05 марта 2015

Что означает слово "мацати"(на Украинском написано)

Результат:
вже голосів: 120
95 (79.17%) Трогать за интимные места)
23 (19.17%) Ваш вариант
1 (0.83%) Мачать хлебом
1 (0.83%) Никогда раньше не слышала
0 (0%) Выпивать с друзьями
Кудряшка Сью 05 марта 2015
лапать...
смотря в каком контексте...
ЕлькиПальки 05 марта 2015
Трогать даже я это знаю))
Vi6nya 05 марта 2015
Это значит трогать, но необязательно за интимные места))
Прасковична 05 марта 2015
ЛАПАТЬ по русски!
Кактус из кожезаменителя 05 марта 2015
трогать что- либо, и необязательно интимные места)))
Romina 05 марта 2015
Щупать.
пышка_мышка 05 марта 2015
щупать
МасяняС 05 марта 2015
Тискать
Ромашка_Бегемотовна 05 марта 2015
автор вы откуда?
Кактус из кожезаменителя 05 марта 2015
МАЦАТИ, аю, аєш, недок., МАЦНУТИ, ну, неш, док., перех. і неперех.

1. Доторкатися руками або ногами до когось, чогось, щоб дослідити, упевнитися в чомусь. Він штурхав ціпком кабанів, здіймав їх на ноги і мацав хребти (Коцюб., II, 1955, 51); Хто її знає, де вона її [каблучку] й діла. Усі кинулись шукати. Мацали-мацали по долівці — нема! (Барв., Опов.., 1902, 206); Мацаючи руками й ногами, Бронко вмощує Загайчика на притрушені вологою травою дошки (Вільде, Сестри.., 1958, 89); Вона мимоволі мацнула себе збоку по ребрах, де лежали в неї в пазусі, зв’язані в добрій шматці, за продану корову гроші, і йшла спокійно дальше (Коб., ІІІ, 1956, 535); І враз побачив, що перед ним чорніє щось.., і тільки хотів мацнути, як відсахнувся назад: з піску стриміла людська рука (Тют., Вир, 1964, 315); * Образно. Він мацав своїм гострим поглядом співрозмовців і, здавалося, хотів промацати їх наскрізь (Смолич, І, 1958, 248).

2. тільки док., розм. Ударити швидким коротким рухом. — Раз, однісінький раз мацнув мене вуйко пазуром по нозі і відразу продер і ходак, і онучу, і ногу аж до самої кости (Фр., IV, 1950, 27).

Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980. — Т. 4. — С. 656.

Мацати, цаю, єш, [p]одн. в.[/p] мацнути, ну, неш, гл. Щупать, ощупывать. Усі кинулись шукати. Мацали-мацали по долівці — нема (перстіня). Г. Барв. 206.
автор Молчунья 05 марта 2015
Автору скучно просто)))
Любящая болтать 05 марта 2015
Ответ дляМолчунья
Автору скучно просто)))
Пишите о себе в третьем лице?
Ананомчикус 05 марта 2015
трогать, лапать
не обязательно за интимные места.
ГендиреХтор 05 марта 2015
я в таком случае говорю , скажите полностью предложение, а мы вам растолкуем
автор Молчунья 05 марта 2015
Я звичайно знаю значення цього слова, алеж вже 25 чол. відповіли про інтимні місця, хоч мацати можна все що завгодно))))))
Любящая болтать 05 марта 2015
Ответ дляМолчунья
Я звичайно знаю значення цього слова, алеж вже 25 чол. відповіли про інтимні місця, хоч мацати можна все що завгодно))))))
У вас же нет правильного варианта!!!!
автор Молчунья 05 марта 2015
Упс ПАРАДОКС)
Ноу коммент 05 марта 2015
Ответ дляЛюбящая болтать
У вас же нет правильного варианта!!!!
+1
laloolay 05 марта 2015
трогать (в хорошем смысле) или лапать (в не очень хорошем), зависимо от контекста
Карта мордвы 05 марта 2015
щупать!!
Блондинка в Шоколаде 05 марта 2015
Ответ дляМолчунья
Я звичайно знаю значення цього слова, алеж вже 25 чол. відповіли про інтимні місця, хоч мацати можна все що завгодно))))))
ответила про инт места, но с поправкой, что не обязательно за них
БЦАшка 05 марта 2015
Ответ дляМолчунья
Я звичайно знаю значення цього слова, алеж вже 25 чол. відповіли про інтимні місця, хоч мацати можна все що завгодно))))))
ну так и предложили бы такой вариант , а не умничали бы!
Стервочка 05 марта 2015
Лапать
ТихоЯ 05 марта 2015
Ответ дляМолчунья
Автору скучно просто)))
да что Вы, а Вам весело?
Не прохожу мимо 05 марта 2015
Щупать, причем не обязательно за интимные места)))
Дядя Жора 05 марта 2015
трогать
Даха-сваха 05 марта 2015
лапать, щупать.