28 августа 2014

Хто отримував посилки через МістЕкспрес (MistExpress) допоможіть, будь-ласка.

Прибула посилка із-за кордону. Прийшло повідомлення на мій номер від МістЕкспрес. Зайшла на сайт, відслідила по номеру посилки. Посилка знаходиться на сортувальному складі в сусідньому місті, яке знаходиться в 30км від нашого містечка. А що далі? Посилку привезуть мені додому чи потрібно їхати самому забирати? Скільки приблизно платити при отриманні? Дякую за допомогу.
Невидимка Майя 28 августа 2014
Мне привезли домой и я ничего не платила. Услуга так была оформлена.Америка.Чикаго.
Oli@ 28 августа 2014
Вы доставку на свой адрес заказывали? Если да, то привезут туда куда заказали в получателе посылки.
Сколько платить вам должны были дать до отправки, но я думаю не вы формировали бокс? Иначе бы видели уже сумму...Позвоните на горячую линию Мист-экспрес, назовите номер посылки вам все раскажут.
virtuon 28 августа 2014
Какой адрес указали на такой и придёт не парься
автор Совбез 28 августа 2014
Ответ дляOli@
Вы доставку на свой адрес заказывали? Если да, то привезут туда куда заказали в получателе посылки.
Сколько платить вам должны были дать до отправки, но я думаю не вы формировали бокс? Иначе бы видели уже сумму...Позвоните на горячую линию Мист-экспрес, назовите номер посылки вам все раскажут.
Дякую за допомогу. Тільки що прийшло повідомлення про адрес отримання - моя дом.адреса. Хоч одна хороша новина, а то все такі новини, що голова йде обертом.
Дона Ко Ко 28 августа 2014
не пойму зачем столько текста писать, есть номер Миста на сайте и это можно узнать за 2 минуты
автор Совбез 28 августа 2014
Ответ дляДона Ко Ко
не пойму зачем столько текста писать, есть номер Миста на сайте и это можно узнать за 2 минуты
не подобається щось, то могли пройти мимо. Я дзвонила, на той час телефони не відповідали.