29 августа 2014

Розсудіть нас з продавцем. Не приємна ситуація.

Купила на кідстафі коляску. Я привикла довіряти продавцям з високим рейтингом, тому опис коляски "ідеальний стан, після однієї дитини" повірила, оплатила і почала чекати покупку. Сьогодні отримала і залишилась в шоці. Фото "ідеальності" додаю. З продавцем переписалась на повернення згідна, але за мій рахунок. Я немаю можливості оплатити дві доставки по 230грн, після того як викинула на вітер 2.5.Розсудіть.
автор lilysa27 29 августа 2014
ось ще фото
Nadya82 29 августа 2014
ох........ть
ira272910044 29 августа 2014
Да уж далеко до идеала.
автор lilysa27 29 августа 2014
хто повинен оплатити доставку назад?
natochka30 29 августа 2014
Ответ дляNadya82
ох........ть
така сама реакція
Nadya82 29 августа 2014
вы что раньше фото не видели?
ira272910044 29 августа 2014
Ответ дляlilysa27
хто повинен оплатити доставку назад?
Вы о состоянии спрашивали? Просили доп фото? Какие фото были в объявлении?
natochka30 29 августа 2014
Ответ дляlilysa27
хто повинен оплатити доставку назад?
Звісно продавець, особливо, з моральної точки зору
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляNadya82
вы что раньше фото не видели?
фото в оголошенні норм
продавець даю ссилку на оголошення
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10352722.html#bot...
автор lilysa27 29 августа 2014
в оголошенні вказано літній варіант як новий а ви подивіться він весь вигорів
Nataliya2508 29 августа 2014
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
а вам написала, тільки за ваший рахунок
Nataliya2508 29 августа 2014
Ответ дляlilysa27
а вам написала, тільки за ваший рахунок
тогда надо было покупать -наложным платежом....
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляira272910044
Вы о состоянии спрашивали? Просили доп фото? Какие фото были в объявлении?
ссилка на оголошенні нижче, продавець тричі написала що стан відмінний все як нове, можу викласти скріни
A.Bars 29 августа 2014
Ответ дляlilysa27
фото в оголошенні норм
продавець даю ссилку на оголошення
https://www.kidstaff.com.ua/tema-10352722.html#bot...
так они же разные ,коляски !!!то что вы выложили и та что вы дали ссылку ..!?
Nadya82 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
пополам стоимость возврата сделайте
Mariya442 29 августа 2014
а що за фірма? і скільки коштує така нова?
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
тогда надо было покупать -наложным платежом....
ви сказали стан ідеальний, дивіться фото, от що я побачила решту недоліків я вам написала, верніть гроші і оплатіть назад пересилку
aglaya 29 августа 2014
Блин, у нас коляска была в лучшем состоянии и то я постыдилась ее продавать, просто подарила, а это вообще кошмар.И много она с вас содрала?
Apassionata 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
Вы неправы в этой ситуации, возврат за ваш счёт. И стоимость доставки тоже вы должны оплатить.
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляA.Bars
так они же разные ,коляски !!!то что вы выложили и та что вы дали ссылку ..!?
теж так спочатку подумала((
Кейли 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
а почему за счет покупателя? Как по мне за свой счет еще и доставку ей вернуть, вы ведь обманули изначально
ira272910044 29 августа 2014
Фото в объявлении на много красивее чем жизни. В идеале это не выгоревший, как минимум, капюшон.
Сшндерелла 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
Чому на фото в оголошені у Вас синьо зелена каляска. а в реалі вона синя?
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляaglaya
Блин, у нас коляска была в лучшем состоянии и то я постыдилась ее продавать, просто подарила, а это вообще кошмар.И много она с вас содрала?
2500щей від чоловіка добре получила
автор lilysa27 29 августа 2014
Ответ дляСшндерелла
Чому на фото в оголошені у Вас синьо зелена каляска. а в реалі вона синя?
вона мала бути чорна з зеленим, але чорний колір вигорів в прогулці про що продавець промовчала
chitay 29 августа 2014
Ну, не идеальное далеко состояние... Я на стороне покупателя, увы..продавец((((
Apassionata 29 августа 2014
Ответ дляlilysa27
2500щей від чоловіка добре получила
І правильно получили За такі гроші таке жахіття отримати...
tsariova 29 августа 2014
а сколько ж сама каляска стоит? пересылку пополам
oksana_mm 29 августа 2014
Ответ дляNataliya2508
Девочки я продавец
готова на возврат-за счет покупателя....
а чому через вашу недобросовісність покупець має влітати в копійку? Чому ви зразу не описали ньюанси?