20 сентября 2014

Дівчата, ніхто сьогодні не їде з Києва до Львова поїздом!

Дуже потрібно передати сумку! Вчора іхала знайома, ми запізнилися, не встигли((((((
Дуже дякую! сумку піднесем, у Львові - зустрінуть
ZaRaZa 20 сентября 2014
Может, с проводником проще?
автор Зяблик протестант 20 сентября 2014
Ответ дляZaRaZa
Может, с проводником проще?
Вони тепер не дуже хочуть брати. Хоча такий варіант теж розглядаю
ZaRaZa 20 сентября 2014
Ответ дляЗяблик протестант
Вони тепер не дуже хочуть брати. Хоча такий варіант теж розглядаю
Думаю, во всем поезде найдется проводник, который возьмет. Просто, возможно, придется показать что в сумке...
автор Зяблик протестант 20 сентября 2014
Дякую! Питання вирішили