18 апреля 2015

Прошу прощения за поведение своей свекрови

тут була тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-936842 ...стільки всього написали, а головне аж дико читати відповіді моєї свекрухи, чоловік повернеться скоро я і не знаю Варто йому показувати чи ні її "шедеври" про те,що це вона не має сумніву, всі її вислови, логіка та порівняння - вона і вжиття так ж груба і не вихована у своїх висловлюваннях)
Улыбчик 18 апреля 2015
Не переживайте. Все поняли что она не от большого ума пишет. Будьте умнее и сильнее нее.
Коробка с карандашандрами 18 апреля 2015
прощаю
и желаю ума набраться-и вам и мужу--который дурак-слушает вас дуру-и читает советчицу
Коробка с карандашандрами 18 апреля 2015
всі її вислови, логіка та порівняння - вона і вжиття так ж груба і не вихована у своїх висловлюваннях)-------ПОДОБНОЕ ПРИТЯГИВАЕТ ПОДОБНОЕ--вы сами такие-с себя начинайте
Просто каралева 18 апреля 2015
а с чего вообще все началось?
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
прощаю
и желаю ума набраться-и вам и мужу--который дурак-слушает вас дуру-и читает советчицу
послухайте, давайте не переходить на такы низькы для дорослих людей речі, як ображати один одного.Нічого я чоловіку не казала ще, навпаки я вагаюсь варто чи ні це робити.Вона доросла жінка і хоча таку дурість зробила вона,соромно за неї МЕНІ.Уявляю, як чоловіку буде не приємно,але знаючи її гадаю, що вона це зробить перша при цьому буду все по -своєму ’пояснювати’
СиренаФеоктистовна 18 апреля 2015
автор тихо сам с собою ...
Ватный Пупс 18 апреля 2015
что за бред?. я видать начало пропустила.
девочки, мы теперь переписываемся в названиях тем, друг-друга обругать и поизвиняться в одной нельзя??
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
всі її вислови, логіка та порівняння - вона і вжиття так ж груба і не вихована у своїх висловлюваннях)-------ПОДОБНОЕ ПРИТЯГИВАЕТ ПОДОБНОЕ--вы сами такие-с себя начинайте
але ж я не її обирала(по -вашому розумінню притянула)- я борала її сина, який до речі, навіть до мене був молодим хлопцем який САМ пішов від батьків і жив окремо -це була його мрія,жити окремо..Треба навчитись приймати рішення своїх близьких і не бути заздрісними до чужого щастя або просто єгоїстами
Скомуниздила 18 апреля 2015
Девушка,успокойтесь, я не ваша свекровь!Это совпадение очередное!Честно !Не переживайте,просто наши темы в одно время появились на советчице!
Солнечный зайчик 18 апреля 2015
а чего вы со свекровью с одной страницы ходите на кидстафф ?
Коробка с карандашандрами 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
але ж я не її обирала(по -вашому розумінню притянула)- я борала її сина, який до речі, навіть до мене був молодим хлопцем який САМ пішов від батьків і жив окремо -це була його мрія,жити окремо..Треба навчитись приймати рішення своїх близьких і не бути заздрісними до чужого щастя або просто єгоїстами
так-його сина,а з сином ви притянули таку маму--варту задуматися-можливо-щоб ви такою не були із своїми дітьми
кожна людина-кожна зустріч-то нам урок по життю
Коробка с карандашандрами 18 апреля 2015
Ответ дляСкомуниздила
Девушка,успокойтесь, я не ваша свекровь!Это совпадение очередное!Честно !Не переживайте,просто наши темы в одно время появились на советчице!
вот это супер!в точку)))))0
Ватный Пупс 18 апреля 2015
хаха) вспомнила высказывание одной знакомой: ’ у моего мужа только один недостаток - его родители!’ )))
Солнечный зайчик 18 апреля 2015
мда, еще пару месяцев на советчице, и я- любимый пациент на Фрунзе
ПотеряласЯ Я... 18 апреля 2015
Мар’яша , не парься - свекровь это диагноз
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
а чего вы со свекровью с одной страницы ходите на кидстафф ?
