29 марта 2015

чоловік став свідком...

Як з нашого під´їзду з 8-го поверху з вікна викинулась жінка. Він і мій брат... Брат в ту хвилину тільки відїхав з того місця на яке вона впала. Затримався б на хвилину і вона впала б на нашу машину. Це кошмар((( Страшно виходити завтра з під´їзду - розказували що там було... це жах (((
magazin-orchideya.com.ua 29 марта 2015
страшно как, вы ее знали?
автор Leskova0716 29 марта 2015
Особисто я ні. Чоловік знав, кажуть що в неї трохи проблеми з головою були
Eschi 29 марта 2015
і що нам робити? Поганих новин і без Вас вистачає ...
Кирикова 29 марта 2015
не нужно это обсуждать на форуме...
автор Leskova0716 29 марта 2015
Ответ дляEschi
і що нам робити? Поганих новин і без Вас вистачає ...
Ну то просто проходьте повз. Я ж не заставляю читати... Я просто до цих пір в шоці - вирішила розповісти. В нас таке вперше, і дуже надіюсь що в останнє.
vsedlavas 29 марта 2015
ого, скільки Міккі Маусів в темі
alina5 29 марта 2015
Ответ дляLeskova0716
Особисто я ні. Чоловік знав, кажуть що в неї трохи проблеми з головою були
проблеми з головою?
так негарно висловлюєтесь
movsumova 29 марта 2015
Розумію Ваш стан, хочеться з кимось поговорити, але краще й справді більше б позитиву тут.
У назві теми незрозуміло, що краще пройти повз.
swehha 29 марта 2015
Ответ дляLeskova0716
Ну то просто проходьте повз. Я ж не заставляю читати... Я просто до цих пір в шоці - вирішила розповісти. В нас таке вперше, і дуже надіюсь що в останнє.
А у нас месяц назад,женщина с 5го ’вышла ’ погулять...Трындец старенькая уже лет под 70 ...одела шубу,взяла кошелек,сапоги обула и шагнула с балкона ...говорят они с дочкой жили,староверы,и вроде дочь ее закрывала на замок,т.к. бабуля могла на сутки пропасть...куда -то пошла и не вернулась...вот такой исход
kamenska 29 марта 2015
У друга так сосед-летчик на новенькую машину упал, хорошо, что каско покрыло, выдали новую, потому как сказала скорая пришлось бы вычерпывать ;(