08 апреля 2013

Куда можна пожалітись тут?

куди можна написала на людину скаргу
РозаЛюксен 08 апреля 2013
пишите сюда. тут девчонки помогают.
lisi4ka 08 апреля 2013
Що трапилось? В гостьовій відпишіть..
tati1 08 апреля 2013
адміну!
якщо скарга серйозна
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
відправила людині гроші на куртку ..вона її не хоче відправляти
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляtati1
адміну!
якщо скарга серйозна
а де адміна знайти..дайте ссилку
lisi4ka 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
відправила людині гроші на куртку ..вона її не хоче відправляти
скільки вже не відправляє?
Смешнюча 08 апреля 2013
как это не хочет, пусть деньги возвращает
lisi4ka 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а де адміна знайти..дайте ссилку
адмін ніяк не зможе вплинути на відправку...
lunna-amar 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
відправила людині гроші на куртку ..вона її не хоче відправляти
как не хочет???
так и говорит?: ’не хочу отправлять’?
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляlunna-amar
как не хочет???
так и говорит?: ’не хочу отправлять’?
ось так..я просила шо мені вже треба..на вулиці потепліло поки ше прийде та куртка..каже незнаю..мені не виходить..може завтра...ну хіба це нормально
tati1 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
відправила людині гроші на куртку ..вона її не хоче відправляти
як це? чому?
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляlisi4ka
скільки вже не відправляє?
я просила шоб в суботу відправила..каже почта вже закрита..я сьогодні пишу..прошу..шоб відправила..тому що потепліло...ще поки прийде..каже може завтра..
lisi4ka 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ось так..я просила шо мені вже треба..на вулиці потепліло поки ше прийде та куртка..каже незнаю..мені не виходить..може завтра...ну хіба це нормально
коли ви внесли оплату? ціна питання?
Пасти Ла 08 апреля 2013
давайте сюда продавца, мы спросим когда она точно сможет отправить...
ато уже и самой интересно..
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляtati1
як це? чому?
якась не серйозна людина(
сЛАдКОежКА 08 апреля 2013
автор, а вы связно можете написать, что случилось?
Кредитная 08 апреля 2013
Так объясните, что могут быть последствия, статью за мошенничество никто не отменял.
Головная 08 апреля 2013
так а сколько дней прошло с момента оплаты куртки?
я Кукарача 08 апреля 2013
продавца ’в студию’...
Бандитка Сью 08 апреля 2013
Автор, а где вы живете и где продавец проживает ?
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляlisi4ka
коли ви внесли оплату? ціна питання?
відправила в пятницю 139 грн..сьогодні ще 20..вона її в мене купляла..але їй не підійшла..мірки не вміє добре робити..ну нічого я казала що допоможу продати..ось допомогла продати...людина скинула їй напряму гроші..мене вже винять у цій ситуація...а ця дівчина взагалі не серйозна...я написала шоб сьогодні відправила ще цілий день впереді...каже може завтра...пишу їй..читає повідомлення...але не відписує..
Опля Картопля 08 апреля 2013
Это вы только в субботу оплатили, сегодня понедельник, может продавец занят, не успевает на почту, а вы уже жаловаться? Ну как то странно. Ну не все же люди могут всё бросить и лететь сразу на почту, мало ли какие обстоятельства. Если так срочно надо, так купили бы в ближайшем магазине.
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ длясЛАдКОежКА
автор, а вы связно можете написать, что случилось?
відправила в пятницю 139 грн..сьогодні ще 20..вона її в мене купляла..але їй не підійшла..мірки не вміє добре робити..ну нічого я казала що допоможу продати..ось допомогла продати...людина скинула їй напряму гроші..мене вже винять у цій ситуація...а ця дівчина взагалі не серйозна...я написала шоб сьогодні відправила ще цілий день впереді...каже може завтра...пишу їй..читає повідомлення...але не відписує..
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляОпля Картопля
Это вы только в субботу оплатили, сегодня понедельник, может продавец занят, не успевает на почту, а вы уже жаловаться? Ну как то странно. Ну не все же люди могут всё бросить и лететь сразу на почту, мало ли какие обстоятельства. Если так срочно надо, так купили бы в ближайшем магазине.
мені обідно..що вона мене ігорує...читає повідомлення..не пше..в онлайн є завжди(
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляГоловная
так а сколько дней прошло с момента оплаты куртки?
відправила в пятницю 139 грн..сьогодні ще 20..вона її в мене купляла..але їй не підійшла..мірки не вміє добре робити..ну нічого я казала що допоможу продати..ось допомогла продати...людина скинула їй напряму гроші..мене вже винять у цій ситуація...а ця дівчина взагалі не серйозна...я написала шоб сьогодні відправила ще цілий день впереді...каже може завтра...пишу їй..читає повідомлення...але не відписує..
tati1 08 апреля 2013
ну якщо завтра, значить чекати завтра.. Ситуації звичайно різні бувають..можливо щось сталось
Але бажано ще до оплати уточнювати коли продавець зможе вислати
Опля Картопля 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
відправила в пятницю 139 грн..сьогодні ще 20..вона її в мене купляла..але їй не підійшла..мірки не вміє добре робити..ну нічого я казала що допоможу продати..ось допомогла продати...людина скинула їй напряму гроші..мене вже винять у цій ситуація...а ця дівчина взагалі не серйозна...я написала шоб сьогодні відправила ще цілий день впереді...каже може завтра...пишу їй..читає повідомлення...але не відписує..
Вы ей продали, а она мерки не умеет правильно делать? )))) Да она ж не мерки снимала, а на себя меряла, это Вы видимо мерки снимать не умеете )) Ну народ ))))
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляtati1
ну якщо завтра, значить чекати завтра.. Ситуації звичайно різні бувають..можливо щось сталось
Але бажано ще до оплати уточнювати коли продавець зможе вислати
сказала зразу відправлю у понеділок..вже каже завтра
автор ПотеряласЯ Я... 08 апреля 2013
Ответ дляОпля Картопля
Вы ей продали, а она мерки не умеет правильно делать? )))) Да она ж не мерки снимала, а на себя меряла, это Вы видимо мерки снимать не умеете )) Ну народ ))))
ви не розумієте..мірки курточки я знімала добре..куртка виявилась малому її коротка..до чого тут я
Я Вас не боюсь 08 апреля 2013
Ответ дляПотеряласЯ Я...
відправила в пятницю 139 грн..сьогодні ще 20..вона її в мене купляла..але їй не підійшла..мірки не вміє добре робити..ну нічого я казала що допоможу продати..ось допомогла продати...людина скинула їй напряму гроші..мене вже винять у цій ситуація...а ця дівчина взагалі не серйозна...я написала шоб сьогодні відправила ще цілий день впереді...каже може завтра...пишу їй..читає повідомлення...але не відписує..
автор , это совсем меняет дело, теперь понятно стало когда вы внятно написали кто кому что должен, давайте ссылку на эту девушку будем разбираться