18 июля 2015

А ви зависаєте на якихось продуктах ,чи стрвах надовго?

Десь від нового року їла щоденно салат капрезе,потім йогурт анансовий однієї ТМ,бувало на сніданок ,обід і вечерю ,а останніх три тижня консерву сьомга в томаті ,теж виключно однієї ТМ,хотіла на бички переключитись )-ні,не заходять ,взагалі гидота,хоча в дитинстві любила

А ,і ще морозиво з макдональдсу без топінгу.
Думаю скоро з мене там будуть працівники сміятись ,в гастрономі вже вроді починають підхіхікувати ,коли я щовечора по дві баночки ,а іноді і вранці ,як йду на роботу купую).Вже так там примелькалась ,що мені дисконтну карту видали )
Памятаєте серію з секс і місто ,як Міранді здавалось що китайося в реторані з неї рже,бо вона щодня одне й те ж саме замовляє.

А у вас таке буває?розкажіть,може перемкне мене на щось інше )
показать весь текст
бювет_в_обед 18 июля 2015
Ответ дляМстящий за Зайца

А що це таке?
торт производства БКК.Не подумала что о нем не все знают.
автор Мстящий за Зайца 18 июля 2015
Ответ длябювет_в_обед
торт производства БКК.Не подумала что о нем не все знают.

я і про БКК нічого не знаю)
Брюнетка в Мармеладе 18 июля 2015
Я раньше каждый вечер ела красную рыбу(мужа отец возил в Украину), около 2х лет,каждый вечер, посолю и лопаю. И не надоела до сих пор, но поставки прекратились А покупная в магазине не то((( Очень отличается по вкусу.