27 апреля 2015

Девочки со Львова, подскажите ближайший супермаркет в центре

Чтоб можно было купить свежую молочку деткам и т.п. Будем жить на ул. Лепкого. В прошлый раз, когда приезжали, все брала с собой и не пожалела, т.к. не увидели ни одного крупного магазина в
на ближайших улицах. Тогда жили возле Площади Рынок. Только маленькие магазинчики аля пиво-чипсы.
ПАЦАНКА О 27 апреля 2015
В центрі супермаркетів і не побачите-це історична частина міста..можете сходити в Опера Пасаж, там є продукти..а чим Вам не подобаються маленькі магазинчики продуктові? там також все свіже привозять
автор На морозе 27 апреля 2015
Ответ дляПАЦАНКА О
В центрі супермаркетів і не побачите-це історична частина міста..можете сходити в Опера Пасаж, там є продукти..а чим Вам не подобаються маленькі магазинчики продуктові? там також все свіже привозять
В маленьких магазинчиках ни разу не нашла детские йогурты и творожки Яготинские или что-то подобное. У меня маленький ребенок.
Україна понад усе! 27 апреля 2015
В центрі біля Галицького ринку є Арсен. Зайдете на Галицький ринок, там є новий торговий центр Роксолана, Арсен в ньому https://plus.google.com/105265905971453131606/abou...
Орієнтир - навпроти пам’ятника Данилу Галицькому .
ПАЦАНКА О 27 апреля 2015
уу меня тоже маленький ребенок, но я такое и не ищу, йогурт и творог делаю сама. Вы не представляете, сколько деток с отравлениями от таких детских продуктов..хотя...это дело каждого))))
Идууу--уууу блин 27 апреля 2015
НЕДАЛЕКО ОТ ЭТОЙ УЛИЦЫ ЕСТЬ ’КРАКОВСКИЙ БАЗАР’ А В ДРУГУЮ СТОРОНУ РЫНОК’ДОБРОБУТ’-СХОДИТЕ ТУДА И ТУДА И ВЫБИРЕТЕ ЧТО ВАМ ЛУЧШЕ!НА КРАКОВСКОМ СТО ЛЕТ НЕ БЫЛА А НА ’ДОБРОБУТЕ’ ВСЕ ЕСТЬ И БАБКИ С МОЛОКАМИ И ПОЛЬСКИЕ+ИТАЛЬЯНСКИЕ ПРОДУКТЫ
vesna 27 апреля 2015
Ответ дляПАЦАНКА О
уу меня тоже маленький ребенок, но я такое и не ищу, йогурт и творог делаю сама. Вы не представляете, сколько деток с отравлениями от таких детских продуктов..хотя...это дело каждого))))
Ви уважно читайте! Людина не живе у Львові, чи може їй на відпочинок везти все, що має вдома?
vesna 27 апреля 2015
Ответ дляНа морозе
В маленьких магазинчиках ни разу не нашла детские йогурты и творожки Яготинские или что-то подобное. У меня маленький ребенок.
Яготинське мало де продають. Хіба, що у великих супермаркетах і то привозять раз в тиждень. Біля дому моєї мами є Сільпо то туди привозять Яготинське лише по вівторках. Я коли буваю в неї у гостях то вже розраховую день покупки.
Україна понад усе! 27 апреля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
НЕДАЛЕКО ОТ ЭТОЙ УЛИЦЫ ЕСТЬ ’КРАКОВСКИЙ БАЗАР’ А В ДРУГУЮ СТОРОНУ РЫНОК’ДОБРОБУТ’-СХОДИТЕ ТУДА И ТУДА И ВЫБИРЕТЕ ЧТО ВАМ ЛУЧШЕ!НА КРАКОВСКОМ СТО ЛЕТ НЕ БЫЛА А НА ’ДОБРОБУТЕ’ ВСЕ ЕСТЬ И БАБКИ С МОЛОКАМИ И ПОЛЬСКИЕ+ИТАЛЬЯНСКИЕ ПРОДУКТЫ
На відпочинку не варто ризикувати з домашнім молоком для маленької дитинки.
Идууу--уууу блин 27 апреля 2015
И ЕЩЕ НЕДАЛЕКО ОТ ЭТОЙ УЛИЦЫ ЗА УНИВЕРСИТЕТОМ ’ПУЗАТАЯ ХАТА’-ЭТО ТАК НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ!
ПАЦАНКА О 27 апреля 2015
Ответ дляvesna
Ви уважно читайте! Людина не живе у Львові, чи може їй на відпочинок везти все, що має вдома?
та Ви шо? я уважно прочитала!!!!!!!! не треба зранку накидатись на людей-не виспались-ідіть доспіть. це Ви уважно читайте!задовбали умнікі
Идууу--уууу блин 27 апреля 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
На відпочинку не варто ризикувати з домашнім молоком для маленької дитинки.
ЗГОДНА-Я ДУМАЛА ЩО АВТОР САМЕ ДОМАШНЕ ХОЧЕ А ВЖЕ ПРОЧИТАЛА!
vesna 27 апреля 2015
Ответ дляПАЦАНКА О
та Ви шо? я уважно прочитала!!!!!!!! не треба зранку накидатись на людей-не виспались-ідіть доспіть. це Ви уважно читайте!задовбали умнікі
Ви ж перша почали ’умнічати’. Хіба було запиання про корисність домашньої молочки? Ні! То до чого Ваш пост? Аби оказати яка Ви молодець? Візьміть собі за це цукерку і не треба за рахунок інших піднімати свою самооцінку.

