26 октября 2014

Отредактмрованная тема о выборах

Ну комуняков не добавляла.
Результат:
вже голосів: 1292
379 (29.33%) ОБ´ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ
223 (17.26%) Решта
142 (10.99%) Народ.Фронт
137 (10.6%) Блок Порошенка
129 (9.98%) Опозиційний блок
107 (8.28%) Правий сектор
46 (3.56%) СИЛЬНА УКРАЇНА
44 (3.41%) ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ
31 (2.4%) Свобода
26 (2.01%) Радикальна партія
24 (1.86%) Всеукр.об.Батькфіщина
4 (0.31%) Заступ
Дон Пэдро 26 октября 2014
Пс
Я не на долго 26 октября 2014
Кидстаффовский экзитпол
Баррикадница 26 октября 2014
А где ответ:на выборы не пойду
автор Коко На Страже 26 октября 2014
блин, не могу же я вес предвидеть
Брюльтик 26 октября 2014
втАрой раз спрашЫваю - Хде кАмунисты?
Копуша 26 октября 2014
А где партия Блок Левых Сил?
Брюльтик 26 октября 2014
№1 - ’Радикальна партія Олега Ляшка’;

№2 - ’Солідарність жінок України’;

№3 - Інтернет партія;

№4 - Опозиційний блок;

№5 - Народний фронт;

№6 - ’5.10’;

№ 7 - Всеукраїнське аграрне обєднання ’Заступ’;

№8 - ’Відродження’;

№9 - ’Нова політика’;

№10 - ’Єдина країна’;

№11 - ’Сила людей’;

№12 - ВО ’Свобода’;

№13 - Національна демократична партія України;

№14 - Комуністична партій України;

№15 - Обєднання ’Самопоміч’;

№16- ВО ’Україна - єдина країна’;

№17 - ’Правий сектор’;

№18 - ’Україна майбутнього’;

№19 - Ліберальна партія України;

№20 - Партія Зелених України;

№21 - ’Зелена планета’;

№22 - Блок Петра Порошенка;

№23 - ’Сила і честь’;

№24 - Конгрес українських націоналістів;

№25 - Партія Сергія Тігіпка ’Сильна Україна’;

№26 - ВО’ Батьківщина’;

№27 - Громадянська позиція;

№28 - Блок лівих сил України;

№29 - Громадянський рух України.
автор Коко На Страже 26 октября 2014
Ответ дляБрюльтик
втАрой раз спрашЫваю - Хде кАмунисты?
На нарах им место. Для всех остальных есть последний вариант.
Black Umbrella 26 октября 2014
Правый Сектор - Правильный Список!
Брюльтик 26 октября 2014
аФтар, молодец, отлюстриловала половину)))))))))))
Анонимарик 26 октября 2014
Ответ дляБрюльтик
втАрой раз спрашЫваю - Хде кАмунисты?
Удалено администрацией...
Железный коготь 26 октября 2014
Честно говоря, для меня самая большая интрига на этих выборах - сколько реально наберет Самопомыч. Тут на опросах она почти всегда лидирует, а в СМИ вообще то не проходит, то еле достигает 5% барьера. Все знакомые за Самопомыч тоже...
Брюльтик 26 октября 2014
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
уже и пошутить нельзя
Брюльтик 26 октября 2014
Ответ дляBlack Umbrella
Правый Сектор - Правильный Список!
ПС - Петр Симоненко №17
Black Umbrella 26 октября 2014
Ответ дляЖелезный коготь
Честно говоря, для меня самая большая интрига на этих выборах - сколько реально наберет Самопомыч. Тут на опросах она почти всегда лидирует, а в СМИ вообще то не проходит, то еле достигает 5% барьера. Все знакомые за Самопомыч тоже...
в СМИ и ПС вообще нигде не обозначен. Ну нет их - и все тут. А в реальности - очень много за них.
Black Umbrella 26 октября 2014
Ответ дляБрюльтик
ПС - Петр Симоненко №17
Он самый )))))

