18 июля 2015

Пісок в очі .Никипіло.Як бути?

моєму 4,5 другому 7 років,я як тільки обернусь він то плюне в капішон то пісок у волосся моїй дитині ,я роблю зауваження по 30раз за день цьому хлопчику він ніби мене не чує і йому всеодно то що я йому кажу але не доходить!Щойно ситуація сидить дитина на горці моя а той старший знизу і жменю піску моєму в очі.Мене це настільки вивело я підірвалась взяла жменю піску і кинула йому і запитала чи йому приємно?Я йому так виписала по повній програмі!Надіюсь до нього дойде !Якщо і надалі будуть такі речі піду до мами ,але вона я так зрозуміла цілими днями на роботі а він гуляє постійно сам,мама за ними взагалі не дивиться!Чесно кожного дня цей Стас знущається над моєю дитиною.Я терпіла довгий час,все закінчувалось зауваженнями і то на 5 хв.Але сьогодні мене просто вивело зі себе !Можете мене заклювати ,облити брудом -але всьому є межа!Незнаю я прийшла додому мене аж трясе.В малого все волосся в піску кофта обпльована !Він малий не розуміє що старші сміються з нього а мене як маму болить сердце коли я бачу такі речі .Незнаю як краще поступати,я завжди стриманно відносилась ,по між вух пропускала але сьогодні напевно був той самий день коли все на верх вилітело.Мами скажіть в кого є схожа ситуація як ви це вирішуєте ?Знаю що зробила не правильно-емоції мене переповнили ,але на попугая я також не схожа щоб сидіти цілий день і говорити одне і те саме(
показать весь текст
Детектор лжи 18 июля 2015
Ответ дляПомилуйте мадам

Мамашка подобного ребенка подтянулась. Как жизнь, не лупит вас еще?

жизнь ,как правило лупит таких как Вы: черноротых и завистливых. А Вы из тех мамашек ,которые применяют силу к чужим детям и решили ,что имеете на это полное право?? Смотрите,а то не жизнь Вас лупонет,а тот кто рядом с Вами )))
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ дляпышка_мышка
Мамы, а как четырехлетка может себя защитить, если его третирует семилетний? Ну вот чисто теоретически?
Мама сорвалась, оправданий ей, кроме жгучей материнской любви, в принципе и нет.
Чужой ребенок, какой бы неадекватный ни был...

Но ни одна из вас не ответила на ее вопрос ’как бы вы поступили в такой ситуации’ внятно.
Разговоры о том, что ваш умеет за себя постоять - не в счет. Не получится у ребенка в такой ситуации ’постоять’

Представьте, что ваше дитя в течение нескольких месяцев гнобит кто-то, кто старше его и сильнее, да и не адекватнее несоизмеримо. Не ходить на площадку? Почему? Чтобы ребенок думал, что мама не способна его защитить и нужно всегда убегать? то ведь тоже не вариант. Потом вырастет дядя, который проходит мимо, когда кто-то нуждается в помощи - лишь бы не связываться.

Автор, ситуация не приятная. Но я вас понимаю.
Так я хотіла почути відповіді на своє запитання,але так і не отримала.я думаю жодна не поставила себе на моє місце
Надувная пыль 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
Я взагалі немаю конфліктів з дітьми усі привітні,граються .а цей приходить і починаються проблеми.Позаминулого тижня качелю малому прямо в лице ,губа розрізалась на 1 см ,це був жах.Я була в такому стресі не мала часу нічого скзаати ,просто вхопила на руки ,кров юшить,дитина кричить,все в крові я не розумію звідки і шо тече.Тому в мене вже немаж сил(

не оправдывайтесь. Вы обязанны защищать своего ребенка, есть пределы всему. А если тот мальчик возьмет ножик, и порежет ребенка, что делать? улыбнуться ему мило и отвести ребенка в больницу? а потом не выходить на улицу когда он гуляет?
И вообще, взрослых нужно уважать, он должен слушать что ему говорят, особенно чужие, и да, в 7 лет он должен отдавать отчет своим поступкам, и знать, что такое хорошо, что такое плохо.
Знаете, лучше закрывайте тему, а то тут умеют испортить настроение!
Колхозница 18 июля 2015
Ответ дляДетектор лжи

жизнь ,как правило лупит таких как Вы: черноротых и завистливых. А Вы из тех мамашек ,которые применяют силу к чужим детям и решили ,что имеете на это полное право?? Смотрите,а то не жизнь Вас лупонет,а тот кто рядом с Вами )))

Піском взагалі кидати не можна,ні в чужих ні в своїх,бо можна зір втратити при попаданні піску в очі.
Медсестричка 18 июля 2015
Ответ дляНуждаюсь в общении
Я бы столько не терпела, а за плевки ещё и по губам получил бы. Мне всё равно, кто и что думает, но своего ребёнка в обиду не дам.

