06 мая 2015

Дівчатка, хто з Тернополя?Вам нестрашно?

Такі громи і блискавки((( я вже давно таких нечула...
барабанщица 06 мая 2015
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?
ничевока 06 мая 2015
Вже все втихло в Тернополі
автор Нерадистка Кэт 06 мая 2015
Ответ длябарабанщица
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?
Грім)))
natochka30 06 мая 2015
Ответ длябарабанщица
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?
А по темі?
автор Нерадистка Кэт 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Вже все втихло в Тернополі
На Східному ще гримить
ничевока 06 мая 2015
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
Липка-прилипка 06 мая 2015
В Івано-Франківську трохи поблискало і погриміло (аж діти повставали),та й пішло напевне до Вас.Тримайтесь,це не надовго.
ничевока 06 мая 2015
На новому світі вже тихо
Ошеламиссимо 06 мая 2015
Ответ длябарабанщица
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?
вчителька, ти зошити вже всі перевірила, йди спать вкалайся, виповзла тут, завтра в школу рано вставать!
Crazy_Squirrel 06 мая 2015
не страшно-немаю права боятись-я тепер мама)))а мами як відомо не бояться.не смніваються.спати-їсти-в туалет-душ не хочуть ну і ясне діло мами не хворіють
а по темі-то справді давно не було блискавок і грому
ничевока 06 мая 2015
Ответ дляОшеламиссимо
вчителька, ти зошити вже всі перевірила, йди спать вкалайся, виповзла тут, завтра в школу рано вставать!
класс, молодець!!
Флюорография гуся 06 мая 2015
Страшно дієслово? Давно?
барабанщица 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
Для всего этого существует ряд правил. Слитное или раздельное написание ’НЕ’ с прилагательными и наречиями.
Пупуговка 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
четко
Тень льва 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
Чути-це дієслово.Мождиво,мали на увазі нечула-пишеться окремо?
Пупуговка 06 мая 2015
капец...такое ощущение, что прежде чем сюда писать, надо выучить правописание для начала. Вы такие прям правильные, если честно..надоело.
АдеКВАтная 06 мая 2015
Ответ дляnatochka30
А по темі?
она ее так отвлекает
Не фонарь 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
та то не страшно))) вам ще не пызно почати вчитися ))))
Черепаха Тортила 06 мая 2015
Ответ дляничевока
Так, не з дієсловами пишеться окремо.але ніколи не знала , що слово ’страшно’-це дієслово
Але також пишеться окремо, оскільки можна вставити слово таке як ’дуже’.
автор Нерадистка Кэт 06 мая 2015
Ответ дляАдеКВАтная
она ее так отвлекает
ні я всерівно боюсь)))
Я автор теми)
Не фонарь 06 мая 2015
Ля-ля-ля 06 мая 2015
Умеют же врач развести не по теме!
Анка-пулемётчица 06 мая 2015
Ответ длябарабанщица
’Не’ з дієсловами пишеться ОКРЕМО! чи блискавка так подіяла?
С каких пор СТРАШНО стало глаголом?
автор Нерадистка Кэт 06 мая 2015
Ответ дляЛя-ля-ля
Умеют же врач развести не по теме!
Ну це ж порадниця)))
Я вже навіть не дивуюсь)))))))))
Не фонарь 07 мая 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
С каких пор СТРАШНО стало глаголом?
відколи блискава з громом вдарила!
Белая и пушистая 07 мая 2015
Львівска обл.
Тільки вщухло!!!
Теж гриміло і блискало сильно(
Меня прет)) 07 мая 2015
Люблю грозу в начале мая...(с)
барабанщица 07 мая 2015
Ответ дляTania19
Ну це ж порадниця)))
Я вже навіть не дивуюсь)))))))))
ну ось і Ви навчилися писати грамотно, і непогода перейшла)) чого і добивались...а злюкам безграмотним-досвидос! я не вчителька-освіта економічна
автор Нерадистка Кэт 07 мая 2015
Ответ длябарабанщица
ну ось і Ви навчилися писати грамотно, і непогода перейшла)) чого і добивались...а злюкам безграмотним-досвидос! я не вчителька-освіта економічна
Я вмію грамотно писати, заспокойтесь)
Не фонарь 07 мая 2015
Ответ дляАнка-пулемётчица
С каких пор СТРАШНО стало глаголом?
Думаю, замечание было по поводу глагола - ’нечула’... правильно ведь пишется - НЕ чула))) не так ли?