KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Я тут Живу

афери покупців,наш досвід

продавали на олх товар.з явився клієнт.дуже ввічливий,втілював довіру.насторожило,що мало цікавився станом товару,але то таке.
попросив переслати маршруткою з автовокзалу м.Вінниця передати на Житомир.Сказав,що так і телефон,і телевізор купив((((.
Ідея полягала в тому,що на вокзалі домовляємось з водієм,він їх знає(так стверджував).Ми мали дати трубку водієві і він з ним переговорить.Нервували однозначно,бо сума немала.

Водій номер свого телефону відмовився давати та і з покупцем не хотів говорити.попросив лише дописати на листку посилки крім номера покупця і свій. Сказав,що набере нас уже з місця.Покупця попросив прийти з документом,той вдав розгубленість,тип"немає з собою".Час маршрутці рушати.Аферист "перерахував кошти" і перепитав чи прийшла смс підтвердження. Пощастило,що поряд банк.Туди підійшли швидко.Смс прийшла,але насторожила.
Коштів не було.Аферист затягує час,каже,що дружина поповнила з іншого банку "через телефон".))) на питання яка така програма,що інший банк знає про прибуття коштів на рахунок іншого, морозився,що то дружина знає.
обіцяв передзвонити.(тим часом товар поїхав,поки ми розбирались з смс).

(були відслідковування надісланих смс банком...і в одному і в другому)
клієнт на зв язку. аферисти по суті,відкоригували смс від банку і переслали нам з нашою сумою та цифрами карточки.але вислано то було з номера лайф,а не банку.

короче догнали маршрутку в Житомирі(переживали,що водій справді зв язався). добре.що той толковий.
каже прийшов пацанчик,клянчив товар,а ми тим часом підїжали до вокзалу.водій набрав нас,ми сказали,що на підході.аферист швидко зник,коли зрозумів,що не ладиться.Він був підставним.
Водій пояснив,що таке уже траплялось,вирішувалось з міліцією.

легких заробітків хочуть,ледацюги.

16 июля 2015 в 13:38
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Замыленная
1 Замыленная
16 июля 2015 в 13:50
Чому відправили товар непідвірившись про оплату? Я так розумію що в цьому і замут - маршрутка рушає- смс нібито є , часу перевірити чи гроші дійсно є на рухунку немає.... паніка ... і так товар і вирушає до афериста
Ширли-Мырли
2 Ширли-Мырли
16 июля 2015 в 13:50  
Такие сложности. Я бы на такое не пошла. Или наложна с предоплатой стоимости доставки в оба конца, или 100% предоплата. Не подходит - извините. Других вариантов нет
Галябалована
3 Галябалована
16 июля 2015 в 15:20
Как вы вообще на такое согласились?
Вопрос закрыт