27 мая 2015

Крыша течет? .. В ЖЕКе уже 6й год делают из нас дураков. Как бороться

Сейчас дожди, крыша течет. В который раз обращаюсь в ЖЕК с заявлением, но там проблемы не видят... На перекрытие 2х квартир площадью 120м.кв. в год выделяют по 2-4рулона рубероида....
Сегодня полезла на крышу, сделала фото кошмара, который творится. Вчера вечером вынесла 3 ведра воды и сегодня утром 3 ведра...
Пришла с соседом в ЖЕК и показала фото гл.инженеру, на что глядя нам в глаза, она ответила: "у вас ничего не течет..."
автор Бронетапок 27 мая 2015
еще фото
Ламборджини 27 мая 2015
Какой город? У нас та же проблема, но ЖЭК спустя много лет все таки сделал ремонт! Но ремонт в квартирах, которые пострадали только через суд.
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ дляЛамборджини
Какой город? У нас та же проблема, но ЖЭК спустя много лет все таки сделал ремонт! Но ремонт в квартирах, которые пострадали только через суд.
в квартирах сами делали, не допускаем, чтоб текло в квартиру
Ламборджини 27 мая 2015
Ответ дляБронетапок
в квартирах сами делали, не допускаем, чтоб текло в квартиру

Я бы обращалась в вышестоящие органы, но боюсь, что так как ЖЭКи существуют только до 1 июля - это все бесполезно! Видимо, они специально тянули резину!
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ дляЛамборджини

Я бы обращалась в вышестоящие органы, но боюсь, что так как ЖЭКи существуют только до 1 июля - это все бесполезно! Видимо, они специально тянули резину!
а что 1 июля? я что-то пропустила...
Ламборджини 27 мая 2015
Ответ дляБронетапок
а что 1 июля? я что-то пропустила...

Типа, ЖЭКов больше не будет, владельцы квартир в течении года должны сами решить для себя: создать ОСББ или нанимать за деньги спец службы. Если честно, я сама до сих пор ничего толком не поняла.
автор Бронетапок 27 мая 2015
дякую, знайшла сюжет

