикитці пише дату виготовлення (виготовлялись місяць тому поки їх переправили з польші і переслали мені то зайняло трошки часу. Думаю пораджусь що мені робити якщо виставляти на продажу то і не нові бо 2 рази виходила в них на дві і не б/у тому що всього навсього на дитячі пложадці постояла і нікуди не ходила. Що мені робити в яку цінц цінити??? ((( я так ростроїлась я так їх чекала, а тут на тобі такі великі і грошей на другі немає.
показать весь текст
автор Аноним 12 января 2013
Ответ дляАноним
А на этих сапожках какой размер написан?
37-38р
vasilisa_nebo 15 января 2013
я тоже считаю, что 300 грн - оптимальный вариант, если они действительно только 2 раза одеты