20 декабря 2014

Комбінезон зимовий Chicco Flurry

Дівчата хочу купити цей комбез, але не знаю який він, тому запитую у Вас, може хтось купляв малому чи малій, як він носиться чи в ньому тепло.І ще, може хтось продає мені треба на хлопчика розмір 110-116см, бажано б/у і не дорого.
VIKYSIA 20 декабря 2014
очень жаркий, мы в нем парились, он реально на -20
alexal 20 декабря 2014
В мене є для дівчинки Чікко р.110. Можу продати за 950грн.
Inna_I 20 декабря 2014
Отличный, мне очень понравился )))у меня есть, но сорри -не продам ,надеюсь пригодиться еще ))
innask 20 декабря 2014
Отличный и очень теплый, у меня девочка, сегодня не одевали, жарко, только при минусе!
Stephan 20 декабря 2014
жаркий, пух лез и колол ножки
DeniLiz@71 20 декабря 2014
мы тоже носим,теплый,не объемный,удобно двигаться малышке
annc 20 декабря 2014
мы ходим в таком, он реально теплый, год до этого тоже покупала, очень нравится, носим с удовольствием))
галинамирза 20 декабря 2014
Аналогічно, тільки при мінусі.Купую, кожного року, нажаль наш 110 продала ще весною.Зараз у на 122, але носимо пуховик бенетон і джинси на флісі.
DeniLiz@71 20 декабря 2014
Ответ дляStephan
жаркий, пух лез и колол ножки
странно,мы в год носили на пуху,ни чего не лезло,тепленький и красивенький,еще и продала в отличном состоянии.А флурикки не на пуху,)
галинамирза 20 декабря 2014
Ответ дляStephan
жаркий, пух лез и колол ножки
Пух це вже не флурік.Хоча в нас був і пух також проблем не було, але я прала тільки в хімчистці.
Stephan 20 декабря 2014
Ответ длягалинамирза
Пух це вже не флурік.Хоча в нас був і пух також проблем не було, але я прала тільки в хімчистці.
Вот такой
автор reka27 20 декабря 2014
Дякую за відповіді, скажіть у малого зараз рост 104 см хочу на слідуючу зиму, який розмір треба купувати?
OP_75 20 декабря 2014
Ответ дляStephan
жаркий, пух лез и колол ножки
Вы что-то путаете, эти комбезы термо, а не пуховики ))
автор reka27 20 декабря 2014
Ответ дляalexal
В мене є для дівчинки Чікко р.110. Можу продати за 950грн.
А можна фото комбінезона, він сильно дівчачий?
alexal 20 декабря 2014
Ответ дляreka27
А можна фото комбінезона, він сильно дівчачий?
малиновый.
автор reka27 21 декабря 2014
Ответ дляalexal
малиновый.
Дякую, але малиновий нам не підійде.