25 января 2013

Свекровь? А у Вас какие отношения со сверкровю?

показать весь текст
Плакат с автографом зимы 25 января 2013
Она разрушила мой брак. Жуткая собственница, нескем не хочет делить своего сынка.
Аноним 25 января 2013
а мне в глаза хорошая, а за глаза только гадости на меня говорит и мужа подстрекает
kuruoglu 25 января 2013
Мне повезло со свекровью.... Она очень хорошая женщина и очень любит своих детей.
Отношения у нас дружеские.
Аноним 25 января 2013
Ответ дляАноним
А я свою свекровь еще даже не знаю, живет в другой стране. Скоро будем знакомиться, боюсь жутко! Дурацкое предчувствие, что я ей не понравлюсь!
У меня также было))Но...понравилась))И теперь дружим.Хотя я понимаю что ее дружба со мной-с долей выгоды.Сын в хороших руках,к матери-как к бабушке родной,лучше чем внук(сын),и звоню часто и переживаю,продукты всегда привожу,лекарства,с родней ее-тоже в хороших отношениях,мужа бывшего который болеет шизофренией обслуживаю...И с ней болтаю каждый день почти,хотя сын-разв месяц,в лучшем случае.
И вы не переживайте)все будет в хорошо.Если она,извините за грубое слово-не дура,то с невесткой будет дружить)
Арина85 25 января 2013
Ответ для.Lasa.
ЖУТЬ..........:(((
У меня сын - как самой стать в будущем хорошей свекровью? :)))
быть сейчас хорошей невесткой
Аноним 25 января 2013
Мне не повезло...
Жадная,эгоистка,завистливая,врунья
Аноним 25 января 2013
Очень хорошие отношения, мы общаемся с ней больше чем она со своим сыном (моим мужем), но бывает очень злюсь на нее, когда она отказывается посидеть с малой, она не работает, ничем не занимается, и иногда ей просто впадло приехать забрать, понимаю умом что она не должна с моими детьми сидеть, и когда я вижусь с ней, злость проходит и мы общаемся как друзья, она хороший человек
Бабульция 25 января 2013
Ответ дляgolyachenko
нЕ НАВИЖУ ЕЕ, НЕТ ЧЕЛОВЕКА К КОТОРОМУ Я БЫ ИСПЫТЫВАЛА БОЛЕЕ ВРАЖДЕБНЫЕ ЧУВСТВА ЧЕМ К НЕЙ.
анологично,100% совпадение!
stronza 25 января 2013
мне ее,убогую,жаль:ненавидит всех и всем завидует,собственные дети ее не хотят общаться,муж дольше часа дома не выдерживает-сбегает!Меня жрала поедом,когда вместе жили:даже дышу не так,как нужно!Счастья ей и здоровья в ее одинокой,никем не оцененной добродетели !!!Главное для меня-не видеть ее ,желательно НИКОГДА!!!
Аноним 25 января 2013
Ответ дляameli25
ніякі. любить тільки себе. страюся бути від неї подальше. Коли ходила вагітна малою - усю вагітність мявкала, нащо воно нам треба. Як тільки родила малу - так зразу типу ’моя внучечка’... я тебе буду бавила... відьма!!!!! малій уже 3 роки, я як рибу кручусь , на роботу треба було виходити, вона сказала що буде 3 дні на тиждень, (мені так позволили на роботі бо я ще годувала) її бавила. Ага.. тут же... я на роботу на 10, прошу її прийти на 8-45 щоб я добралась, їхати мені більше 45хв, а вона мені присунула на9-40.!!!!! і каже, а мене щось бік болить, і кров з носа йшла... ну і що що тобі на роботу???
я так попадала 3 рази, і не витерпіла.... а потім як виявилось - вона вже передумала сидіти з малою, і не знала як то сказати, от вирішила так собі зробити...
Але я знайшла няню, і таки далі працювала... правда не офіц, але таки на дитинку приходили гроші, а це майже 1200 грн, і я мала трохи більше...
і тепер , як тільки чи я чи мала захворіє, так зразу на другий день вона, типу дзвонить, що така сильно хвора, що вже вмирає... щоб я на неї не розраховувала....
дівчата це просто кошмар мати таку я к маю я.... повірте.... слава Богу, що не живу з нею.... і муж мій теж уже тепер побачив яка вона, так навіть в її сторону не дивиться і не слухає....
І ще вам скажу, як би їй стало зле, ми точно б не прийшли.... однозначно....
