29 января 2015

Дайте отзывы на частные садики Теремки-2 - перечень в тексте

Рассматриваю в районе Теремков-2: Всезнайко, Рыжий дом, Эмили клаб, Антошка. Подскажите, пожалуйста, кто туда ходил - как впечатления. Может быть, кто-то еще какие-то посоветует. Или садики на дому.
Папина дочка 29 января 2015
Ми ходили у Всезнайко 2 роки тому. Вчителі подобались (не знаю чи зараз ті ж самі), система навчання теж непогана, свята організовують нарно. Мінус- відсутність дит. майданчика - діти гуляли на території держ. садочка зі старими високими гірками, на які їм не дозволяли залазити. Директор ще 3 роки ому обіцяла сучасну якісну гірку, але поки так нічого і немає. Їжу там не готують, привозять щодня в судочках.