29 января 2015

Гинеколог во Львове, посоветуйте отличного врача.

Трусиковед 29 января 2015
просто консультация или проблемы бесплодия например?
Вечно недо... 29 января 2015
Зверніться в лікарню на вул. Ужгородській в кабінет УЗД - лікар супер
Ирусик_Львов 29 января 2015
знаю супер гінеколога на короленка в репродуктивному центрі.
автор Сижу на стуле 29 января 2015
мне надо просто осмотр и анализы
ksyxaua 29 января 2015
Ответ дляИрусик_Львов
знаю супер гінеколога на короленка в репродуктивному центрі.
А кого можете на Короленка порадити?
Ирусик_Львов 29 января 2015
Ответ дляksyxaua
А кого можете на Короленка порадити?
на Короленка є репродуктивний центр, на 3 поверсі Марія Йосипівна. я буквально недавно була у неї на консультації. в одному кабінеті узд і оглядове крісло. все на місці. ціна скільки дасте. я давала 100 грн за огляд і мазки і 50 за узд.