можете мене закидати тапками, але скільки я не намагалась за 7 років до неї знайти підхід - то тепер точно не їхочу шукати!
по мо-ему это Вы ведьма... Такое говорить.
Еще и мужа накручиваете... И радуетесь, что он на мать ’глаза открыл’. Не хотела бы я себе такую невестку, как Вы. И, поверьте, Вы не знаете что такое плохая свекровь! А сидеть с Вашим ребенком она не обязана, даже если это ее внук. И не радуйтесь, что муж ’перестал смотреть в сторону мамы’, а то Вас может постигнуть та же участь в старости!
tibidox1983 25 января 2013
А у меня не свекровь!У меня МАМА!У нас с первой секунды взаимопонимание,она обожает моего сына,всегда готова помочь и подать руку помощи.Чудесный ,светлый человек!
Аноним 25 января 2013
Ровные. Все в рамках приличия. Мне 27 ей 79. Живет недалеко от нас, часто не ходит, за что ей огромное спасибо.
Аноним 25 января 2013
Ответ дляАноним
по мо-ему это Вы ведьма... Такое говорить.
Еще и мужа накручиваете... И радуетесь, что он на мать ’глаза открыл’. Не хотела бы я себе такую невестку, как Вы. И, поверьте, Вы не знаете что такое плохая свекровь! А сидеть с Вашим ребенком она не обязана, даже если это ее внук. И не радуйтесь, что муж ’перестал смотреть в сторону мамы’, а то Вас может постигнуть та же участь в старости!
Ну, бабушка действительно не обязана сидеть с внуком, а должна воспринимать это за счастье! Наша бабушка, наоборот, только и ждет когда внука отдадим, даже говорит - если у вас не хватает времени или финансов - отдайте, мы его воспитаем, и это при том, что ей под 70, но слава Богу, она живчик, здоровая и ни физически, ни морально на 70 не тянет.
Аноним 25 января 2013
хорошая свекровь,нормальные отношения но реюёнка не оставляла никогда и не планирую-не доверяю, она живёт старыми стереотипами а я мама 21-века.так что не сходимся так сказать)
Аноним 25 января 2013
ребёнку 4 года кстати- пост 44.
ameli25 25 января 2013
Ответ дляАноним
по мо-ему это Вы ведьма... Такое говорить.
Еще и мужа накручиваете... И радуетесь, что он на мать ’глаза открыл’. Не хотела бы я себе такую невестку, как Вы. И, поверьте, Вы не знаете что такое плохая свекровь! А сидеть с Вашим ребенком она не обязана, даже если это ее внук. И не радуйтесь, что муж ’перестал смотреть в сторону мамы’, а то Вас может постигнуть та же участь в старости!
я його не накручую. З такими як моя треба боротися, і до дітей і до молодих сімей не підпускати!
А ви так пишете, мабуть черз то що самі сроко станете свекрухою?? мабуть така ж буде як і моя :))
моя хата з краю... та??
а діти, так звичайно діти мої, але як вона до нас так і ми до неї, а у моїх дітей слава Богу є бабуся, і дідусь, які їх люблять, і які завжди коли діти хворіють треба - помагають. Я звичайно могла сісти дома, закласти ногу за ногу не працювати, нехай мій муж працює як віл, тут таких процентів 80 сидить у кідстафі.. у мужа на шиї... а я таки мала роботу, гарно оплачувану і пішла на роботу! не нагульки!
Буде на старості просити води у свого кота і пса!
А ви краще повчіться, і прочитайте як требьа поводитись з невістокою, якщо вас таке чекає :))
ameli25 25 января 2013
Ответ дляАноним
Ну, бабушка действительно не обязана сидеть с внуком, а должна воспринимать это за счастье! Наша бабушка, наоборот, только и ждет когда внука отдадим, даже говорит - если у вас не хватает времени или финансов - отдайте, мы его воспитаем, и это при том, что ей под 70, но слава Богу, она живчик, здоровая и ни физически, ни морально на 70 не тянет.
у мене моя бабця, їй 82 роки, вона мені помагала, коли мала захворіла, а у мене звіти, податкова, і доречі непогана ЗП.
Я вже думала таки далі наймати няню, але ...уже буду дома сидіти, так муж ахотів, може за міс 3-4 щось зміниться...
Моя свекрха дійсно відьма чи монстр, вона себе дуже і дуже любить, дехто не вигялає так у 45 років, як вона у 60...
повірте.
вона усе життя нічого не робила, мала домогосподинь, і няньок, при цьому має 4 синів, і не один її не поважає, за її дурну натуру, її пофігізм до всього.
