29 марта 2015

Порадувала себе.і вам раджу.шкіра супер!

Сьогодні за вікном погода не дуже..мяко кажучи..а так хочеться весни ,тепла і радості...
вирішила зробити собі приємне, а грошей ,як завжди мало:(((Отже випила кружечку кави, і залишилась гуща.Вмилась, зробила очищення цією гущею, потримала 2-3хв на обличчі, потім вмилась теплою водичкою.нанесла маску з морки і трішки олії оливкової.15хв.вмилась.потім під очі нанесла масло з капсили Аевіт, на руки та лікті. масуєчи пальчиками ці ділянки.І така шкіра приємна на дотик.Мабуть, я свою шкіру порадувала.і СЕБЕ ТЕЖ.:)))Така красуння!включила улюблену музику потанцювала і життя вже не таке паскудне!Дівчатка любіть себе, навіть,якщо на душі печалька.Життя надто коротке...Люблю вас.Усім гарного дня;)))
Сердючка 29 марта 2015
Спасибо. И вам удачного дня
Звезда в шоке 29 марта 2015
у вас есть дети?
-Брюнетка- 29 марта 2015
Сладкий лимончик 29 марта 2015
Спасибо за позитив))) и вам хорошего дня!
КонхфЭдкаТузик 29 марта 2015
Ответ дляЗвезда в шоке
у вас есть дети?
а что если есть дети то все , печаль беда ? времени нет ? жизни нет ?
АфродитаПетровна 29 марта 2015
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
фото
Удалено администрацией...
nka1111 29 марта 2015
автор Приму в дар 29 марта 2015
Ответ дляЗвезда в шоке
у вас есть дети?
є діти.і від цього факту, ще приємніше жити:)))
Томатико 29 марта 2015
Ответ дляЗвезда в шоке
у вас есть дети?
У меня двое.Такие процедурки себе устраиваю стабильно два раза в неделю.И что???
Єдина Країна 29 марта 2015
Ответ дляЗвезда в шоке
у вас есть дети?
а это к чему? вы еще размер сапогов спросите
Бензопирен 29 марта 2015
автор умничка. я тоже проснулась а у нас снег(Киев). с ребенком решили сделать с утра зарядку. выпила кофе и решила пойти все таки на кастинг Мастер шеф(в киеве последний день кастинг). так что блюдо в духовке я намарафетилась. пойду попробуй. не пойду так хоть побуду в той атмосфере,узна. что да как, хоть прогуяюсь :))
Дея Торис 29 марта 2015
а лицо не красит?
автор Приму в дар 29 марта 2015
Ответ дляТоматико
У меня двое.Такие процедурки себе устраиваю стабильно два раза в неделю.И что???
і молодець!!!так тримати,а то на дитячому майданчику більшість незадоволених матусь,які впливають на психологічний стан своїх дітей.А потім запитують’ЧОМУ СТІЛЬКИ АГРЕСІЇ?’діти заручники таких мам, тому дякуйте Богові за усе, любіть людей і себе:)
Танцепесенная 29 марта 2015
А вы капсулу аэвит наносите на веки под глаза? Или на верхние веки тоже? Раздражения нет? Как часто можно делать такие масочки из витаминов?
А можно по-подробней про маску с морковки и масла оливк. Морковка потерта или как? какие пропорции? Лицо не становится желты потом? На сколько наносите?
Спасибо!
автор Приму в дар 29 марта 2015
Ответ дляБензопирен
автор умничка. я тоже проснулась а у нас снег(Киев). с ребенком решили сделать с утра зарядку. выпила кофе и решила пойти все таки на кастинг Мастер шеф(в киеве последний день кастинг). так что блюдо в духовке я намарафетилась. пойду попробуй. не пойду так хоть побуду в той атмосфере,узна. что да как, хоть прогуяюсь :))