Виспалася я нормально так, що досипати мені не треба. А Ви спокійніше реагуйте.
Идууу--уууу блин 27 апреля 2015
Ответ дляvesna
Ви ж перша почали ’умнічати’. Хіба було запиання про корисність домашньої молочки? Ні! То до чого Ваш пост? Аби оказати яка Ви молодець? Візьміть собі за це цукерку і не треба за рахунок інших піднімати свою самооцінку.

Виспалася я нормально так, що досипати мені не треба. А Ви спокійніше реагуйте.
ПАЦАНКА О 27 апреля 2015
Ответ дляvesna
Ви ж перша почали ’умнічати’. Хіба було запиання про корисність домашньої молочки? Ні! То до чого Ваш пост? Аби оказати яка Ви молодець? Візьміть собі за це цукерку і не треба за рахунок інших піднімати свою самооцінку.

Виспалася я нормально так, що досипати мені не треба. А Ви спокійніше реагуйте.
ага..ви напевне ще на Посиденьках зареєстровані, там всі такі мудрі..напевне тут всі пишуть СТРОГО по темі. і про домашні продукти я не писала-мала на увазі дитячі сирочки і йогурти.
vesna 27 апреля 2015
Ответ дляПАЦАНКА О
ага..ви напевне ще на Посиденьках зареєстровані, там всі такі мудрі..напевне тут всі пишуть СТРОГО по темі. і про домашні продукти я не писала-мала на увазі дитячі сирочки і йогурти.
Не знаю що таке посиденьки і мені нема коли розбиратися.
Якщо Ви нікуди не їздите то вам марно щось розказувати. Готуйте вдома сир і йогурти і їжте на здоров’я. Я також готую вдома але мені би в голову не прийшло везти з собою закваски і на відпочинку готувати сир, пекти торти чи ліпити вареники. І ніколи не візьму з собою в парк чи на природу йогурт власного виробництва, бо це небезпечно так як цей продукт повинен зберігатися при певній температурі і бажано в стерильних умовах. Значно безпечніше взяти пару пляшок магазинного Яготинського в термосумку з хладагентом ніж покласти в судочок свій сир чи йогурт.
А ще мені би в голову не прийшло казати комусь із знайомих чи незнайомих людей, що я роблю правильно, а вони ні і не лякала би їх інфекційкою. Доросла людина вже може сама вирішити чим годувати свою дитину.
ПАЦАНКА О 27 апреля 2015
Ответ дляvesna
Не знаю що таке посиденьки і мені нема коли розбиратися.
Якщо Ви нікуди не їздите то вам марно щось розказувати. Готуйте вдома сир і йогурти і їжте на здоров’я. Я також готую вдома але мені би в голову не прийшло везти з собою закваски і на відпочинку готувати сир, пекти торти чи ліпити вареники. І ніколи не візьму з собою в парк чи на природу йогурт власного виробництва, бо це небезпечно так як цей продукт повинен зберігатися при певній температурі і бажано в стерильних умовах. Значно безпечніше взяти пару пляшок магазинного Яготинського в термосумку з хладагентом ніж покласти в судочок свій сир чи йогурт.
А ще мені би в голову не прийшло казати комусь із знайомих чи незнайомих людей, що я роблю правильно, а вони ні і не лякала би їх інфекційкою. Доросла людина вже може сама вирішити чим годувати свою дитину.
ну да..краще взяти хз в яких умовах зроблений магазинний продукт, покласти його в термосумку і мати чисту совість перед дитиною..я набагато більше впевнена у своєму приготуванні, ніж у купленому продукті молочному! п.с. з дитиною часто їздимо за кордон власним транспортом, маємо автохолодильник, свіжоприготований йогурт переставляю з домашнього холодильника в авто і вуаля! все! хорошого дня! а про стерильність, перш ніж писати, почитайте. Автору я нормально порадила магазин, в якому я купую продукти і не мала на меті лякати інфекційкою..не доколупуйтеся
Україна понад усе! 27 апреля 2015
Дівчатка, припиняйте ! МИР-ДРУЖБА))) Дивіться, який день сьогодні гарний сонячний !
vesna 27 апреля 2015
Ответ дляПАЦАНКА О
ну да..краще взяти хз в яких умовах зроблений магазинний продукт, покласти його в термосумку і мати чисту совість перед дитиною..я набагато більше впевнена у своєму приготуванні, ніж у купленому продукті молочному! п.с. з дитиною часто їздимо за кордон власним транспортом, маємо автохолодильник, свіжоприготований йогурт переставляю з домашнього холодильника в авто і вуаля! все! хорошого дня! а про стерильність, перш ніж писати, почитайте. Автору я нормально порадила магазин, в якому я купую продукти і не мала на меті лякати інфекційкою..не доколупуйтеся
Ну от після першого посту з порадою магазину і варто було зупинитися.
Хорошого дня!
Надя М 27 апреля 2015
Арсен біля пам. Данилу Галицькому