18 марта 2013

Пальто GIORGIO. Порадьте.

Хочу замовити пальто, обираю з нижчевикладених варіантів, але потрібна стороння думка (бо після декрету, не дуже орієнтуюсь, що модно зараз, а що ні).  Розмір маю 48-50.
Всім наперед вдячна.
sobacura 18 марта 2013
Жду фото. У меня пальто этой ТМ, очень довольна )
автор Ноу коммент 18 марта 2013
ось:
автор Ноу коммент 18 марта 2013
мдаааа, ну й нік в тему якраз
sobacura 18 марта 2013
У меня как раз как на фото 5 )
Редиска Я 18 марта 2013
Подскажите,плиз,а что это вообще за контора,как по качеству?
автор Ноу коммент 18 марта 2013
Ответ дляsobacura
У меня как раз как на фото 5 )
Підкажіть будь ласка, воно гарно лягає по фігурі? тканина верхну м´яка йде чи жорстка, воно не дуже важке?
дякую
sobacura 18 марта 2013
Ответ дляНоу коммент
Підкажіть будь ласка, воно гарно лягає по фігурі? тканина верхну м´яка йде чи жорстка, воно не дуже важке?
дякую
Ткань твердая в меру, оно не тяжелое. Качество за такие деньги очень хорошее, только пуговицы сразу надо перешить.
автор Ноу коммент 18 марта 2013
Ответ дляsobacura
Ткань твердая в меру, оно не тяжелое. Качество за такие деньги очень хорошее, только пуговицы сразу надо перешить.
yuyusha 18 марта 2013
я себе на зиму хотела 4