аналогично, выписала бы по полной с первого раза. Конечно не плевала бы и песок не сыпала, но уши бы крутила пока бы не взвыл!
Вкаблучках 18 июля 2015
Ответ дляДетектор лжи
как вы уже задрали больные на голову мамаши, которые постоянно воспитывают чужих детей, а тем более распускающие руки!! к чужим детям. Если Вам не нравиться ,как относятся к Вашему, значит берите его в охапку и бегите с площадки!!! понимаете?? если вашему 4,5 года и он не может за себя постоять, то это не значит,что Вы будете опускаться на уровень 7 летки и делать то же самое. Вы в данной ситуации умом не блеснули, а только тупизмом(((

Ну так воспитывать своих детей так, чтобы они не вредили другим детям
Детектор лжи 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница

Піском взагалі кидати не можна,ні в чужих ні в своїх,бо можна зір втратити при попаданні піску в очі.

это Вы мне???? расскажите это автору, я в отличии от нее песком чужим детям глаза не засыпаю, поэтому меня воспитывать не нужно!
Колхозница 18 июля 2015
Ответ дляДетектор лжи

это Вы мне???? расскажите это автору, я в отличии от нее песком чужим детям глаза не засыпаю, поэтому меня воспитывать не нужно!

Це я і писала автору а не вам.
сладкий_ноябрь 18 июля 2015
Автор запомните:
НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ вы не имеете права поднимать руку на чужого ребёнка.

а строить тут жертву глупо, так как жертва в данной ситуации не вы и ваш ребёнок, а маленький беззащитный ребёнок(пусть даже с плохим поведением), которого обидела взрослая тётка не сумевшая сдержать эмоции. И нет этому никаких оправданий.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница

Піском взагалі кидати не можна,ні в чужих ні в своїх,бо можна зір втратити при попаданні піску в очі.
Я знаю що я зробила не правильно.
Медсестричка 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница

Скажіть-Ще раз я побачу що ти плюєшся відведу в міліцію або не пущу в пісок будеш біля своєї квартири гуляти,але раз і чітко.Дитина задумається.

это если есть чем думать. Родители видимо не заморачиваются воспитанием.
сладкий_ноябрь 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница

Піском взагалі кидати не можна,ні в чужих ні в своїх,бо можна зір втратити при попаданні піску в очі.

Автору можно, у неё нервы.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор запомните:
НИ ПРИ КАКИХ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАХ вы не имеете права поднимать руку на чужого ребёнка.

а строить тут жертву глупо, так как жертва в данной ситуации не вы и ваш ребёнок, а маленький беззащитный ребёнок(пусть даже с плохим поведением), которого обидела взрослая тётка не сумевшая сдержать эмоции. И нет этому никаких оправданий.
А що робити дальше..якщо це буде надалі ?Як робити скажіть
Детектор лжи 18 июля 2015
Ответ дляВкаблучках

Ну так воспитывать своих детей так, чтобы они не вредили другим детям

я что то не поняла,Вы по моему ошиблись адресом!! это Вы пойдите и скажите маме того ребенка ,который вредит другим детям. Вы что то все видите то,что Вам хочется! я здесь не оправдываю того мальчика, я осуждаю автора за ее поступок!!
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ длясладкий_ноябрь

Автору можно, у неё нервы.

Нерви емоції -своє переборолиАле завтра буде те саме...Надалі казати ?Надалі просити не робити?
Колхозница 18 июля 2015
Іноді батьки не винні.Дитина бунтує тому що хоче привернути до себе увагу,якої їй від батьків не витачає.Або бунтує через заборони,причин багато,але з кожною дитиною можна домовитись якщо захотіти.
сладкий_ноябрь 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
А що робити дальше..якщо це буде надалі ?Як робити скажіть

Берете за руку ребёнка и жестко повторяете, я запрещаю тебе обижать Петю, я не разрешаю этого делать! не доходит, к родителям.
обходите стороной, если он вам пакостит, подходит тот ребёнок, забрали своего или попросили мальчика отойти, всё.
пышка_мышка 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
Так я хотіла почути відповіді на своє запитання,але так і не отримала.я думаю жодна не поставила себе на моє місце

Не переймайтеся. М`яту попийте з медом, підніміть собі настрій і щось таке разом з малим зробіть, щоб у ньго спогади про цей день були гарні, а інцидент на площадці забувся.
А мамі пришелешеній при нагоді скажіть, що якщо її дитина завдасть шкоди здоров`ю вашої (а пісок в очі може не дуже добре закінчитися, не дай Боже), то їй треба буде квартиру продати, щоб сплатити за обстеження та лікування. Може дійде до неї, хоч через страх.
ПушАпница 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс

Нерви емоції -своє переборолиАле завтра буде те саме...Надалі казати ?Надалі просити не робити?