я деколи дивуюсь, як можна мати усе далеко... думати про себе..
У неї внук в Києві має 12 років, так вона його бачила 2 рази.... і так показує перед всіма як вона скучає... мене від того пофігізму і лицемірства аж вивертає...
ameli25 25 января 2013
коли не прийду туди до них, вона завжди лежить на дивані і стонге, як її все болить...
voliknata 25 января 2013
СУПЕР!!! Живу со свекровью в одной квартире! Женщина очень хорошая! Всем бы таких !(Замечу,что у меня характер не идеальный)
Аноним 25 января 2013
Ответ дляУлыбулька
Никаких.Она меня доставала 2.5 года,пока мы жили с ней. А когда я не выдержала и стала собирать вещи,то она делала все для того,чтоб мой муж остался возле нее. Она мне орала такие гадости в след....Муж переехал со мной,теперь она со мной не общается.
Похожая ситуация, только потом благодаря ей муж ушел когда я была беременна 3 месяца вторым ребенком а старшая была очень больна в тот момент ей не было на тот момент 2 года 10 мес., думала никогда никого не смогу простить... Но муж с горем пополам приполз после рождения дочери, ну а свекрови для меня больше вообще не существует и соответственно для моих детей тоже.
Аноним 26 января 2013
Ответ дляameli25
я його не накручую. З такими як моя треба боротися, і до дітей і до молодих сімей не підпускати!
А ви так пишете, мабуть черз то що самі сроко станете свекрухою?? мабуть така ж буде як і моя :))
моя хата з краю... та??
а діти, так звичайно діти мої, але як вона до нас так і ми до неї, а у моїх дітей слава Богу є бабуся, і дідусь, які їх люблять, і які завжди коли діти хворіють треба - помагають. Я звичайно могла сісти дома, закласти ногу за ногу не працювати, нехай мій муж працює як віл, тут таких процентів 80 сидить у кідстафі.. у мужа на шиї... а я таки мала роботу, гарно оплачувану і пішла на роботу! не нагульки!
Буде на старості просити води у свого кота і пса!
А ви краще повчіться, і прочитайте як требьа поводитись з невістокою, якщо вас таке чекає :))
Оце жесть. Не дай Бог такої невістки. Всі чимось зобов’язані. В мене теж свекруха з дітьми не сидить. Так що ж тепер... забити її ногами. Діти МОЇ і глядіти, бавити буду їх лише я.
А з свекрухою в мене нормальні стосунки. І якщо, не дай Бог, Вона захворіє чи ще щось ми з чоловіком її в біді не лишимо.
Forel 26 января 2013
хорошие.
она правда не удерживается критиковать и пилить меня в присутствии мужа, ребёнкапрощаю- возраст
Milka 26 января 2013
Ответ дляАноним
Оце жесть. Не дай Бог такої невістки. Всі чимось зобов’язані. В мене теж свекруха з дітьми не сидить. Так що ж тепер... забити її ногами. Діти МОЇ і глядіти, бавити буду їх лише я.
А з свекрухою в мене нормальні стосунки. І якщо, не дай Бог, Вона захворіє чи ще щось ми з чоловіком її в біді не лишимо.
Почему жесть? я вообще ни у кого хороших свекровей не видела, просто со временем их истинное лицо проявляется.... Так что дамочки у кого есть сынульки подумайте о счастье своих детей, ведь если будут невести довольны, то сыновья намного счасливей от этого будут..
Железная тетя 26 января 2013
Моя это просто капец! Божественно любит своего сынульку! Особенно у меня на глазах!Особенно любит дорогущие подарки,и услуги(подвези-отвези-купи-отнеси...)Все время со мной соревнуется (готовка,хозяйство,одежда,обувь,косметика,знания) Понятное дело,что во всем я не такая...
Аноним 29 января 2013
Ответ дляameli25
я його не накручую. З такими як моя треба боротися, і до дітей і до молодих сімей не підпускати!
А ви так пишете, мабуть черз то що самі сроко станете свекрухою?? мабуть така ж буде як і моя :))
моя хата з краю... та??
а діти, так звичайно діти мої, але як вона до нас так і ми до неї, а у моїх дітей слава Богу є бабуся, і дідусь, які їх люблять, і які завжди коли діти хворіють треба - помагають. Я звичайно могла сісти дома, закласти ногу за ногу не працювати, нехай мій муж працює як віл, тут таких процентів 80 сидить у кідстафі.. у мужа на шиї... а я таки мала роботу, гарно оплачувану і пішла на роботу! не нагульки!
