19 июля 2015

Я маю бути задрипанкою?

В мене двоє діток,молодшій 1.7, вже трохи легше,підросла.До цього часу майже не дивилася за собою,нехватало часу.Тепер вже легше,зробила педикюр,манік´юр,почала фарбувати очі,хоча до вагітності в магазин не виходила ненафарбована,чоловіка це дратує.Займаюся дома щоб сзуднути,він мене старається весь час чимось накормити ,каже що худнути нетреба.Я йому пояснюю,що хочу щоб він коло мене йшов і не сиидався.Чотири дні фарбую очі,а він мені заявляє,-Ти що не умиваєшся? Я кажу чого? Бо чотири дні ходиш з цьою фігньою на очах...( тушью)
Бути задрипанкою неухоженою і без скандалів?
автор ИМХОля 19 июля 2015
Вибачте за помилки,мала на рукапх
Телочка 19 июля 2015
головне, щоб вам подобалось, це ваш настрій на день)))) фарбуйтесь на здоров´я!!!
Не за Будка 19 июля 2015
Вы молодец.себя надо любить.и быть ухоженной.
Мотористка 19 июля 2015
Ревнует)
Гербалайф и Ко 19 июля 2015
обычно мужчины с ужасом воспринимают перемены. )))
Мой ко мне относится теперь так, как я к себе.
Если хочу зачуханкой, то и он также и относится. если хожу красивая, ухоженная. Обязательно сделает комплимент.
Однако что-то новое у него вызывает противоречивые чувства. И не все воспринимает сразу.
Чупа-чупс 19 июля 2015
діагноз простий: в нього комплекс меншовартості, переживає, що красуні стрункій не відповідатиме він сам, а задрипанкці можна і про фігню на очах напатякати. Ревнує до можливих зацікавлених проявів з боку ін. самців)).
Проблема у вас в стосунках, працюйте парою над цим, бо тут ща нарозказують.
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляТелочка
головне, щоб вам подобалось, це ваш настрій на день)))) фарбуйтесь на здоров´я!!!

Так мееі то подобається,але у нас скандали...
Вже через чур,
Рассказница 19 июля 2015
Это-дело вкуса, мой муж тоже накрашенных женщин не любит, и маникюр/педикюр тоже (в смысле - яркий лак ) разве что ’на выход’ и чуть-чуть, важнее быть вккуратно одетой, подстриженой/с прической, т.е. ухоженной. Так что выясните, что на самом деле Вашему мужу нравится, и внесите коррективы.
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляЧупа-чупс
діагноз простий: в нього комплекс меншовартості, переживає, що красуні стрункій не відповідатиме він сам, а задрипанкці можна і про фігню на очах напатякати. Ревнує до можливих зацікавлених проявів з боку ін. самців)).
Проблема у вас в стосунках, працюйте парою над цим, бо тут ща нарозказують.

Да,проблеми є в стосунках,все йде до розлучення.І цією своєю поведінкою він мене підштовхує
Гладиолус 19 июля 2015
Не делайте ничего для мужчины, делайте только для себя!
Мой муж мне почти год твердил, ну чего ты на каблуках ходишь, вечно ты не можешь быстро идти или у тебя ноги устают. Будь проще - надень кроссовки.
Ну вот как-то мы и вышли на прогулку (живем в Одессе,гуляем в центре города), я в джинсах, футболке и кроссовках. Это не мое совершенно, всю прогулку чувствовала себя как турист в горах. И по поводу косметики, кстати, тоже мне так говорил ’Зачем??’, особенно когда шли в компанию где его друзья были.
kiso27984879 19 июля 2015
Согласна с девочками, закомплексованый он у Вас
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляРассказница
Это-дело вкуса, мой муж тоже накрашенных женщин не любит, и маникюр/педикюр тоже (в смысле - яркий лак ) разве что ’на выход’ и чуть-чуть, важнее быть вккуратно одетой, подстриженой/с прической, т.е. ухоженной. Так что выясните, что на самом деле Вашему мужу нравится, и внесите коррективы.

Коли ми познайомились,і весь час до вагітності я була така,в мене голубі очі коли я фарбую злегка коричневими тінями і тушью,очі виразніші-красивіші.Я не думаю що подобалось,а тепер перестало...
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляГладиолус
Не делайте ничего для мужчины, делайте только для себя!
Мой муж мне почти год твердил, ну чего ты на каблуках ходишь, вечно ты не можешь быстро идти или у тебя ноги устают. Будь проще - надень кроссовки.
Ну вот как-то мы и вышли на прогулку (живем в Одессе,гуляем в центре города), я в джинсах, футболке и кроссовках. Это не мое совершенно, всю прогулку чувствовала себя как турист в горах. И по поводу косметики, кстати, тоже мне так говорил ’Зачем??’, особенно когда шли в компанию где его друзья были.

