20 декабря 2014

Дівчата, в мене немає слів. Як можна бути такими безтактними батьками!!!(((

Син 4роки, цей тиждень вже вилікувалися від хвороби, щоб на той тиждень піти на Новорічне свято, і пісень багато вивчили і костюм підготували. Дівчинка, 5 років, стукала раза 2 в дівері, щоб погратися з моїм сином, я не відкрила, бо була зайнята. Потім вона прийшла зі своїм татом. Татові вже двері відкрила, бо син голосно кричав, і тато б зрозумів, що хтось був дома. Дівчинка зайшла, граються. Так мало того що ніхто не запрошував, так ще й вона із нежитєм. Сидить і шморгає носом. Говорить, сьогодні ніс заклало(((Ну як так можна???? І виставити за двері, якось не вистачає совісті, але всю аж розриває на шматки. Чому батьки такі безтактні??? Я завжди, якось хвилююся щоб не бути незручною, говорю дитині, що тільки по запрошенню можна іти в гості. Немає слів прямо!!!
june83 20 декабря 2014
Я бы попросила их уйти
Зоркая Зорро 20 декабря 2014
Я бы выставила за дверь
picola 20 декабря 2014
Звоните родителям, чтобы пришли забрали - кто кроме Вас будет думать о здоровье Вашего ребенка? Никто.
Пэрисхилтонша 20 декабря 2014
поступайте так само, її батьки тільки раді, щоб дитя гралось, а якщо вам некомфортно, скажіть що поспішаєте кудись, випроводіть та й все тут.
Stasychka 20 декабря 2014
тю скажите заинька, приходи потом, а то мы еще не выздоровели. Где бестактность?
Li_s 20 декабря 2014
Покапайте в нос лаферобіон кілька днів, і зараз. І вже нехай дограють 15 хвилин і скажіть що ви йдете в магазин, чи ще щось
автор Рогнеда Карповна 20 декабря 2014
Ответ дляПэрисхилтонша
поступайте так само, її батьки тільки раді, щоб дитя гралось, а якщо вам некомфортно, скажіть що поспішаєте кудись, випроводіть та й все тут.
я вже й сказала одягатися на двір, аде там дощ((((((
Губы рыбы 20 декабря 2014
я бы тоже выставила
Мафиозная 20 декабря 2014
придумайте, что нужно куда-то идти, начните собираться. Или позвоните родителям девочки, и скажите что уходите
Обращеница 20 декабря 2014
Вы странная, я в таких случаях говорю, мы не можем с вами играть,приходите, когда выздоровеете.
Ковбой Хагис 20 декабря 2014
терпеть не могу таких, которые напрашиваются в гости. Выпроваживайте. Скажите, что будете купаться \ спать \ уходить.
Голубая фишка 20 декабря 2014
у меня недавно подруга дочку привела в гости к моему сыну,работает воспитателем даже, у ее дочки темп была 2 дня назад 40,кашель сопли...ниче ее не остановило,теперь я своего уже мес лечу никак не можем выкарабкаться..убила бы таких
Разгуляшка 20 декабря 2014
Виставити геть. Я так розумію це просто сусіди? Сказати якусь любу відмазку і хай йде додому. Теж не розумію такого, у всіх друзів діти, якщо хтось в когось хворий - в гості не ходим, ні вони дон ас ні ми до них, Поки не будуть здорові.
автор Рогнеда Карповна 20 декабря 2014
Ответ дляРазгуляшка
Виставити геть. Я так розумію це просто сусіди? Сказати якусь любу відмазку і хай йде додому. Теж не розумію такого, у всіх друзів діти, якщо хтось в когось хворий - в гості не ходим, ні вони дон ас ні ми до них, Поки не будуть здорові.
так, це сусіди(
Слабый пол 20 декабря 2014
Выставить неудобно, а лечить удобно? Есть родители, для которых сопливый ребенок норма, может и правда не понимает