29 декабря 2014

Вытяжка ELEYUS Lana 750 нужны отзывы

Кто-то покупал такую?
Я такое 29 декабря 2014
А можна фото?напевно в мене така.Точно модель не памятаю
Я такое 29 декабря 2014
все ж таки так,дуже нею не задоволина.Гуде я трактор,і нічого не витягує.Ми вже другу купили,а цю на дачу завезли.
дЫнька 29 декабря 2014
Я дивилась на неї, але вона була без реальних без відгуків, купила CATA. Не скажу, що супер-пупер(через 3 місяці стерся напис CATA після вологої ганчірки, тому сумніваюся в оригінальності виробу), але справляється з роботою справно, коли 1-2 швидкість чути, що робить але не критично, 3я швидкість- шумно досить. Почала погано на мій погляд тягнути, я зняла фільтри алюмінієві- промила, відновило роботу