31 октября 2014

Чорна пятниця, чому адміністрація видаляє деякі коменти?

Цього разу і моє попало під обстріл)) Хоч би сказали за що... В принципі і минулого разу у мене було все айже те ж саме, і нічого не видаляли.
Може хтось в курсі?
А я на шпагате 31 октября 2014
Самой интересно почему пол продавалки удалено
Семенна Семеныч 31 октября 2014
цікаво...
ТрубоДурочка 31 октября 2014
И меня удалили,я даже и незнала,почитала вашу темку,заглянула - а меня тоже тю-тю...почему?
Цыбулька 31 октября 2014
по новым правилам ЧП скидка должна быть не менее 20%. Думаю выборочно у кого маленькая скидка того и почистили. В след. раз вообще не примут до 20%. И это правильно!
автор САМ_ТАКОЙ 31 октября 2014
Ответ дляЦыбулька
по новым правилам ЧП скидка должна быть не менее 20%. Думаю выборочно у кого маленькая скидка того и почистили. В след. раз вообще не примут до 20%. И это правильно!
Не думаю. Був комент, де скидка була щось 80% і його видалили.
І крім того там багато оголошень, де скидка навіть не 10%.