Буде на старості просити води у свого кота і пса!
А ви краще повчіться, і прочитайте як требьа поводитись з невістокою, якщо вас таке чекає :))
у меня два сына, старшему 4 года, наверное, не так скоро стану свекровью, как Вы думаете. И справляюсь сама! Не навязываю детей на маме, ни свекрови! Они не обязаны занимать все свое время внуками! Я когда рожала, то отдавала себе отчет, что вся ответственность на мне! А не на бабушках. И работаю, сама знаю как тяжело. НО! Это мои и мужа проблемы, а не наших с мужем родителей.
Аноним 29 января 2013
Ответ дляameli25
я його не накручую. З такими як моя треба боротися, і до дітей і до молодих сімей не підпускати!
А ви так пишете, мабуть черз то що самі сроко станете свекрухою?? мабуть така ж буде як і моя :))
моя хата з краю... та??
а діти, так звичайно діти мої, але як вона до нас так і ми до неї, а у моїх дітей слава Богу є бабуся, і дідусь, які їх люблять, і які завжди коли діти хворіють треба - помагають. Я звичайно могла сісти дома, закласти ногу за ногу не працювати, нехай мій муж працює як віл, тут таких процентів 80 сидить у кідстафі.. у мужа на шиї... а я таки мала роботу, гарно оплачувану і пішла на роботу! не нагульки!
Буде на старості просити води у свого кота і пса!
А ви краще повчіться, і прочитайте як требьа поводитись з невістокою, якщо вас таке чекає :))
Боже, отведи от моих детей таких барышень, как Вы! Ужас...
ameli25 31 января 2013
У мене мама була хвора, був рак, слава Богу, вилікували її лікарі, там, закордоном, усе пройшло, не такі ми грішні, я завжди мамі говорила, а моя дорогенька свекруха, замість того щоб помогти, побути з дітками, поки я там, була і на роботу гонила, вона щоразу прикидалась ’дуже смертельно хворою’, щоб тільки я не їхала до мами своєї...
а тепер коли у нас усе позаді, моя мама і батько там, ЗДОРОВІ, далеко, там не так солодко, але вони там ЖИВУТЬ, працюють, з ними рахуються, моя дорогенька свекрушенція стогне, як моїй мамі добре, що ми її так підтримуємо... а з нею, свекрухою ніхто не хоче рахуватись... має 4 сина, і усі мають її далеко десь...
А недавно я мала грип, потім дістала ускладення пневмонію, дуже важко я це перенесла, але справилась, і вона, щоб часом не перейти догрогу до нашого будинку і не забрати меншу малу ( то її рідна внучка, внуків більше немає, бо мій старший син - то не її внук) щоб не заразилась, у мене було 40 темпер., то вона що придумала, склала речі, викликала швидку, сказала що її болить спина, і зібралась їхати у лікарню!
це так щоб показати, що вона теж хвора, не тільки я, і не тільки моя мама!!!
а получилось то так, що швидка приїхала, і не хотіли її брати бо нічогоїй не було...
прийшлось лікарю дати на лапку 50 грн, щоб її забрав...
от так...
а ви кажете... не судіть, бо незнаєте де правда...
я знаю, є такі невістки які мамою свекруху називають, а я не можу і не хочу...
вона поки моя мама мала оперції , хімію і радіотепрапію, ходила до мене і питала, як то буде як моя мама помре... а моя мамуся вижила, здорова, і тепер у нас усе добре...
тільки після того, як я перестала свекруху пускати до себе додому... от так.
Katrin_Haapy 01 февраля 2013
Ответ дляАноним
Боже, отведи от моих детей таких барышень, как Вы! Ужас...
ой да ладно... нормальная барышня она... есть такие свекрови, что всю душу до капли выпьют и мозгами закусят еще... может девушка и ен совсем права в чем-то, но у моей подруги точно такая же свекровь... подруга заболела, температура 39 и выше, почти под сорок, малой на руках масенький, полгодика всего было или меньше даже... так свекруха сына вызвала к себе, чтоб он с ней посидел, а то у нее сердце притхватило (коньякам надо было меньше пить в ’лечебных целях’)... подруга ему звонит, просит привези мне хоть таблетки от температуры, сдыхаю уже, потом вернешься к маме своей, хоть всю ночь там сиди, только таблетки привези.... а он не может приехать - маме плохо.... только ей так плохо бывает каждый день по 300 раз, она реально здорова, скорую тоже вот так гоняет туда-сюда, к ней уже и ехать не хотят врачи, потому что вызовы один через один ложные... подруга на свекровь такой зубище имеет, что вообще, хотя сама она самостоятельная очень, никого лишний раз ни о чем не попросит, все сама и сама... а я вот свою свекровь люблю, моя хорошая - так уж повезло... правда бывшая свекровь, но все же она мне дорогой человек
ameli25 01 февраля 2013
Ответ дляАноним
Боже, отведи от моих детей таких барышень, как Вы! Ужас...
