19 сентября 2014

помогите выбрать обувь на зиму малявке

в ноябре 3, достаточно активые, какие выбрать?
Timberland Polar Cave Waterproof Boot или Chicco Tex
кто носил, очень нужны отзывы)
Каяспер 19 сентября 2014
Мені більше подобаються тімберленди. Конкретно таких не було, але недавно вперше спробували цю марку - купила чоловікові зимові черевики, а дитині міжсезонні кросівки. Дуже задоволені: якісно, зручно, гарно.
АЛЕ врахуйте, що тімберленди максимум на середнью по ширині-повноті ногу. А краще на вузьку. А тіснувате по ширині зимове взуття це 1.шкідливо для стопи 2. холодно, яким би теплим воно не було.