03 сентября 2014

Сумка WITTCHEN на оф.сайте 810 грн, натур. кожа

Шип ФРИ.
Ссылка на Аллегро http://wittchen.strefamarek.allegro.pl/wittchen-to...
Мало ли, может, кто ищет хорошую сумку по нормальной цене. На WITTCHEN такие цены редкость.
natochka30 03 сентября 2014
Дійсно ціна бомба, я лише на днях купила строгу чорну Gilda Tonelli за 180 доларів, а ця така достойна. у чоловіка є речі цієї марки, я дарувала: кейс, гаманець і візитницю - неперевершені по якості.
Ленок Галянт 03 сентября 2014
а живу фотки нема? сильно вона блискуча?
natochka30 03 сентября 2014
Ответ дляЛенок Галянт
а живу фотки нема? сильно вона блискуча?
Я можу Вам пізніше сюди скинути фотку чоловікового кейса, щоб Ви орієнтувалися (зараз не можу, бо малий спить біля мене). В реалі вони не такі насичено чорні
автор vixana 03 сентября 2014
Ответ дляnatochka30
Дійсно ціна бомба, я лише на днях купила строгу чорну Gilda Tonelli за 180 доларів, а ця така достойна. у чоловіка є речі цієї марки, я дарувала: кейс, гаманець і візитницю - неперевершені по якості.
так, маєте рацію. у мене теж є кілька речей Вітхен. Зонти раджу! Дуже міцні.
автор vixana 03 сентября 2014
Ответ дляЛенок Галянт
а живу фотки нема? сильно вона блискуча?
імхо, вживу вона така ж точно як на фото, особливо добре видно на фото 2, де вона поруч з іншою.
natochka30 03 сентября 2014
Ответ дляvixana
так, маєте рацію. у мене теж є кілька речей Вітхен. Зонти раджу! Дуже міцні.
Ой, я зараз мамочки з каляскою, мені зонт хіба що в зуби, в дощ втікаємо додому. От, якби працювала - то інша справа, солідол
vrednyulya 03 сентября 2014
Фри шип по Польше? В Украину сколько доставка?
Анюточка 03 сентября 2014
Ви сможете ее купить?
автор vixana 04 сентября 2014
Ответ дляАнюточка
Ви сможете ее купить?
конечно! пишите в ЛС
автор vixana 04 сентября 2014
Ответ дляvrednyulya
Фри шип по Польше? В Украину сколько доставка?
по таким вопросам обращайтесь, плз, в личку. Здесь нельзя продавать.
автор vixana 04 сентября 2014
Ответ дляЛенок Галянт
а живу фотки нема? сильно вона блискуча?
Дівчата, зверніть увагу, що до сумки додається чудова вмістка косметичка, котра прикріпляється до сумки і виймається за бажанням (фото)