27 января 2015

Хто дивився міс всесвіт тільки що? Як вам?

Особисто мені дуже сподобалось, надихнуло ще більше працювати над собою)наша українка молодець!
nnattalli_nn 27 января 2015
Мені наша Місс дуже сподобалася
автор Зубачистка 27 января 2015
Ответ дляnnattalli_nn
Мені наша Місс дуже сподобалася
Мені також, дуже достойна дівчина!
Бойко Ирина28 27 января 2015
И мне очень понравилась
Коко На Страже 27 января 2015
Який канал увімкнути?
innesa07 27 января 2015
победила заслуженно. Очень красивпя и обаятельная. Украинка тоже хороша, но холодная и скованная была.
Коко На Страже 27 января 2015
Ответ дляinnesa07
победила заслуженно. Очень красивпя и обаятельная. Украинка тоже хороша, но холодная и скованная была.
Хто? напишіть,будь ласка на якому каналі іде трансляція!Дякую!
автор Зубачистка 27 января 2015
Ответ дляКоко На Страже
Який канал увімкнути?
Вже закінчився конкурс, йшов по інтеру)
innesa07 27 января 2015
интер. Уже закончилось. Венесуэлла, вроде бы..
автор Зубачистка 27 января 2015
Ответ дляinnesa07
победила заслуженно. Очень красивпя и обаятельная. Украинка тоже хороша, но холодная и скованная была.
Так, переможня дійсно красуня, але мені більше подобалась USA))))
Тепличная 27 января 2015
:))здесь тоже на эту тему - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-808233
vintage_lover 27 января 2015
Я!!! Слідкувала за конкурсом з етапу національних відборів, це фактично рік))))))) Останні кілька тижнів щодня слідкувала за підготовкою конкурсанток в Доралі, усі фотосесії, акції, півфінал, конкурс національних костюмів. Я - фанат))) Результатом для України задоволена!
vintage_lover 27 января 2015
Останні роки Україна делегує на МВ достойних дівчат (Анна, Олеся, Ольга і Діана) і відповідально їх готує, за це хвала і подяка Олександрі Ніколаєнко! Не забуває Батьківщину і робить все для того, щоб рано чи пізно корона була наша! Організація Міс світу, на жаль, менш лояльна до нас.
vintage_lover 27 января 2015
Вчора вночі дивилась пряму трансляцію, а сьогодні знову переглянула на Інтері. Колумбія - дуже передбачувана перемога, вона від початку змагань була фавориткою. На жаль, не в моєму смаку - неправильний прикус, і взагалі вона проста латиноамериканська дівчина, така собі ’просто Марія’, нема благородства в рисах обличчя. Їй допоміг характер) Вболівала за Нідерланди, Францію! І, звичайно, Україну!