22 сентября 2014

Хтось може роз´яснити, що зі мною відбувається

Це зі мною відбувається частіше в холодну пору року, літом - ні. Одним словом я це називаю - трясучкою (це я так сама придумала). Це стається тільки в ночі і не сильно часто, в день ніколи такого не буває. Коли я сплю, і розкрита в мене рука, чи нога, чи розкриваюсь повністю, видно я змерзаю (це я вже тільки недавно зрозуміла), бо рука, чи нога (ну те що розкрите) на дотик холодні і в мене починається трясучка. Я навіть точно не можу передати цей стан: це не так як, коли змерзаєш від холоду і трясешся дрібним тремтінням, або аж зуби цокотять, це не так як, коли тремтиш від температури високої. Це труханить періодами по 2-3 сек і так наче цей холод виходить десь із середини і таке відчуття, щл аж болять кістки. Потім відпускає на кілька секунд, потім знову все повторюється. Навчилася як з цим боротися: потрібно замотатися в ковдру, та так, щоб не було жодної щілини, бо навіть через малесеньку щілину відчуваєш як заходить холод, хоча який там в квартирі холод, в день ходжу в шортах і футболці. І головне те, що потрібно розслабити тіло, бо коли напружуєшся, як при холоді, то трясе ще сильніше. Нагрітися хорошо, буває навіть прошу чоловіка, вкрити ще чимось, і тоді воно проходить. Це зі мною відбувається вже давно, особливих розладів зі здоровям не маю. Лікарю, колись намагалась розказати, але толкової відповіді не почула.
Ось, якось так. Тільки не смійтесь.
Улыбчик 22 сентября 2014
Может это судороги? Если плохое кровообращение к конечностям могут возникать подобные проблемы. Но я не медик, это только теория..
Ресничный червь 22 сентября 2014
Підіть до невропатолога, оберіть кращого та сходіть!
Звезда в шоке 22 сентября 2014
У меня ВСД,так я когда ложусь спать, в основном осень-зима, меня тоже всю колотит, не могу согреться, хотя в квартире тепло и несколько одеял, помагает только теплый свитер и носки. Вот на Д.Р. мама пижамку подарила)
Подумывающая 22 сентября 2014
И со мной такое по ночам происходит. Научилась с этим бороться, наливаю грелку или просто боклажку с очень горячей водой. Когда просыпаюсь от того что меня трусит, грею ноги, сразу всё проходит. Попробуйте, удачи Вам и крепкого здоровья.
Фантазерша 22 сентября 2014
Симптомы похожи на лихорадку или малярию...я не доктор,просто предположение.У меня отец моряк.Когда-то он ходил в рейсы(а это было очень давно)ему делали всякие прививки от все возможных вирусов, и тд и тп. которые можно подцепить в тропиках на раз два...так вот, он уже на пенсии, но его иногда трясет пару раз в году.Врачи пожимают плечами,а один старый терапевт сказал, что возможно, что отец подцепил таки какую-то лихорадку и когда иммунитет ослабляется его начинает ’потряхивать’
автор Просто Мария 22 сентября 2014
Ответ дляПодумывающая
И со мной такое по ночам происходит. Научилась с этим бороться, наливаю грелку или просто боклажку с очень горячей водой. Когда просыпаюсь от того что меня трусит, грею ноги, сразу всё проходит. Попробуйте, удачи Вам и крепкого здоровья.
так, це відбувається, тоді коли спиш і просинаєшся від цього тремтіння... а я думала я одна так.
І Вам здоров´я і всього найкращого
автор Просто Мария 22 сентября 2014
Ответ дляФантазерша
Симптомы похожи на лихорадку или малярию...я не доктор,просто предположение.У меня отец моряк.Когда-то он ходил в рейсы(а это было очень давно)ему делали всякие прививки от все возможных вирусов, и тд и тп. которые можно подцепить в тропиках на раз два...так вот, он уже на пенсии, но его иногда трясет пару раз в году.Врачи пожимают плечами,а один старый терапевт сказал, что возможно, что отец подцепил таки какую-то лихорадку и когда иммунитет ослабляется его начинает ’потряхивать’
Це в мене ще почалось в інституті, а на той час я ще за межі України не виїжджала. І ні перед цим термтінням ні на слідуючий день, ніяких проблем зі здоров´ям не відчуваю
Фантазерша 22 сентября 2014
Ответ дляПросто Мария
Це в мене ще почалось в інституті, а на той час я ще за межі України не виїжджала. І ні перед цим термтінням ні на слідуючий день, ніяких проблем зі здоров´ям не відчуваю
Тоже никаких проблем кроме эпизодического ’дрожания’...иностранцы в вашем институте не присутствовали?
Фантазерша 22 сентября 2014
а вообще сдайте развернутый анализ крови, и если все ок ,тогда электрическое одеяло вам в помощь
автор Просто Мария 22 сентября 2014
Ответ дляФантазерша
Тоже никаких проблем кроме эпизодического ’дрожания’...иностранцы в вашем институте не присутствовали?
ні, явно виражених не пам´ятаю)))... це був обласний педагогічний інститут...
Подмигашка 23 сентября 2014
После чего это началось? Стресса,травм не было?
автор Просто Мария 23 сентября 2014
Ответ дляПодмигашка
После чего это началось? Стресса,травм не было?
я пам´ятаю перші рази коли це відбулося в мене дууууже сильно боліла голова, я це пам´ятаю, як сьогодні, хоча прошло вже багато років, дві доби голова боліла і дві ночі трясло. Це зараз я можу з цим швидко впоратись і воно проходить безболісно, а тоді це було страховіття.
Подмигашка 23 сентября 2014
Ответ дляПросто Мария
я пам´ятаю перші рази коли це відбулося в мене дууууже сильно боліла голова, я це пам´ятаю, як сьогодні, хоча прошло вже багато років, дві доби голова боліла і дві ночі трясло. Це зараз я можу з цим швидко впоратись і воно проходить безболісно, а тоді це було страховіття.
Томограмму головного мозга надо сделать...У моей мамы было нечто подобное,лет 5 мучалась.....Оказалось,что был микро-инсульт.Пролечили,со временем ушло...
автор Просто Мария 23 сентября 2014
Ответ дляПодмигашка
Томограмму головного мозга надо сделать...У моей мамы было нечто подобное,лет 5 мучалась.....Оказалось,что был микро-инсульт.Пролечили,со временем ушло...
дякую Вам! а то я навіть в ін-ті ніякої інформації не можу знайти
Я люблю транзисторы 23 сентября 2014
Ответ дляПросто Мария
так, це відбувається, тоді коли спиш і просинаєшся від цього тремтіння... а я думала я одна так.
І Вам здоров´я і всього найкращого
я така мерзлячка теж