Natkash 27 мая 2015
В ЖЕКу важко чого-небудь добитися, особливо, якщо просити в усній формі. Пишіть колективну скаргу у двох екземплярах з підписами сусідів (без лірики, просто щось типу ’у відповідності із Законом України про звернення громадян доводимо до вашого відома, що в будинку за адресою .... протікає дах, просимо виконати ремонт’), в шапці пишете дві адреси: ЖЕКу і міськради і відправляєте рекомендованими листами. Це коротший спосіб, не факт, що спрацює на 100%. Довший - відправляєте або несете лист в ЖЕК (якщо друге, то зробіть копію і заставте секретарку розписатися на ній чи там проштампувати, що скаргу отримано). 99%, що ЖЕК не відреагує, можливо навіть не відпише, але тут ви штампуєте скаргу на ЖЕК. Буде відписка - прикладаєте, не буде - напишете, що сволочі в ЖЕКу ігнорують Закон про звернення..., додаєте копію звернення в ЖЕК з розпискою про вручення (оригінал залишіть собі) і подаєте її в міськраду, ті вже не відреагувати не можуть. Ще краще буде з тою скаргою прийти на прийом до голови департаменту комунального господарства . Як показує мій гіркий досвід, ідеально мати в делегації хоч одного напористого чоловіка, бо з жінок відверто знущаються. Успіхів вам!
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ дляNatkash
В ЖЕКу важко чого-небудь добитися, особливо, якщо просити в усній формі. Пишіть колективну скаргу у двох екземплярах з підписами сусідів (без лірики, просто щось типу ’у відповідності із Законом України про звернення громадян доводимо до вашого відома, що в будинку за адресою .... протікає дах, просимо виконати ремонт’), в шапці пишете дві адреси: ЖЕКу і міськради і відправляєте рекомендованими листами. Це коротший спосіб, не факт, що спрацює на 100%. Довший - відправляєте або несете лист в ЖЕК (якщо друге, то зробіть копію і заставте секретарку розписатися на ній чи там проштампувати, що скаргу отримано). 99%, що ЖЕК не відреагує, можливо навіть не відпише, але тут ви штампуєте скаргу на ЖЕК. Буде відписка - прикладаєте, не буде - напишете, що сволочі в ЖЕКу ігнорують Закон про звернення..., додаєте копію звернення в ЖЕК з розпискою про вручення (оригінал залишіть собі) і подаєте її в міськраду, ті вже не відреагувати не можуть. Ще краще буде з тою скаргою прийти на прийом до голови департаменту комунального господарства . Як показує мій гіркий досвід, ідеально мати в делегації хоч одного напористого чоловіка, бо з жінок відверто знущаються. Успіхів вам!
дякую за вичерпну відповідь.
Маємо по 2 зареєстровані заяви, але письмової відповіді ще не отримали. Ніяких нервів вже не вистачає. Вони просто насміхаються.
Попросила підняти минулорічий акт виконаних робіт, а там по сусідній квартирі (в якій навіть частковий ремонт не проводився) списано цеглу і пісок!!! Після того, як я їй пригрозила прокуратурою за списання матеріалів, вона відправила людей на огляд покрівлі.
@ndry@nka 27 мая 2015
вот вы меня удивили-да у нас в мукачево уже годами все крышу делают за свой счёт-вот в этом году всем подъездом скинулись по 700 гривен с квартиры и перекрыли крышу нашего подъезда-за 34 тысячи 5 этажный дом -а то текло по счётчику-вот правда я живу на первом-так на подвал почему-то скидываться не хотятговорят он не замкнёт-а цену за жэк с 1 подняли в 2 раза[
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ для@ndry@nka
вот вы меня удивили-да у нас в мукачево уже годами все крышу делают за свой счёт-вот в этом году всем подъездом скинулись по 700 гривен с квартиры и перекрыли крышу нашего подъезда-за 34 тысячи 5 этажный дом -а то текло по счётчику-вот правда я живу на первом-так на подвал почему-то скидываться не хотятговорят он не замкнёт-а цену за жэк с 1 подняли в 2 раза[
у нас 10квартир в подъезде, это с каждой квартиры 3400грн, в 5квартирах живут пенсионеры(( печаль однако
Кожугетовый ансамбль 27 мая 2015
У меня у сестры, такая же история много лет была, пока не залило, в очередной раз, мы из Киева, писали в вышестоящие над ЖЭКом, инстанции. Помогла служба при горадминистрации, взула ЖЭК, что мастер за сестрой бегала, что бы акт подписать. Крышу перекрыли, и в корридоре ремонт сделали, потому что сильно залило
Natkash 27 мая 2015
Ответ дляБронетапок
дякую за вичерпну відповідь.
Маємо по 2 зареєстровані заяви, але письмової відповіді ще не отримали. Ніяких нервів вже не вистачає. Вони просто насміхаються.
Попросила підняти минулорічий акт виконаних робіт, а там по сусідній квартирі (в якій навіть частковий ремонт не проводився) списано цеглу і пісок!!! Після того, як я їй пригрозила прокуратурою за списання матеріалів, вона відправила людей на огляд покрівлі.
Та в ЖЕКу нічого не випросиш, їм якщо скаргу і писати, то тільки для того, щоб потім можна було той папірчик тицьнути під ніс чиновнику з міськради, який в свою чергу буде розказувати, що спочатку треба скаржитися в ЖЕК. До речі, відповіді треба чекати чи не 6 тижнів. :(
Можу тільки поспівчувати, я з 2006 року з тим ЖЕКом, міськрадою і райадміністрацією мучусь. Скільки надивилася, аж противно згадувати, як ті брехливі морди в очі сміялися. Але ми з сусідами їх все-таки доконали. У нас один дядько вліпив на подвір’ї будку, спочатку бігали просили самі, потім набридло принижуватися, почали писати скарги, на них хочеш-не хочеш, а відповідь має бути. Відписки за 9 років в папку не влазять, зате тепер вже міськрада судиться з власником будки, але то інша сумна історія, самі знаєте, які в нас суди). Найпершу скаргу відправили одночасно ЖЕКу, міськраді, прокуратурі і Юльці (тоді була прем’єром), нас потім просто закидали каскадом відповідей (Юлька - доручення своєму підлеглому, той - своєму, і т.д., поки не дійшло до ЖЕКу, потім у зворотньому порядку кожен відчитувався, причому відписувався одночасно своєму керівництву і нам. :)
До речі, прокуратура також не горить бажанням влазити в такі розборки.
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ дляNatkash
Та в ЖЕКу нічого не випросиш, їм якщо скаргу і писати, то тільки для того, щоб потім можна було той папірчик тицьнути під ніс чиновнику з міськради, який в свою чергу буде розказувати, що спочатку треба скаржитися в ЖЕК. До речі, відповіді треба чекати чи не 6 тижнів. :(
Можу тільки поспівчувати, я з 2006 року з тим ЖЕКом, міськрадою і райадміністрацією мучусь. Скільки надивилася, аж противно згадувати, як ті брехливі морди в очі сміялися. Але ми з сусідами їх все-таки доконали. У нас один дядько вліпив на подвір’ї будку, спочатку бігали просили самі, потім набридло принижуватися, почали писати скарги, на них хочеш-не хочеш, а відповідь має бути. Відписки за 9 років в папку не влазять, зате тепер вже міськрада судиться з власником будки, але то інша сумна історія, самі знаєте, які в нас суди). Найпершу скаргу відправили одночасно ЖЕКу, міськраді, прокуратурі і Юльці (тоді була прем’єром), нас потім просто закидали каскадом відповідей (Юлька - доручення своєму підлеглому, той - своєму, і т.д., поки не дійшло до ЖЕКу, потім у зворотньому порядку кожен відчитувався, причому відписувався одночасно своєму керівництву і нам. :)
До речі, прокуратура також не горить бажанням влазити в такі розборки.
жах... я думала це тільки у нас таке хамло сидить. Сьогодні після її слів і єхидної посмішки, мало не вліпила їй морду брехливу
Natkash 27 мая 2015
Ответ дляБронетапок
жах... я думала це тільки у нас таке хамло сидить. Сьогодні після її слів і єхидної посмішки, мало не вліпила їй морду брехливу
Не варто, бо ми нервуємось, а вони нас потім істеричними ідіотами виставляють. До них треба або відправляти кого-небудь, хто зможе спокійно заткнути їм рота, або, як в моєму випадку, методично добивати скаргами.
автор Бронетапок 27 мая 2015
Ответ дляNatkash
Не варто, бо ми нервуємось, а вони нас потім істеричними ідіотами виставляють. До них треба або відправляти кого-небудь, хто зможе спокійно заткнути їм рота, або, як в моєму випадку, методично добивати скаргами.
це точно, дипломатом не кожному дано бути