16 сентября 2014

Поділюсь своєю радість з Вами.

Весною вперше здала аналіз на гормони томущо була затримка. Діагноз кортизол високий та простудила яйчники. Потім направили на КТ показало доброякісну пухлину альдостерому в тойже момент повторно в певні дні перездаю кортизол в іншій лікарні там результат норма. Пішла до кращього ендокренолого міста він подивився на обстеження розпитав подивився на живіт ріст волосся та порадив півроку зачекати і повторно зробити КТ. І сьогодні зробила КТ результат просто чудо. Я ПОВНІСТЮ ЗДОРОВА. Немає ніякої пухлини. Дякую Богу що я попала до мудрого лікаря який не вибив чим побільше грошей і не лікував зря.
У мене ніяких симптомів хвороб немає і не було іза простої затримки та часної клініки куди я звернулась мені зробили ряд дорогих та не правильних аналізів і потягнулось різні обсеження. Дякую Богу за все та бажаю ВСІМ НЕ ХВОРІТИ І БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ.Я сьогодні цілий день проплакала від радості що я ще буду мамою і здоровою.
Вікторія Вікторівна 16 сентября 2014
Ля-ля-ля 16 сентября 2014
поздравляю!
Карамбулкул 16 сентября 2014
Машка-замарашка 16 сентября 2014
энциклопУдия 16 сентября 2014
Міцного Вам здоров´я і здоровеньких діточок!
автор Ух ты какая Я 16 сентября 2014
дівчата дуже дякую
Соседушка 16 сентября 2014
Вы умница)))Дай Вам Бог здоровья и деток)))
Талюся 16 сентября 2014
Кнопус 16 сентября 2014
Поздравляю, иногда организму нужно просто дать время самому справиться.
Там-тарарам 16 сентября 2014
Добрый вечер)крепкого здоровья, Вам и Вашей семье)
Вы обязательно познаете радость материнства)поверьте)
БЦАшка 16 сентября 2014
Я ЗА ВАС ОЧЕНЬ РАДА!!!
Уходя дверю не хлопать 16 сентября 2014
Рада за вас. Всех благ!!!
автор Ух ты какая Я 16 сентября 2014
Ответ дляТам-тарарам
Добрый вечер)крепкого здоровья, Вам и Вашей семье)
Вы обязательно познаете радость материнства)поверьте)
дякую
графиняВишенка 16 сентября 2014
Так, щоб швиденько нам через місяць написали про свою вагітність, добре ?
автор Ух ты какая Я 16 сентября 2014
Ответ дляграфиняВишенка
Так, щоб швиденько нам через місяць написали про свою вагітність, добре ?
ще місяць чекати треба неможна після КТ велика доза облучения. а потім напишу із радістю
ПАЦАНКА О 16 сентября 2014
Поздравляю!
irina1 16 сентября 2014
Здоровья Вам и счастья! Искренне рада за Вас
графиняВишенка 16 сентября 2014
Ответ дляУх ты какая Я
ще місяць чекати треба неможна після КТ велика доза облучения. а потім напишу із радістю
Нічого, ми почекаємо...
Бегущаяпо 16 сентября 2014
Поздравляю! Будьте здоровы!!! Пусть у вас появится сладкий карапуз
Чудачка 16 сентября 2014
miraelf 16 сентября 2014
чудова новина)))))))))))))