не зрозуміла - з якої одної страниці? я вже 3 роки зареєстрований користувач тут на кідстафі, вона знає, що я тут і продаю і сама собі купую...як вона зареєструвалась я не знаю, може як покупець, або просто, поговорити у таких темах
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
так-його сина,а з сином ви притянули таку маму--варту задуматися-можливо-щоб ви такою не були із своїми дітьми
кожна людина-кожна зустріч-то нам урок по життю
згодна, після Ваших слів,гадаю не буду нічого казати чоловіку...питання це не вирішить, його тільки буде жаль,що переживатиме за маму
Солнечный зайчик 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
не зрозуміла - з якої одної страниці? я вже 3 роки зареєстрований користувач тут на кідстафі, вона знає, що я тут і продаю і сама собі купую...як вона зареєструвалась я не знаю, може як покупець, або просто, поговорити у таких темах
ну, как-то же Вы определили, что это именно Ваша свекровь писала, оттго и предположение, что она с Вашей страницы анонимно тему завела.
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мар’яша , не парься - свекровь это диагноз
дякую, стараюсь...просто не приємно,слід навчитись самодисципліні і вмінню не реагувати на подібні речі
Молчунья 18 апреля 2015
а с чего началось? где первая тема?
Просто каралева 18 апреля 2015
так а чего она на вас ополчилась?
Уси-пуськи 18 апреля 2015
И у вас и у свекрови мания величия - одна тему завела, что-то брякнула ни о чём, вторая ссылку на неё даёт, голову людям морочите ребусы разгадывать что у вас там и к чему. Или грызитесь дома или нормально объясняйте в теме суть вопроса - и одна, и вторая.
Уси-пуськи 18 апреля 2015
И при чём здесь муж? Он на кидстафе отслеживает ваши переписки?
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
ну, как-то же Вы определили, что это именно Ваша свекровь писала, оттго и предположение, что она с Вашей страницы анонимно тему завела.
ми буквально за джекілька годин до цього мали не приємну розмову, вона мені казала не приємні речі- я також не мала терпіння просто промовчити, розуміючи, що людина старша за мене і у нас різні погляди...я у відповідь на образи накшталт ’необхідно більше уваги приділяти сину,дому і т.д’ не змовчала і навела приклади з яких випливає, що в цьому плані у мене чоловік ’з іголочки’ одягнутий,завжди наглажу, накрахмалю, готує по дві три страви до обіду, у домі порядок - і ще й заробляю...не набагато менше ніж чоловік,але мені подобається моя справа, я стараюсь жити багатогранним життям, всі свої проблеми вирішую сама, до батьків не звертаюсь я - доросла мені вже 26р, навпаки намагаюсь їм допомогати вже і вони теж дуже самостійні і адекватні люди - у наше життя не лізуть, ми насолоджуємось спілкуванням.Для моїє мами мій коханий - НАЙКРАЩИЙ, В ЖИТТІ НЕ ТО ЩО ЗАУВАЖЕННЯ НЕ СКАЖЕ АЛЕ ПІДБОДЬОРИТ...А вона(СВЕКРОВ) все прийняла на себе, всі мої слова перевернула,що ніби вона (сверуха) за моєю думкою нічого не робила у молодості і взагалі була поганою мамою, дружиною, грошей не заробляла і зараз навіть не заслужила на повагу.ОТ ТАКА БУЛА РОЗМОВА У ТРЬОХ СЛОВАХ і десь через хвилин 40 тема на кідстафі: ’И тебе того-же , моя любимая невесточка!!!!!Пусть другие решают’
Молчунья 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