Вам нужно найти родителей мальчика и с ними разговаривать. А им скажете, что если не предпримут меры, то будете обращаться в социальные службы по поводу того, что ребенок сам гуляет и находится без присмотра.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница
Іноді батьки не винні.Дитина бунтує тому що хоче привернути до себе увагу,якої їй від батьків не витачає.Або бунтує через заборони,причин багато,але з кожною дитиною можна домовитись якщо захотіти.

Якщо чесно я у дворі не сиділа напевно до 2 років.ми гуляли всюди але не в себе у дворі..В нього звявились друзі ,він хоче гратись лише у дворі .Я незнаю як своїй дитині це пояснити а тим більше другій .коли я бачу він ходить і шкодить
сладкий_ноябрь 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс

Нерви емоції -своє переборолиАле завтра буде те саме...Надалі казати ?Надалі просити не робити?

Автор, я вас читаю и понимаю, что жесткости у вас нет, вы реально как попугай, одно и то же. Ну как-то нужно уже взрослеть.
Колхозница 18 июля 2015
Ответ длясладкий_ноябрь

Автор, я вас читаю и понимаю, что жесткости у вас нет, вы реально как попугай, одно и то же. Ну как-то нужно уже взрослеть.

Автор напевно дуже юна емоційна мама.
Медсестричка 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс

Нерви емоції -своє переборолиАле завтра буде те саме...Надалі казати ?Надалі просити не робити?

та возьмите посильней за ухо, нагнитесь и вкрадчивым тихим голосом пригрозите, что еще так сделает, то его тут весь двор заплюет и песком засыпет. так и скажите.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ дляпышка_мышка

Не переймайтеся. М`яту попийте з медом, підніміть собі настрій і щось таке разом з малим зробіть, щоб у ньго спогади про цей день були гарні, а інцидент на площадці забувся.
А мамі пришелешеній при нагоді скажіть, що якщо її дитина завдасть шкоди здоров`ю вашої (а пісок в очі може не дуже добре закінчитися, не дай Боже), то їй треба буде квартиру продати, щоб сплатити за обстеження та лікування. Може дійде до неї, хоч через страх.

Так і буде а що робити ..Емоції вже пройшли ..голова лише розболілалась.А малий вже так очі натер аж спухли
220В 18 июля 2015
автор, если та мамаша постоянно бухая и папаша тоже, позвоните в органы опеки и попечительства.
Медсестричка 18 июля 2015
Ответ дляКолхозница

Автор напевно дуже юна емоційна мама.

Защищать своего ребенка будет каждая мать, любого возраста. Это же не пасочку забрал.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ длясладкий_ноябрь

Автор, я вас читаю и понимаю, что жесткости у вас нет, вы реально как попугай, одно и то же. Ну как-то нужно уже взрослеть.

Минулого літа було щось схоже ,мої просьби і погрози що скажу мамі пролітали поміж вух,він навіть кривлявся з мене і не хотів слухати..Я б бігати за ним не можу
пышка_мышка 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс

Так і буде а що робити ..Емоції вже пройшли ..голова лише розболілалась.А малий вже так очі натер аж спухли

Промийте добре водою, потім слабким відваром ромашки. Можна прямо компрес зробити на очі.
Не давайте дуже терти - якщо залишилася пісчинка, може поранити око.
І самі не нервуйте. Не варті того ті люди. Хай їм.
автор Воленс-неволенс 18 июля 2015
Ответ для220В
автор, если та мамаша постоянно бухая и папаша тоже, позвоните в органы опеки и попечительства.
Є старший брат в ньому йому 10 років.зовсім протилежний.добрий спокійни ,не проблемний .
Соня-сонятко 18 июля 2015
Ответ дляВоленс-неволенс

Я не кажу що я зробила добре.Я зробила погано,але надіюсь що до нього дойде !Минулого року моя дитина мало говорила і не могла сказати що сталось.І було гірше .але я не хотіла сваритись постійно йому казала так не можна так не можна але виходить все в пусту

авторви правильно все зробили. старший не маэ виховання томц виховується сам по собі. так що дали хдачі по ткмі а чого ваша дитина має мтраждати від капостів іншої ще й отак принизливо. як ще раз повториться спитвйте де мама і попросіть підвести до неї, якщо буде морозитись чи казати що нема сміливо добавляйте йому піску в очі і кажіть цеза те що обрвжаєш менших, як пожалується то ви мтимете що відповісти що ваша дитина обпльована еим і обсипана а ще краще зніміть на телкфон відео тоді мамаша вже не зможе відкараскатися) ви за свою дитину порвете будь кого ,правда ? бо ми нк то і мами щоб захистити своє дитя