Я і роблю це тому що в зеркало приєніше дивитися,а його заспокоюю кажу щоб ти не соромився мене і я була красунею...
kiso27984879 19 июля 2015
Ответ дляГладиолус
Не делайте ничего для мужчины, делайте только для себя!
Мой муж мне почти год твердил, ну чего ты на каблуках ходишь, вечно ты не можешь быстро идти или у тебя ноги устают. Будь проще - надень кроссовки.
Ну вот как-то мы и вышли на прогулку (живем в Одессе,гуляем в центре города), я в джинсах, футболке и кроссовках. Это не мое совершенно, всю прогулку чувствовала себя как турист в горах. И по поводу косметики, кстати, тоже мне так говорил ’Зачем??’, особенно когда шли в компанию где его друзья были.
Вы написали сравнение с туристом прямо в точку, я также себя чувствую в таком виде, сами же мужики при этом заглядываются на дам при параде в мини и на каблуках
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляkiso27984879
Согласна с девочками, закомплексованый он у Вас

Да,він закомплексований,але я його за три роки розкомплексувати неможу,скільки хвалила,друзям його розповідала який класний,підіймала його в очах інших,а він мене навпаки дома закрити хоче,від усіх подальше...
автор ИМХОля 19 июля 2015
У когобула така ситуація? У кого чоловік ревнує до стовпа,як справились?
kiso27984879 19 июля 2015
Ответ дляИМХОля

Да,він закомплексований,але я його за три роки розкомплексувати неможу,скільки хвалила,друзям його розповідала який класний,підіймала його в очах інших,а він мене навпаки дома закрити хоче,від усіх подальше...
Продолжайте следить за собой, время все решит
автор ИМХОля 19 июля 2015
Просто я в нього перша жінка,ми познайомились коли йому було 33, може недаремно він був холостяком до цього часу?
Я так зрозуміла що і серйозних відносин в нього небуло до мене...
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляkiso27984879
Продолжайте следить за собой, время все решит

Обстановка тільки накаляється з кожним днем...
А я на шпагате 19 июля 2015
справа не в описках, а взагалі в граматиці, манері висловлювання, як на мене , то доглядати за собою можна і без декоративної косметики, а якщо Ви в житті висловлюєтеся так само, як у темі, то я б теж нервувалася на місці Вашого чоловіка
автор ИМХОля 19 июля 2015
Зато син скащав сьогодні
-тти в мене красивіша ніж Андрюшина мама,
так приємно,заради цього готова бути гарною завжди
Пургену мне 19 июля 2015
Ответ дляkiso27984879
Вы написали сравнение с туристом прямо в точку, я также себя чувствую в таком виде, сами же мужики при этом заглядываются на дам при параде в мини и на каблуках

Могу не согласится с Вами)
Есть девушки, которым не обязательно платье( мини) одевать что бы на себя обратить внимание! Достаточно джинсов в обтяжку, кеды и футболка...но это только если у девушки все впорядке с фигуры( подкаченная круглая попа, наличие тонкой талии и т.д)!
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляА я на шпагате
справа не в описках, а взагалі в граматиці, манері висловлювання, як на мене , то доглядати за собою можна і без декоративної косметики, а якщо Ви в житті висловлюєтеся так само, як у темі, то я б теж нервувалася на місці Вашого чоловіка

З декоративної косметики тільки тіні і тушь,тоналкою,пудрою не користуюся,я ж не розфарбовуюся як незнати хто.Трохи підкреслити очі...
забиякина 19 июля 2015
Ответ дляkiso27984879
Вы написали сравнение с туристом прямо в точку, я также себя чувствую в таком виде, сами же мужики при этом заглядываются на дам при параде в мини и на каблуках

Ага, на Окружной заглядываются, аж притормаживают )) там все в мини и на каблуках, ну и глаза подведены
На пешие прогулки одевать каблуки... Ну ну
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ длязабиякина

Ага, на Окружной заглядываются, аж притормаживают )) там все в мини и на каблуках, ну и глаза подведены
На пешие прогулки одевать каблуки... Ну ну

Я про одяг навіть мовчу,тільки паранжі невистачає в мене.
забиякина 19 июля 2015
Ну, все зависит от того, куда вы с мейк апом ходите. На детскую площадку с тенями - я тоже не понимаю. И вобще яркой помады до вечера - не переношу.
Следить за собой нужно. Но это не всегда макияж и каблуки.
забиякина 19 июля 2015
Ответ дляИМХОля

Я про одяг навіть мовчу,тільки паранжі невистачає в мене.

Знаете, подтянутое тело с рельефом и джинсах будет заметно. Не обязательно для этого в мини одеваться.
Найдите что то среднее между претензиями мужа и вашими желаниями. Говорите, что занимаетесь спортом не для того чтоб похудеть, а быть здоровой.
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ длязабиякина
Ну, все зависит от того, куда вы с мейк апом ходите. На детскую площадку с тенями - я тоже не понимаю. И вобще яркой помады до вечера - не переношу.
Следить за собой нужно. Но это не всегда макияж и каблуки.

Губи взагалі не фарбую,каблуки не ношу,максимум танкетка на вихід,З косметики тіні і туш,лак на ногтях ніг,руки безбарвний лак.Я сьогодні зранку йшла бритися так він запитався навіщо? Мені і так добре...Занавес!!!
Буду ходит,як обізяна
НеКонец-Света 19 июля 2015
Ревнует. Вы молодец.
автор ИМХОля 19 июля 2015
Ответ дляНеКонец-Света
Ревнует. Вы молодец.

Алемає бути все в міру,я не виношу вже його ревнощів...Все йде до розлучення,