ми буквально за джекілька годин до цього мали не приємну розмову, вона мені казала не приємні речі- я також не мала терпіння просто промовчити, розуміючи, що людина старша за мене і у нас різні погляди...я у відповідь на образи накшталт ’необхідно більше уваги приділяти сину,дому і т.д’ не змовчала і навела приклади з яких випливає, що в цьому плані у мене чоловік ’з іголочки’ одягнутий,завжди наглажу, накрахмалю, готує по дві три страви до обіду, у домі порядок - і ще й заробляю...не набагато менше ніж чоловік,але мені подобається моя справа, я стараюсь жити багатогранним життям, всі свої проблеми вирішую сама, до батьків не звертаюсь я - доросла мені вже 26р, навпаки намагаюсь їм допомогати вже і вони теж дуже самостійні і адекватні люди - у наше життя не лізуть, ми насолоджуємось спілкуванням.Для моїє мами мій коханий - НАЙКРАЩИЙ, В ЖИТТІ НЕ ТО ЩО ЗАУВАЖЕННЯ НЕ СКАЖЕ АЛЕ ПІДБОДЬОРИТ...А вона(СВЕКРОВ) все прийняла на себе, всі мої слова перевернула,що ніби вона (сверуха) за моєю думкою нічого не робила у молодості і взагалі була поганою мамою, дружиною, грошей не заробляла і зараз навіть не заслужила на повагу.ОТ ТАКА БУЛА РОЗМОВА У ТРЬОХ СЛОВАХ і десь через хвилин 40 тема на кідстафі: ’И тебе того-же , моя любимая невесточка!!!!!Пусть другие решают’
честно говоря, не вижу связи между разговором и созданной темой
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляУси-пуськи
И у вас и у свекрови мания величия - одна тему завела, что-то брякнула ни о чём, вторая ссылку на неё даёт, голову людям морочите ребусы разгадывать что у вас там и к чему. Или грызитесь дома или нормально объясняйте в теме суть вопроса - и одна, и вторая.
СУТЬ ПИТАННЯ: БУЛА НЕ ПРИЄМНА РОЗМОВА З СВКЕРУХОЮ ( ТЕМА -ПОБУТОВА,ХТО ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ І ЯК ТРЕБА ЖИТИ) в результаті я закінчила розмову словами про те, що моє життя (спосіб, ртим,наповненість) повністю влаштовує його сина і що я встигаю реально зробитичоловіку приємну затишну осілю, при цьому зароблюю гроші і намагаюсь розвиватись..Вона образилась і прийняла на власний рахунок все...потім виставила в темі...
автор неДоПриличий 18 апреля 2015
Ответ дляМолчунья
честно говоря, не вижу связи между разговором и созданной темой
просто прочитавши всі вислови я розумію,що це вона.Моїми останніми словами у нашій розмові були:Зі сторони всі бачать,що у нас з Вашим сином все добре, не вмішуйтесь будь -ласка і не шукайте недоліків в нашому житті..Всі проблеми ми вирішуємо самі - ми дорослі,мене так батьки виховали..Ми жодного разу до Вас не прийшли з якоюсь проблемою..зі сторони відніше зверніться за порадаю з приводу Вашої поведінки і тут тема..
rosoha 18 апреля 2015
А как Вы идентифицировали автора- анонима со своей свекровью?
Молчунья 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
просто прочитавши всі вислови я розумію,що це вона.Моїми останніми словами у нашій розмові були:Зі сторони всі бачать,що у нас з Вашим сином все добре, не вмішуйтесь будь -ласка і не шукайте недоліків в нашому житті..Всі проблеми ми вирішуємо самі - ми дорослі,мене так батьки виховали..Ми жодного разу до Вас не прийшли з якоюсь проблемою..зі сторони відніше зверніться за порадаю з приводу Вашої поведінки і тут тема..
ой, та бог с ней, вам не всё равно? Игнорьте, это самое обидное, что вы можете сделать
Бабушка-байкерша 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
просто прочитавши всі вислови я розумію,що це вона.Моїми останніми словами у нашій розмові були:Зі сторони всі бачать,що у нас з Вашим сином все добре, не вмішуйтесь будь -ласка і не шукайте недоліків в нашому житті..Всі проблеми ми вирішуємо самі - ми дорослі,мене так батьки виховали..Ми жодного разу до Вас не прийшли з якоюсь проблемою..зі сторони відніше зверніться за порадаю з приводу Вашої поведінки і тут тема..
А вы вместе живете?