20 октября 2014

многодетная семья,трое деток до 7 лет,проезд в поездах -льгота есть?

Девочки подскажите,есть льгота на проезд в поездах для многодет.семей,
Ishtar 20 октября 2014
для вас должна быть карта киевлянина, если ее нет, нужно оформить
автор Благоуханочка 20 октября 2014
Ответ дляIshtar
для вас должна быть карта киевлянина, если ее нет, нужно оформить
я не Киевская,а что за карта?где оформлять?
Ishtar 20 октября 2014
опс, не дочитала, киевлянам проезд в Метро бесплатный (для многодетных)
автор Благоуханочка 20 октября 2014
а ЖД не вкурсе никто?
Фантазерша 20 октября 2014
разве 3 детей приравнивается к многодетной? думала когда 4 детишек и больше
Анонимарик 20 октября 2014
Да позвоните в собес и спросите,делов одна минута
katrin_hom 20 октября 2014
Ответ дляФантазерша
разве 3 детей приравнивается к многодетной? думала когда 4 детишек и больше
Да 3 это многодетные...на поезд льгот нет.
автор Благоуханочка 20 октября 2014
Ответ дляkatrin_hom
Да 3 это многодетные...на поезд льгот нет.
жалко((
Распутница 20 октября 2014
Tolko prigorod dlya detey iz mnogodetnux cemej besplatno, a tak ge besplatnuj proezd na avtobysu gorod, megorod dalnego sledovaniya.
Litorin 20 октября 2014
’Багатодітним сім´ям надаються такі пільги:

1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом
(квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством
(21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім´ї, який
постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково
10,5 кв. метра на сім´ю);

2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними
послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та
вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах
норм, визначених законодавством.

Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за
опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена
сім´ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та
додатково 10,5 кв. метра на сім´ю;

3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі
рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо
відповідні будинки не мають центрального опалення;

4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна
плата за користування квартирним телефоном встановлюється у
розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати),
комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами
1-3 частини третьої цієї статті, надаються багатодітним сім´ям
незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:

1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних
та комунальних закладах охорони здоров´я із залученням необхідних
спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;

3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних
закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;

4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського
транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального
користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним
транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і
міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та
міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку
відповідно до Закону України ’Про оздоровлення та відпочинок
дітей’ ( 375-17 ).

Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні
посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі
посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України’;