22 сентября 2014

На скільки росте ніжка за сезон?

Доброго вечора=) Замовила малому на зиму Northside Frosty Snow Boot розмір 12 М ( на 18.1 см) ...тепер переживаю, що погарячкувала - зараз ножка 15 см. Виросте до зими чи потрібно замовляти менші, щоб встигли доїхати?
Viko.hi 22 сентября 2014
не вырастит! в среднем нога растет 0.5 см за 2 месяца. запас берем для зим. обуви максимум 1.5 см, большие будут (((
natavit 22 сентября 2014
10-ку надо было. А эти на будущий год оставьте
Лагшмивара 22 сентября 2014
Ответ дляnatavit
10-ку надо было. А эти на будущий год оставьте
100% на след год будут хорошо, а сейчас на 1,5 см меньше берите
автор Мафиозная 23 сентября 2014
дякую! а то я переживала, що ми їх літом носити будемо) а до наступної зими переростемо
взвагалі щойно переміряла, так ножка навіть не 15, а 14, 5 ...