22 августа 2014

сушка

У кого така сушка для білизни. Ви нею задоволенні. Хочу собі купити на стелю повісити на балконі.
АдеКВАтная 22 августа 2014
супер!! Я ее обожаю!
Кредитная 22 августа 2014
ерунда!!! у меня такой нет!
Анна_12к 22 августа 2014
у нас такая же, висит уже 4 года, правда в ванной. очень удобно, не загромождает пространство.
автор Кашпо 22 августа 2014
Ответ дляАнна_12к
у нас такая же, висит уже 4 года, правда в ванной. очень удобно, не загромождает пространство.
дякую а то ніяк не вирішу брати чи ні
90x60x90 22 августа 2014
Гарна, але приготуйтеся речі вивертати, щоб не залишалося глянцевої затертості. В цілому рекомендую. Хоч на балконі в мене вже майже всі кільця металеві.
Форточка 22 августа 2014
У меня на балконе, через год использования перетерлись веревочки, одна трубка висит теперь без дела.