21 ноября 2014

РОЗЫССКИВАЕТСЯ Лагода Любовь Юрьевна

Увага, репост, Нікопольським МВ розшукується безвісно зникла громадянка
Нікопольським МВ (з обслуговування м. Нікополя та Нікопольського р-ну) ГУ МВС України в Дніпропетровській області розшукується безвісно зникла громадянка Лагода Любов Юріївна,22.04.1989 року народження, мешкає за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Шевченко буд. 170 кв. 12, яка 23.10.2014 року близько 18:00 пішла з дому та по теперішній час місцезнаходження її невідоме.

Безвісно зникла громадянка Лагода Л.Ю. була вдягнена: куртка коричневого кольору, колготи чорного кольору, та чоботи чорного кольору.
Якщо Вам, відома інформація про місце перебування Лагоди Л.Ю., прохання повідомити до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ,або за телефонами, 066-034-98-91, 095-538-05-44. телефон брата 0508033224.
Нужна помощь , для листовок нужна бумага формата А-4, скотч , клей ПВА . Если есть возможность, напечатать, и расклеить на своём районе листовки,будем Вам благодарны , а также нужен бензин,ведутся поиски,для перечисления средств карта приват банка 5211 5379 0084 6994 Дейна Роман Николаевич . Спасибо!!!

Начальник Нікопольського МВ
(з обслуговування м. Нікополя та
Нікопольського району) ГУМВС
України в Дніпропетровській області
підполковник міліції С.Ю. Венедиктов
Пушкининиана 21 ноября 2014
Девушка с моего города.
Mint Berry 21 ноября 2014
На форуме тонкий мир читала о ней, пишут, что ее нет в живых.
Дарина_777 21 ноября 2014
пусть найдется
Бесбардак 21 ноября 2014
Ответ дляMint Berry
На форуме тонкий мир читала о ней, пишут, что ее нет в живых.
не дай бог!!! надеюсь все обойдется и девушка найдется
Mint Berry 21 ноября 2014
Ответ дляБесбардак
не дай бог!!! надеюсь все обойдется и девушка найдется
я конечно же тоже этого хочу, просто уже почти месяц прошел...
Я такая - жду трамвая 21 ноября 2014
Ответ дляMint Berry
На форуме тонкий мир читала о ней, пишут, что ее нет в живых.
что это за форум?
Mint Berry 21 ноября 2014
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
что это за форум?
тонкий мир форум экстрасенсы, там кто то точно такую же ориетировку давал о ней, введите в гугле тонкий мир и первая ссылка на сайт их.
Mint Berry 21 ноября 2014
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
что это за форум?
Я_канеша_извиняюсь 21 ноября 2014
ужас... А зачем номер карты???
Пушкининиана 21 ноября 2014
нужно ввести тонкий мир Любовь Лагода и самая первая ссылка.
IQ 80 21 ноября 2014
та хватит верить шарлотанам!!! И они и о Алле Черняк писали что сбежала и жива... Твари, не верьте! О девочке - жива, точно!
IQ 80 21 ноября 2014
Я не уверенна, но очень надеюсь!!!
автор Глаголица 22 ноября 2014