18 июля 2015

СижуВповномуШоці

Маю похресницю яка цього року йде до школи.Мама її помішалась на одягу на брендах.Скупляє все що тільки можна ,навіть забагато(чоловік має 3 тис євро в місяць може позволити)Я також не бідна але всьому є рамки..Але суть в іншому.В Дівчинки день народження в серпні ,і от я питаю куми шо Настя хоче на день народження.Вона каже Настя хоче рюкзак з Поні ,вона про нього мріє ,він такий класний ,зручний..Я стою думаю та ладно .Кажу скільки він оплачу .В думках не було сумми в 3500 тис грн.Чесно я сказала добре .і пішла додому в мене губа відвисла ..Навіть слів немає...Це дитина звідки дізналась про такий рюкзак що вона про нього мріяє?Я в свій час проходила з простим тряпчастим і нічого не горбата ,сколіозу немає..Для чого ці панти не розумію..супер-пупер ортопедичний від срачки від пердячки..Може цей рюкзак ще в школу сам дитину заведе по навігаторі ,або в книжки буде сам складати ..Я просто сижу в мене з голови не вилазить...Навіть незнаю що чоловіку сказати.В мене є двоє дівчаток я багато чого їм купляю ,вони мають усе але рюкзак старша носить за 500 грн ,і вони чудово цінують те що мають..Не хочу щоб діти виростали егоїстами і думали що гроші малюються за ніч.
Вибачте за тексти..Але чесно накипіло мені поки йшла додому.Не хочеться нічого казати і сваритись не хочеться..Що порадите?
показать весь текст
Беговая дорожка для носа 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия
я жодного разу скільки було поганого не сказала нічого поганого ,я завжди заспокою ,скажу тепле слово,що проблеми не завжди є а все проходить і треба жити і радіти ради діток.Не влізаю в чужі стосунки і у свої пускаю

...ну она у тебя,Вася,с.ка редкая,но ради детей надо жить....
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ длякураГАЛЯ

Автор позвонила другу, чтобы обсудить подарок. Не куме, у которой интересовалась подарком. Автору приятно показать себя белой и пушистой, а жену выставить дурой. И почти в каждом комменте автора сквозит пренебрежительный тон по отношению к куме. Вы бы хотели такого друга семейства?

Мій друг це мій друг а його дружина це його дружина .в нас в усіх різні теми
Смурфик 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия
я жодного разу скільки було поганого не сказала нічого поганого ,я завжди заспокою ,скажу тепле слово,що проблеми не завжди є а все проходить і треба жити і радіти ради діток.Не влізаю в чужі стосунки і у свої пускаю
Ой, да не обращайте внимания, и перестаньте перед ней оправдываться!
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ дляБеговая дорожка для носа

...ну она у тебя,Вася,с.ка редкая,но ради детей надо жить....

Чесно ,дівчата ви як завжди тему перетворюєте у серіал -трилер ,ще не сказала,вже придумали .
кураГАЛЯ 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

Ну ви даєте)))Чесне слово)))Ви ж самі придумаєте поки я відписую іншим людям )))Фу навіть читати не хочу

’Маю похресницю...Мама її помішалась на одягу...Для чого ці панти не розумію..супер-пупер ортопедичний від срачки від пердячки...викидати на ліво на право вміють лише ті які за своє життя не заробили ні гривні... свою похресницю я люблю серцем а те що мама трошки варятка вона не винна’
Вот эти ваши опусы читать не хочется. А вам ’правда очі коле’?
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ дляСмурфик
Ой, да не обращайте внимания, и перестаньте перед ней оправдываться!

Краще мати єдиного друга чоловічої статті -ані ж троє жінок.Як клубок змій ,одна одній би ядом пускала...Чесно ,я дуже рада що ми дружимо ,багато чого в житті пережили ,перебороли
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ длякураГАЛЯ

’Маю похресницю...Мама її помішалась на одягу...Для чого ці панти не розумію..супер-пупер ортопедичний від срачки від пердячки...викидати на ліво на право вміють лише ті які за своє життя не заробили ні гривні... свою похресницю я люблю серцем а те що мама трошки варятка вона не винна’
Вот эти ваши опусы читать не хочется. А вам ’правда очі коле’?

Мені коли бридко читати -я не читаю Не портіть собі настрою тікайте з теми
Людочка82 18 июля 2015
Ответ дляne4ubo
ну может это друг обсуждает с автором свою жену?