я не розумію, за що ви так до мене? я ж не просила свекруху сидіти з моїми дітьми, ні - у мене 6 років няня була, я працювала, робота була гарна, шкода було залишати, і на няню хватало. А от зараз у менеша мала пішла у садок, уже рік - няню не беремо, а є садок, але буває як хворіє, то днів 3-4 я сиджу і прошу у свекрухи щоб вона мені ще досиділа з малою. А вона різні причини шукає, себе робить хворою, або наговорює мені на малу що вона така хвора що їй треба у лікарню... іт.д.тільки щоб я на роботу не ходила..
або прийде один день, а на дургий, божиться що буде, а сама може замість 8, прийти у 9, коли мені уже на роботі треба бути... от тому я вже збилася з її домомоги, і сама раду даю, бо собі нерви псувати хіба...
а от вчора я розрахувалась зробити, так моя свекруха така безмежно рада була, що я передати вам не можу...
Каже мені 6 ну нарешті будеш сидіти дома, як усі сидять, дітей бавити, менше будеш тратила... і от у такій радості, так нині їй дали шоколад облизати...
Образливо, обідно!! дура дурна, я працюю, щоб не сидіти

у твого ж сина на шиї, дітей пильную, у хаті чисто, маємо власну квартиру, завдяки моїм батькам, вони нам лишили, а та с...ка навіть на весілля свому сину, не мені, а йому, не дала ні копійки...привітати...
ми так добре живемо, не бідуємо, тільки от як дітки хворіють, то треба раптом капульку помогти,посидіти...
вона усе життя ніде не працювала, мала домогосподинь, няньок для своїх дітей, бо чоловік її був настоятель, протеієрей... вона навіть їсти варити не вміє, казала, нащо мені було вчитись, як мені усе готове носили...
і от така вона є... для себе, і усіх має глибоко і далеко... але і таким як вона, тоже знайдеться відповідь.
У тому світі усе позичене - віддаване, як вона так до неї.
ameli25 01 февраля 2013
Ответ дляАноним
у меня два сына, старшему 4 года, наверное, не так скоро стану свекровью, как Вы думаете. И справляюсь сама! Не навязываю детей на маме, ни свекрови! Они не обязаны занимать все свое время внуками! Я когда рожала, то отдавала себе отчет, что вся ответственность на мне! А не на бабушках. И работаю, сама знаю как тяжело. НО! Это мои и мужа проблемы, а не наших с мужем родителей.
я теж маю 2 дітей. старшого залишила у 1 рік, зарппонували роботу, а відпмовлятись було шкода, бо я була після вузу, і гарно платили, моя мама працювала, вона моглда з малим бути після 16-00, а до того, я няймала няню з 8 ранку.
і так було поки малий у 4 роки не пішов у садок..
а потім менша народилась, прийшлось виходити на роботу у 5 міс... зжнову повернулась до своєї няні...
не дивилась і не просила нікого, ні маму ні свекруху, але тепер коли моя мама захворіла, і на свекрусі ’пахати можна’ і мала пішла у садок, я можу взяти лікаряне на 3-4 днів, то глянь уже до тої дитини, до всоїй внучки!!
я ж не прошу сидіти з нею...
вона ходить перед людитми і всім розказує, що вона так хоче бавити малу (то її ріждна внучка, одна єдина) а я їй забороняю!
нафіга брехати????
мала як хворіда вона навіть не подзвонить і не спитає, як... а якось треба було терміново бігти у аптеку,мала дістала гнійну ангуну, була швидка, бо темпер. не збивалась, поросила її прийти на 20хв до малої, (живе 7хв. від нас)поки я антибіотик куплю, так вона сказала що не може, бо вдруг заразиться!!!!!!!
І я завжди говорю - мої діти - мої проблеми...
але будьте добрі, дорогі свекрушеньки, (бо мама завжди як близько то поможе... мама рідніша) подумайте перш ніж якусь фігню пороти чи відкривати свій рот в сторону невістки!!!! вона теж чиясь дитина
і то так вам не зійде!
рано чи пізно до вас її сльози вернуться!