KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Комп-арт від Любомира Сергеєва.

Любомир Сергеєв (Lyubomir Sergeev) - фотограф з Болгарії, справжньою пристрастю якого є художня ретуш фотографій, так званий комп-арт.  Він ретельно обробляє свої світлини за допомогою цифрових редакторів, приділяючи увагу найдрібнішим деталям. Завдяки цьому його роботи виглядають неймовірно чітко і барвисто.

З раннього дитинства Любомир виявляв інтерес до мистецтва у всіх його проявах і до візуального мистецтва зокрема. У дитинстві мріяв бути актором, але згодом обрав професію психолога. Якими б не були його основні заняття на певних етапах життя, Любомир ніколи не втрачав інтересу до мистецтва. Він продовжував експериментувати і шукати той жанр мистецтва, який би найкраще підходив його особистості і сприяв самовираженню.  
Саме так він прийшов до мистецтва фотографії. Фотографія моментально стала його пристрастю, а з часом - невід'ємною частиною його життя. Будучи безкомпромісним перфекціоністом за своєю природою, фотохудожник наполегливо працював, щоб домогтися кращих результатів, і незабаром йому почали пропонувати знімати моделей, музичні групи, архітектуру та інші комерційні проекти. У якийсь момент маестро зрозумів, що йому необхідні помічники для того, щоб впоратися з величезною кількістю замовлень. Тому близько 15 років тому він створив власну фотостудію - «Sergeev Photography Studio», яка займається зйомкою реклами. Любомир Сергеєв - не тільки головний фотограф студії, але і її художній керівник. Незважаючи на те, що він фотограф-самоук, його поважають в професійному співтоваристві, і його часто запрошують вести лекції та семінари по фотографії по всій Європі. Безперервний пошук нових завдань в останні кілька років привів його до експериментів в галузі кінематографу. Його кредо звучить так:
«Зосередься! І не припиняй думати! »
Серед нещодавніх досягнень:
- відкриття нової студії в Відні (Австрія)
- обрання Любомира Сергеєва в ТОП 200 найкращих фотохудожників світу в цифровій категорії;
- багато нагород та відзнак міжнародного рівня в галузі реклами та цифрової фотографії;
- його роботи прикрашають обкладинки відомих журналів; - на престижному конкурсі One Eyeland Любомир завоював срібну та бронзову медалі.
16 сентября 2013 в 17:43
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 sunnysmile
20 марта 2014 в 15:41
Не знаю как кому но меня от этого всего сюрреализма уже воротит. Да, внимание конечно привлекает. Но от многих его фото ощущение чего-то отвратительно-липкого
http://www.productionparadise.com/member/sofia/ser...
Особенно фото мужчины-шахтёра в балетной пачке.
Многие конечно не согласятся - не хочешь - не смотри. Но ведь для этого тему и создали - для обсуждения увиденного. Не знаю как Вы, но я своим детям такое бы не показала.. Да и ИССКУСТВОМ многие картины назвала бы с большой натяжкой.
Прошу тапками не закидывать - это лично моё мнение.
Совет закрыт