Это только ему минус, причём большой
Каждый человек имеет то на что заслужил ИМХО

Так и друг автора, сначала нажалуется настроив недальновидных друзей и знакомых против жены, а потом когда это выльется в конфликт примет её сторону и кто то снова будет в шоке
кураГАЛЯ 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

Мені коли бридко читати -я не читаю Не портіть собі настрою тікайте з теми

Полегче дамочка. Где хочу, там и пишу. Мешает критика - закрывайте тему.
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ дляЛюдочка82

Это только ему минус, причём большой
Каждый человек имеет то на что заслужил ИМХО

Так и друг автора, сначала нажалуется настроив недальновидных друзей и знакомых против жены, а потом когда это выльется в конфликт примет её сторону и кто то снова будет в шоке

О Боггііі Ви що собі придумали а?Ви СТБ передивились з екстрасенсами чи як?
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ длякураГАЛЯ

Полегче дамочка. Где хочу, там и пишу. Мешает критика - закрывайте тему.
Та це ви тримайте дистанцію .Тут тема зовсім про інше ,а ви починаєте свої уяви в реальність пхати)
Людочка82 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

О Боггііі Ви що собі придумали а?Ви СТБ передивились з екстрасенсами чи як?

Вы такое смотрите? Я нет

Вам уже много человек пишут практически одно и тоже, не заметили?
Ля-Ля 18 июля 2015
Ответ дляВездевлазиющая

что таке сенсоры?Я гуглю,не могу найти.
взагалі то ’SENSOR’ це назва фірми ,що виробляє ранці для школярів ) можливо це і малось на увазі
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ дляЛюдочка82

Вы такое смотрите? Я нет

Вам уже много человек пишут практически одно и тоже, не заметили?

Всі люди різні ,тому думки розділяються за і проти-це нормально.За рюкзачок я дізналась що хотіла для себе .Ви самостверджуєтесь на фоні інших людей я правильно зрозуміла?
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Ответ для Ля-Ля
взагалі то ’SENSOR’ це назва фірми ,що виробляє ранці для школярів ) можливо це і малось на увазі

Ні вона так і сказала .Вона сама з криму ,розмовляє по рос.мові.і каже мені що рюкзак дуже корисний для дитини,на сенсорі дитина розвивається .Але яким чином -досі не зрозуміла я .
кураГАЛЯ 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия
Та це ви тримайте дистанцію .Тут тема зовсім про інше ,а ви починаєте свої уяви в реальність пхати)

Вы же просили совета кажется? Ну так вот вам совет - будьте честным порядочным человеком, о своих чувствах к куме говорите с ней. А не в ее отсутствие перемалывать косточки везде, где только можете дотянуться.
Почему сразу не сказали, что считаете рюкзак за 3500 грн непозволительной роскошью?
Мне жаль вашу куму. А вас не жаль.
автор Рыжая бестия 18 июля 2015
Дякую за критику дякую за поради і за підтримку ,усім бажаю смачної вечері ,тепле тіло під ковдрою і здорових діток -миру миру і ще раз миру
Тему закриваю .
Людочка82 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

Всі люди різні ,тому думки розділяються за і проти-це нормально.За рюкзачок я дізналась що хотіла для себе .Ви самостверджуєтесь на фоні інших людей я правильно зрозуміла?

С чего Вам это пришло в голову? От просмотра ТВ?
неДодекаэдр 18 июля 2015
Ну и запросы, я себе такого не позволяю, мне даже стыдно сказать что-то дороже 200 грн.
кураГАЛЯ 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

Ні вона так і сказала .Вона сама з криму ,розмовляє по рос.мові.і каже мені що рюкзак дуже корисний для дитини,на сенсорі дитина розвивається .Але яким чином -досі не зрозуміла я .

А зачем люди спят на ортопедических матрасах? Зачем покупают ортопедические стельки? Вот потому и рюкзаки с ортопедической спинкой. Но по факту, этот рюкзак очень тяжелый (когда там учебники+тетради). Знаю, что первоклашкам их носили родители.
Плакат с автографом зимы 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

це не той рюкзак .Там має бути сенсор чи збоку чи де незнаю.Я влаштувала ?Шановна тримаєте дистанцію
ви неправильно порахували,цей рюкзак дійсно дешевший,ви дивитись російський сайт,і там і рублях,от і переведіть у гривні
СССРовна 18 июля 2015
Ответ дляРыжая бестия

ну на Миколая з мене здерли 700 з копійками за туніку з нексту

Шановна, не дозволяйте іншим, навіть близьким, маніпулювати Вами. Пам’ятаєте вислів ’Пусти свиню під стіл, то вона на стіл вилізе’. В жодній мірі це не порівняння ваших кумів з цією твариною, але у Вашу ситуацію закладений саме такий зміст. Якщо Ви не хочете, щоб Вас доіли у прямому сенсі усе життя, розставте усі крапки над і вже зараз. Краще пізно, ніж ніколи. І в жодному разі не думайте про наслідки (кума образиться і т.п.) Ви заслуговуєте на повагу до себе і Ваше особисте ставлення до цієі ситуаціі має допомогти зроуміти Вашій кумі, що ви - особистість, з власними бажаннями та поглядами на життя, у тому числі поглядом на цінову категорію подарунків. Хай Вам щастить!