Главное, донести это бабушкам.
Анонимарик 26 октября 2014
Ответ дляБрюльтик
уже и пошутить нельзя
бгг
Борода 26 октября 2014
Ответ дляЖелезный коготь
Честно говоря, для меня самая большая интрига на этих выборах - сколько реально наберет Самопомыч. Тут на опросах она почти всегда лидирует, а в СМИ вообще то не проходит, то еле достигает 5% барьера. Все знакомые за Самопомыч тоже...
останній раз чула, що їм дають 7%....
Black Umbrella 26 октября 2014
Ответ дляБорода
останній раз чула, що їм дають 7%....
Ага, як від серця відірвали...
Брехливі рейтинги що за Яника, шо за Пороха...
Жити по-новому
Ковбой Хагис 26 октября 2014
Вібари !!! Усе пайдьом на вібари
Брюльтик 26 октября 2014
Дон Пэдро 26 октября 2014
Ответ дляКовбой Хагис
Вібари !!! Усе пайдьом на вібари
Вас пускать низзя. Сначала на медосмотр
Матрёна 26 октября 2014
РЕСПЕКТ АВТОРУ последнего сообщения
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-667344

ПРОДУБЛИРУЮ...

мне очень понравилось, как написал по этому поводу ’Дед Свирид’ Привожу дословно:

От представте собі, шо ви рішили зробить в квартирі ремонт, пригласили туда бригаду рабочих, а самі на два тижні рішили поїхати в село, шоб не дихати вапном і не слухати дрель. Позабирали з собою ценні вещі, квартира порожня, сидите і ждете рабочих, шоб віддати брігадіру ключі. І тут ви згадуєте, шо на балконі под хламом давно забутий ящик горілки. Шо дєлать? Оставить там - рабочі перепються і превратять вашу квартіру в гнєздо разврата. З собою той ящик в село не поцупите, бо й так сумок хватає, а вам же на маршрутку і потом на електрічку. Вихід один - оставить оту горілку комусь із сусідів. А в ето время вдома лише двоє ваших сусідів. Один сусід - молодий парень, студєнт, до алкологю байдужий, бо занімається спортом. А другий сусід - ізвесний алкаш, дєбошир і проклятіє всього подєзда. Кому з них ви оставите на два тижні ящик горілки? Думаю, вопрос риторичеський.

Власть - це та ж горілка. Власть спокойно можна довіряти лише тим, хто до неї байдужий. Тому просто подивіться на существующі політичні сили з точки зору - для чого їм нужна ота власть? Шоб упиватися нею, зловживать і наслаждаться, распространяя в Україні бардак? От єслі вирішите для себе, шо якась політична сила щиро хоче навести лад, а її лідери не замечені в нездоровій владоманії, от тоді і приймайте рішення за кого голосувати.

http://repka.club/blogs/svirid-opanasovich-na-stra...
автор Коко На Страже 26 октября 2014
а че за Ляшка никто не голосует?????Я думала он много наберет
Матрёна 26 октября 2014
Ответ дляБорода
останній раз чула, що їм дають 7%....
Считаю что надо Украине планку поднимать!

до 10% у тех кто набирает меньше.......В САД пожизненно!!!
Самый умный 26 октября 2014
Выборы выборы кандидаты пи...
Доктор Хаос 26 октября 2014
Ответ дляКоко На Страже
На нарах им место. Для всех остальных есть последний вариант.
Какая Вы неприветливая Все партии имеют право на существование!
Брюльтик 26 октября 2014
Ответ дляДоктор Хаос
Какая Вы неприветливая Все партии имеют право на существование!
и Лениных восстановить...
Матрёна 26 октября 2014
Ответ дляКоко На Страже
а че за Ляшка никто не голосует?????Я думала он много наберет
стрёмный он какой-то....

Доктор Хаос 26 октября 2014
Ответ дляКоко На Страже
а че за Ляшка никто не голосует?????Я думала он много наберет
Чего и куда наберет этот клоун?