26 ноября 2014

Девочки, помогите решить задачу =( Конфликтология.

Ситуаційне завдання 2: Проаналізуйте сімейний конфлікт, визначте його причини, знайдіть та обґрунтуйте можливі форми його розв’язання: Чоловік приходить до дому пізніше ніж звичайно. Сьогодні він закончив чергову «ліву» роботу і отримав за неї гроші. Він у хорошому настрію і трохі напідпитку. Дружина стомилася і ображена на чоловіка. Виникає конфлікт. Дружина обвинувачує чоловіка в тому, що він зовсім не думає про сім´ю, що у нього своє особисте життя, а вона за своїми сімейними турботами нічого хорошого в цьому житті не бачить. Чоловік виправдовує свої часті затримки на роботі тим, що намагається заробляти більше грошей саме для сім´ї. Взаємні звинувачення набувають емоційного забарвлення.
Покращена 26 ноября 2014
Учитесь на психолога,а не можете сделать анализ конфликта?
Остановщица 26 ноября 2014
Сбавить обоим обороты, ему меньша задерживаться и после работы еуда-то заходиь бухать, жене поменьше по дому ковыряться, совместное времяпровождение должно быть, без этого никуда
автор фан L.O.S.T. 26 ноября 2014
Ответ дляПокращена
Учитесь на психолога,а не можете сделать анализ конфликта?
Я юрист.
Схема сыра 26 ноября 2014
Жене на работу нужно устроиться, мужу меньше ходить на подработку. Вечера совместные.Ей нужно решить что более необходимо, деньги или муж вовремя дома.
автор фан L.O.S.T. 26 ноября 2014
Ответ дляСхема сыра
Жене на работу нужно устроиться, мужу меньше ходить на подработку. Вечера совместные.Ей нужно решить что более необходимо, деньги или муж вовремя дома.
Вот я тоже об этом думала, насчет того что жене устроится на работу нужно.
Покращена 26 ноября 2014
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я юрист.
У меня дочь на юриста учится. Как то обходится без помощи советчицы.
Схема сыра 26 ноября 2014
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вот я тоже об этом думала, насчет того что жене устроится на работу нужно.
Если деток нет, она от невостребованности с ума сходит. А тут еще муж выпивши.
автор фан L.O.S.T. 26 ноября 2014
Ответ дляПокращена
У меня дочь на юриста учится. Как то обходится без помощи советчицы.
Очень рада за нее. И что дальше?