клас.напишіть враження!!!;).цікаво.Теж Київ.Погода жах!!!
БЦАшка 29 марта 2015
Ответ дляБензопирен
автор умничка. я тоже проснулась а у нас снег(Киев). с ребенком решили сделать с утра зарядку. выпила кофе и решила пойти все таки на кастинг Мастер шеф(в киеве последний день кастинг). так что блюдо в духовке я намарафетилась. пойду попробуй. не пойду так хоть побуду в той атмосфере,узна. что да как, хоть прогуяюсь :))
удачи Вам !!!!!
Бензопирен 29 марта 2015
Ответ дляПриму в дар
клас.напишіть враження!!!;).цікаво.Теж Київ.Погода жах!!!
если будет что писать то сздам вечером темку. правда вернусь поздно. там это все долго....с прошлого года помню
Бензопирен 29 марта 2015
Ответ дляБЦАшка
удачи Вам !!!!!
спасибо.
Папобус 29 марта 2015
Автор, молодец что дарите позитив!
автор Приму в дар 29 марта 2015
Ответ дляТанцепесенная
А вы капсулу аэвит наносите на веки под глаза? Или на верхние веки тоже? Раздражения нет? Как часто можно делать такие масочки из витаминов?
А можно по-подробней про маску с морковки и масла оливк. Морковка потерта или как? какие пропорции? Лицо не становится желты потом? На сколько наносите?
Спасибо!
Про капули Аевіт читала давно, і намагаюсь робити 2-3 рази на рік(Вік 30років).потрібно курсом.10-15днів, наніч.Завсім трішки під очі і ще губи , лікті, коліна.ну в кого які проблеми з шкірою.в мене там дуже суха:(моркву робила дитину з яблуками, тому трішки залишилось.про кількість:на око, скільки потрібно для вашого обличчя, пару капель олії.В мене шкіра комбінована, тому з олією не дуже дружу:)я думаю 1раз в тиждень зараз можна.Я маю на увазі веснний авітаміноз.Все індивідуально, спробуйте, а потім собі відкоригуєте все!Удачі!
пышка_мышка 29 марта 2015
умница
Коленная ложечка 29 марта 2015
Ответ дляПриму в дар
є діти.і від цього факту, ще приємніше жити:)))
122oksana 29 марта 2015
хорошего вам настроения в любую погоду.
Не за Будка 29 марта 2015
Якого ж ви кольору після кави й моркви))
Танцепесенная 29 марта 2015
Ответ дляПриму в дар
Про капули Аевіт читала давно, і намагаюсь робити 2-3 рази на рік(Вік 30років).потрібно курсом.10-15днів, наніч.Завсім трішки під очі і ще губи , лікті, коліна.ну в кого які проблеми з шкірою.в мене там дуже суха:(моркву робила дитину з яблуками, тому трішки залишилось.про кількість:на око, скільки потрібно для вашого обличчя, пару капель олії.В мене шкіра комбінована, тому з олією не дуже дружу:)я думаю 1раз в тиждень зараз можна.Я маю на увазі веснний авітаміноз.Все індивідуально, спробуйте, а потім собі відкоригуєте все!Удачі!
Спасибо!
Мамаша в бигудях 29 марта 2015
спасибо за совет
Yana_S 29 марта 2015
Ответ дляЗвезда в шоке
у вас есть дети?
А я поняла, к чему вопрос!

Детей можно попросить нанести еще и крем на ножки мамочке!
Звезда в шоке 29 марта 2015
Ответ дляYana_S
А я поняла, к чему вопрос!

Детей можно попросить нанести еще и крем на ножки мамочке!
Дедуськина бабуська 29 марта 2015
Ответ дляПриму в дар
клас.напишіть враження!!!;).цікаво.Теж Київ.Погода жах!!!
в другий раз зробіть скраб з кавової гущі та меду на все тіло.Релакс після такого забезпечений!
Весотехник 29 марта 2015
Спасибо Вам, как приятно читать такие строки)