29 августа 2014

Подарунки на День Народження для моїх 2-х чоловіків

Підскажіть будь-ласка що подарувати на день народження для чоловіка (24 роки)та сина (3 роки), час ще є, але так як в сина ДН 10 жовтня, а в чоловіка 24, то гроші треба починати збирати вже))А ідей нуль.Поділіться розумними думками будь-ласка.
Apassionata 29 августа 2014
Железную дорогу :) Играть будут вместе

Знаете, как в том анекдоте. Две вещи, которые предназначаются для детей, а играют ими мужчины -- это женская грудь и железная дорога.
Sibuna 29 августа 2014
А в Аквапарк не хотите? Эмоций останется море...)
Apassionata 29 августа 2014
Ответ дляSibuna
А в Аквапарк не хотите? Эмоций останется море...)
Именинникам в ДР бесплатно, кстати :)
Olga_72 29 августа 2014
Ответ дляApassionata
Железную дорогу :) Играть будут вместе

Знаете, как в том анекдоте. Две вещи, которые предназначаются для детей, а играют ими мужчины -- это женская грудь и железная дорога.
Мои вместе зависают над железнодорожным конструктором. Купили 2 комплекта и строят теперь на пол комнаты дороги, причем каждый раз новые.
автор Лиана-Лиана 29 августа 2014
Ответ дляApassionata
Именинникам в ДР бесплатно, кстати :)
нажаль я не з Києва і у нас аквапарка немає((А так я б із задоволенням сходила
автор Лиана-Лиана 29 августа 2014
Ответ дляOlga_72
Мои вместе зависают над железнодорожным конструктором. Купили 2 комплекта и строят теперь на пол комнаты дороги, причем каждый раз новые.
в нас є одна, точніше була, але їй бистро прийшов каюк((, після цього не купляла, дуже багато машин на радіоуправлінні, пульти вже не знаю де від більшості з них.Стоїть одна велика дитяча машина, 1,5 роки назад давали за неї 2500 грн, її заряджати треба 8 год, а самого заряду вистачає на 40 хв активного користування(от вона тепер теж стоїть пилиться(((